Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='gusia0106']Racja! gdyby nie zdjęcia to bym nie uwierzyła ;)[/QUOTE] dlatego specjalnie zestawilam zdjęcia :) dobra teraz lecę z przyjemniejszymi zdjeciami :)
  2. [quote name='ostatniaszansa']3X Piękne dzięki , zrobiłaś mi ogromną frajdę :) Fredzio jest i wielki i puchaty i niebieski ... :) Wygląda rewelacyjnie ! W rewanżu , damy najnowsze zdjęcie syna Freda - Frodo. Równie piękny pies, ale już tak nie daje sie pomiziać i nie wywala brzucha jak Fred. Jeżeli czas pozwoli i trafi się jakoweś nowe zdjęcie Dakoty i Bacy z niekłamaną przyjemnością obejrzę... Z góry dziękuję. Jak prace naprawcze u Biafry ; dom, droga? Pewnie kojce dla psów to jeszcze odległa sprawa ? E[/QUOTE] droga jakas prowizorka jest tzn to co Iza naprawiła sama ew z sasiadem kojce pojda w pierwszej kolejnosci bo co do domu - nie ma ciągle decyzji z gminy więc Iza cały czas w zawieszeniu geolodzy byli, pochodzili ale nie robili odwiertów bo na to gmina musi dac pieniądze a na samo zobaczenie geolodzy nie wydadza opinii wiec pomimo tego, że powodz zaczeła się prawie dwa miesiace temu Biafra cały czas w zawieszeniu jak można się domyśleć, przez urzędnicze zawiłości i przez ciągły brak opinii geologów - nie ma mowy o odszokodowaniu Iza nie odpuszcza ale tak naprawdę nie wiadomo kiedy i czy wogóle dostanie od państwa jakies pieniądze :shake:
  3. zacznę od zdjęc mniej przyjemnych 1. zdjęcie robione przez gusię po przyjezdzie trymera do niej [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/931/guzprzed.jpg[/IMG] 2. zdjęcie robione przeze mnie dwa dni temu [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6035/guzpo.jpg[/IMG] 3. moszna - zdjęcie autorstaw gusi po przejezdzie do niej Trymera: [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4948/mosznaprzed.jpg[/IMG] 4 i 5. zdjecia robione przeze mnie dwa dni temu [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/989/moszna.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7587/moszna2.jpg[/IMG] [B]widzisz Aga - goi się :) mówiłam :)[/B]
  4. własnie gadalam z Iza - mówi ze chodzi od rana i polewa kaukazy wodą i zastanawia się czy ich nie podgolić trochę na łapach i ew brzuchcach zeby im chłodniej było mysza Twoja jak Twoja ale ja tutaj dzisiaj patrze a tutaj nei ma Gremlinowej wpłaty - ale już mu powiedzialam co o tym myślę ;)
  5. Ania - Kumpel z Brodnicy to od Ciebie? bo dzisiaj jest w w metrze :)
  6. [quote name='morisowa']Dziękuję bardzo wszystkim za wpłaty. Wpłaty - lipiec: 10 - Daka 50 - morisowa 10 - 3 x 100 - Charly (za 5 miesięcy) 10 - Ciencienia 50 -Cajus JB 20 - migdalena 20 - rencia42 30 - Magdyska25 10 - bazarek od 3 x 25 - bazarek filmowo-płytowy 3 x 50 - gos _______ 385,00 + 133 zł z czerwca = 518 zł Wydatki - lipiec: 465 zł - hotel Stan konta 14.07.: 53 zł (hotel opłacony do końca lipca) eee yy czy ja dobrze widzę, że część deklracji stałych gdzieś znikneła?
  7. [quote name='rencia42']On jest cudowny, a jaki poważny na pierwszych zdjęciach.Super.[/QUOTE] jest wielki i puchaty albo puchaty i wielki nie umiem się zdecydowac czy bardziej wielki czy bardziej puchaty :;)
  8. a oto puchaty niebieski Fred :) [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4797/mdsc03309.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8083/mdsc03323.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5534/mdsc03324.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1032/mdsc03325.jpg[/IMG]
  9. na razie wstawię linki do zdjec do rozliczenia auta na amortyzatory i te sprzęgiełka plus robocizna Biafra wydała prawie 1700 zł (jakbym coś pomieszła to w domu skoryguję) 1. ogólna faktura za robociznę - interesują nas pozycje 3,4 i 8 (pozostałe pozycje dotyczą wymiany innych rzeczy) [URL="http://a.imageshack.us/img375/9478/fra1.jpg"]robocizna[/URL] [B]283.04 zł[/B] 2. częśći do auta sprzęgiełka czyli zabieraki) [URL="http://a.imageshack.us/img121/7388/fra2q.jpg"]sprzęgięłka[/URL] [B]560 zł[/B] 3. części do auta - amortyzatory przód i tył [URL="http://a.imageshack.us/img715/9774/fra4.jpg"]przód[/URL] - [B]506,72 zł[/B] [URL="http://a.imageshack.us/img80/2027/fra3.jpg"]tył[/URL] - [B]345,20 zł[/B] [B][COLOR="#ff0000"] Suma: 1649,96 zł [/COLOR][/B] co praktycznie w całości zostało pokryte z pieniązków zebranych na konto Modjeski - dziękujemy :) na fakturze ogólnej są równiez inne pozycje za rozrząd, pasek klinowy i łączniki stabilizatora żeby nie musieć nosic wiader z jedzeniem pod górę a móc w miarę możliwości jak najbliżej podjechać jak nie było drogi - Iza naprawiła wszystko co było niezbędne do bezpiecznej jazdy w samochodzie stąd dodatkowe pozycje na fakturze i tutaj ogromne podziękowania dla darczyńców na konto prywatne to dzięki tym wpłatom Iza mogła sobei na to pozwolić dziekujemy ! :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='ostatniaszansa']Koniecznie, ja go już baaardzo dawno nie widziałam . Proszę . Puchaty niebieski Fredek :) A Dakoty tyż ni ma ... no chyba, że cosik przeoczyłam ? E[/QUOTE] Dakoty nie ma bo miała śliczne zdjęcie jeszcze z Boguszyc zrobione przez Zofię.Saszę więc się na sesje do artykułu nie załapała mam jeszcze zdjęcie beżowego Bacy z karmą z darów z Holandii :) też wstawię jak dotrę do domu :)
  11. [quote name='Tora&Faro']Gaduły jedne.......znowu muszę nadrabiać:evil_lol: [/QUOTE] popracował człowiek chwilę a tutaj taki zonk ;)
  12. [quote name='mysza 1']To jestem z Tobą jakby co ;) I za rok też mogę (cholera ale bez pracy trochę nudno jednak)[/QUOTE] ponoć inteligentni ludzie się nie nudza więc ja nie zamierzam ;) i ciebie też szczerze do tego namawiam ;)
  13. [quote name='mysza 1']Taaa, trzeba było do policji iść a tak to ja raczej nie doczekam ;)[/QUOTE] mysza trochę optymizmu co masz nie doczekac ja to za rok juz będę gotowa iśc na emeryturę :evil_lol: w sumie to już mogę iśc tylko muszą trochę przepysi zmodyfikowac jak będzie nas więcej chętnych mamy większe szanse ;) (po powyższym widać ze nei wszystkim klima w birze słuzy :evil_lol:)
  14. [quote name='mysza 1']Wiem, że smutny nie jest ale patrzę z ludzkiego punktu widzenia, że się tułać musi, teraz do Ciebie się przywiąże a potem zmiana domu znowu. Gosia, to z tego pędu do pracy tak piszemy ;) normalnie, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce. Jedno co dobre to ten chłód.[/QUOTE] dokładnie no i ta wizja tej wczesniejszej emerytury bardzo wczesnej ;)
  15. [quote name='mysza 1']Ale ślicznota :loveu: trochę biedny jest, błąka się z miejsca na miejsce :shake:[/QUOTE] ślicznota w porównaniu z Marlejuchą jest gruby chociaż czuć mu wsyztskie żebra (czuć i widac) a zreszta wszystko opisze jak wrócę do domu na spokojnie btw. gdzies tam się przewijało, inf, ze niejaki Gumiś ma być następny a ja znów wczoraj słyszałam coś o czarnym labku :evil_lol:
  16. żeby nie było że nas nie było przedstawiam wam aksamitny nosek :loveu: [IMG]http://a.imageshack.us/img8/1769/dsc01844eo.jpg[/IMG]
  17. [quote name='gusia0106'] A my wczoraj mieliśmy gości ;) Goście się zachwycali Trymerkowym noskiem ale coś się nie chwalą i zdjęć nie wstawiaja ;)[/QUOTE] nosek cudo i łapki koślawe też cudo 1/3 gości wzieła kartę z aparatu do pracy ale "góra" miała inny pomysł na zorganizowanie czasu w pracy :crazyeye:
  18. [quote name='Nutusia']O przepraszam - nie zgadzam się na żadne eksterminacje! :) Brunon jest[B] cudaczek![/B] A że dla niektórych "piękny inaczej"... :)[/QUOTE] cudaczek wyśmiewaczek ;) no fajny jest taki własnie cudaczek :)
  19. [quote name='ostatniaszansa']Przepiękne zdjęcie, wzruszyło mnie . Maleńka, drobna, śliczna dziewczynka i staruszka Granda. To zdjęcie na plakat "Uczę się kochać, dbać " Jak tam mój ulubieniec Fred ? Było nie było moja pierwsza wizyta w Boguszycach , pierwsze spotkanie z psami -to Fred , zdeptał mi buty i lizał po ręku . Sentyment został. E[/QUOTE] niestety potencjalny dom dla Freda zamilkł Biiafra będzie do nich dzwonic ale wszyscy wiedza: "nic na siłę" o kurcze musze sprawdzic czy kilka stron wczesniej wstawialam zdjęcia Freda? chyba nie wstawiłam Mojo i Siwą na ich watkach a o Fredzie zapomnialam bo na tapecie był Maciuś albo zapomniałam ze wstawilam Freda? w kazdym bądź razie jak nie wstawilam to poprawie sie popołudniu i wstawię niebieskiego puchatego Freda :p
  20. noo niestety Kici się nie udało ale odeszła godnie ! mam rozliczeni auta - zdjęcia faktur i paragonów wstawię wszystko jutro popołudniu z moich szybkich sumowań wychodzi że Iza za auto - tzn za te cześći (w tym jest dobra Ania), na które były zbierane fundusze na dogo i miau wydała 1694 zł i 96 gr ale jeszcze jutro dobrze wszystko przelicze bo jeszcze Iza wymieniała "coś" co już miała i tak zaplanowane wymienić mam kilka zdjec z darami z holandii - ponoć karma dla nerkowców rewelacyjna :) to tyle mam ja za to Biafa ma od dzisiaj nowego psa pod opieką - błąkał się po drodze :( albo sie zgubił albo go ktoś wyrzucił na pewno miał dom i w nim mieszkał bo zostawiony na noc w łazience (ze względu na nieznaną reakcje Grandy) z załatwieniem sie czekał do wyjścia na zewnątrz podobno nieduży jest (mam mieć zdjęcia) ale wszystko popołudniu bo teraz padam edit mam jeszcze 100 zł od zenobiusza :) dziękuje :)
  21. podlinkowane [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189039-MARS-rana-na-głowie-MUCHOZOL-!!!!!!!!!-POMOCY!!!"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3517/47059622.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189039-MARS-rana-na-głowie-MUCHOZOL-!!!!!!!!!-POMOCY!!!"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8499/94919722.jpg[/IMG][/URL]
  22. nie ujmując nic Misiowi Pax to był przystojniak dopiero :)
  23. [quote name='mala_czarna']Jakiś banerek by sie przydał, tylko że ja ni choroby nie umiem robić.[/QUOTE]rozumiem aluzję ;) poczekam na link do jego wątku
  24. [quote name='mala_czarna']Boże jedyny, jaki on biedny jest :([/QUOTE] a jaki cudny duży puchaty ech mój typ
×
×
  • Create New...