-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='morisowa'] 3 x - fajne masz bazarki, wstawiłam w podpis dzisiaj jeden się kończy alkoholowy może ktoś jeszcze się skusi? Alkoholowy bazarek -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
3 x replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
MAJA - ONkowata sunia już zdrowka! Już w domku :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
dzisiaj kończy się bazarek dla Amigo (m.in) i Maję [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187372-słodkości-i-alkohole-dla-Biafry-i-psów-pod-opieką-gusi-i-myszy-do-22.06-do-21?p=14863630#post14863630"]klik[/URL] może ktoś jeszcze sie skusi co ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] bazarek nie dla Biafry, choc mam dwa, które były wkolejce pierwsze, ale z pewnych logistycznych względów musiałam mienić kolejnośc. ale co się odwlecze, to nie uciecze, biafra jeszcze długo będzie miała spore potrzeby związane ze skutkami powodzi. [/quote] oj będzie miała na pewno :( [quote] wzruszyłam się mejlem z holandii. bardzo miły, prawda? [/quote] wogóle bardzo fajni ludzie pomagają na taką odległość na zasadzie zaufania nam tutaj :) wogóle mam miłe wspomnienia z gościnnością i serdecznoościa ludzi z zagramanicy :) dostałam potwierdzenie z animalii ze moje zamówienie się realizuje większość produktów jest dostępna w ciągu 5-7 dni - więc wnioskuję iż za tydzień Maciuś powinien mieć cała wyprawkę u siebie :) i jeszcze się pochwalę że dzięki temu wątkowi odkrywam w sobie predyspozycje negocjacyjne :oops: o które do tej pory się nie podejrzewałam :crazyeye: po opowiedzeniu animalii o Maciusiu z terenów powodziowych dostaliśmy wysyłkę kurierem za darmo :) to niby niedużo ale zawsze to kilkanaście złotych zostaje dla zwierzaków :) kantar i uwiąz są zamienione na inne - podane przez Izę miały termin realizacji 12-16 dni więc po konsultacji tel z Izą zamieniłysmy na inne w podobnej cenie uwiąz wybierałam sama - o matuśku, mam nadzieję iż będzie ok :) na prośbę Izy zakupiłam też 3 sztuki szamponów dla psów z długa sierścią mówiła, ze skądś dostała balsamy ale nie może ich użyć z jakiegos powodu chyba chodzi o wodę a oto wyprawka Maciusia: Besterly Bestermine Horse 4kg 1 x30,00 zł = 30,00 zł Effol Maść do kopyt czarna 500ml 1 x22,77 zł = 22,77 zł Eurohorseline Kantar Mustang nylonowy 3, czarno-srebrny [0723-321970] 1x34,16 zł = 34,16 zł Eurohorseline Szczotkokopystka zielona [1688-321147] 1 x4,46 zł = 4,46 zł Eurohorseline Uwiąz SUPRA polipropylenowy brązowy [0723-321861] 1x28,71 zł = 28,71 zł GRENE Szczotka owalna M z paskiem skórzanym 1 x17,82 zł = 17,82 zł GRENE Zgrzebło metalowe spiralne dwustronne 1x16,83 zł = 16,83 zł GRENE Zgrzebło plastikowe igiełkowe 1x3,96 zł = 3,96 zł Hartog Balance Musli 20kg 1 x 68,00 zł = 68,00 zł Hipovet Szampon dla psów o sierści długiej ciemnej 200ml 3x12,86 zł = 38,58 zł USG Pędzelek z pojemniczkiem 1x10,89 zł = 10,89 zł [B]Wartość zamówionych produktów: 276,18 zł[/B] Koszty wysyłki: 0,0 zł z czego wyprawka Maciusia - 237,6 zł [B]jkp[/B] - dziękuję przepięknie raz jeszcze :) jak dla mnie Maciuś na kantarku powinien miec wyhaftowany twój nick :) jak w domu uda mi się edytowac posty na pierwszej stronie to uzupełnię rozliczenie -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
kurcze znów nei mogę edytowac postów tzn moge ale potem mi się nie zapisuje uzupełniłam wczoraj (udało sie :)) rozliczenie takze jest aktualne chciałam napisać, ze Macius ma wyprawkę zamówioną - bo w pierwszym poscie widnieje jako japilniejsza potrzeba i juz się nie udało i bazarku Asi7 nie udało mi sie już wstawić popróbuję poźnym wieczorem w domu może się uda, jak wczoraj :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewikS']Dziś wybieram się wreszcie z lekami do Niepołomic. Chcę pojechać właśnie z dzieciakami ... mam nadzieję, że nie ma przeciwwskazań :)[/QUOTE] ee yy nic nie powiem bo nic nie wiem sama bym sobie pojechała do koników ech -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Estrella']Ojej, naprawdę podoba się Wam ? :lol: Dziękuję. [url]http://img199.imageshack.us/img199/2159/cegielka.jpg[/url] Jeśli chcecie coś zmienić (zdjęcie, tekst-czcionka, kolor, rozmiar, położenie), to żaden problem, tylko piszcie :)[/QUOTE] nic nie będziemy pisac , super jest :) tzn inni niech sobie pisza ja i tak tę wyślę :) dziękuję :) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Bardzo ładne, a mogłabyś na nie nanieść napis " Dziękuję za pomoc- Misiek" czy coś takiego? Byłyby cegiełki :)[/QUOTE] hihi to samo malam napisac, dołżyć "dziękuję za pomoc/wsparcie" w drugim zdjęciu i cegłóweczka gotowa :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[B]jkp [/B]- dostałam pieniązki na wyprawkę Maciusia i odwiedziałam też już animalię mam nadzieję, ze w ciągu tyg dostarcza Maciusiowi jego rzeczy :) dziekuję CI bardzo :) postaram się zaraz uzupełnić wszystko w pierwszych postach mam nadzieję że juz bede mogła je edytowac pez problemu dostałam tez kilka wpłat na musli - dziękuję :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
cos mi nie idzie edytowanie postów moze wieczorem się uda otrzymałam juz kilka wpłat na musli - dziękuję wam bardzo :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
cos mi nie idzie edytowanie postów moze wieczorem się uda otrzymałam juz kilka wpłat na musli - dziękuję wam bardzo :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']3x poszło na Twoje konto :) znaczy przelew[/QUOTE] dziękuję Ci przeogromnie :) sprawdzalam ze wczesniej tez wpłacałas na moje konto zmyliło mnie i pewnie Annę, ze napisałas wczesniej ze płaciłas na prywatne. Chociaz skoro jesteś aniołem to kto Cię tam wie, gdzie Ty jeszcze wpłacałas ;) dziekuję Ci przeogromnie :mdleje: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']A koszty wyprawki? chyba lepiej na Twoje, prawda?[/QUOTE] mogą byc na moje jaktylko dostanę zakupię całość tzn najpierw wydzwonię czy jest cała dostępna konto w animalii mam a z tego co z Izą rozmawialam teraz do środy jest a jakby jej nie było bo ma jakies egzaminy ale zapytaj ją jak będziecie sobie do poduszki forum czytały :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aska7']3x , jak masz na imię ?[/QUOTE] Małgorzata - tak mam w dowodzie ;) [B]camara[/B] - poproszę na maila zdjęcia: [email][email protected][/email] [B]Gosiara [/B]- wiesz to te wszystkei stare slepe i kulawe ;) (ale po zdjęciach mam wrazenie ze siano trafiło do jakiś źreboli ;)) [B]jkp[/B] - ja muszę częsciej wyjeżdzac wracam a tutaj takie cuda w ciągu pięciu min opadła mi dwa razy szczęka ;) raz jak zobaczyłam ze 3 płyty na bazarku poszły za 60 zł i teraz drugi raz jak przeczytałam, ze chcesz zasponsorowac wyprwkę Maciusiowi dziękuję Ci przeogromnie :) jestem w szoku a co do posłań, dzisiaj udało mi się chwilę z Izą rozmawiac i wytypowałyśmy własnie dwa - do wypróbowania bo mamy wątpliwości co do rozmiarów i chcemy kupić na początek dwa rozmiary - L i XXL które na pewno się przydadzą, tylko wg nich będziemy wiedzieli czy dla kaukazów XXL czy się kłębkują jak się wylegują i wystrczy L L jakby coś to i tak się przda Luckiemu bądź Sabie :) ale jakby dla kaukazów też była dobra to wiadomo zawsze koszty mniejsze a teraz idę dojść do sibie po tych szokach co zastalam ;) btw jeśli chodzi o koszty hotelu Maciusia to szczerze wątpię czy Iza przyjmie pieniązki na prywatne konto, mogę się założyć o kantarek dla Okiego że powie ze na Fundacyjne :) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Czarodziejka'][B][COLOR=green]Niekoniecznie, bo stare bazarki przenosimy do Archiwum, żeby nie zaśmiecały forum ;)[/COLOR][/B][/QUOTE] stare = rozliczone? czy stare nierozliczone tez? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='pati1975']znalazłam coś takiego :) nie wiem tylko jaki ma być rozmiar w odpowiedniku XL 1 na dziś mogę zakupić jeden a jak dam radę to postaram się do 1 lipca dokupić jeszcze 2 tylko musze wiedziec które będą odpowiednie [URL]http://www.allegro.pl/item1048393270_rozbierane_legowisko_legowiska_dla_psa_120_75.html[/URL][/QUOTE] pati, pamietamy o tych pontonach tylko przez łańcuszek dobrych ludzi usiłujemy dogadac sie z producentem moze sprzeda taniej i wówczas bedziemy inf :) niezależnie czy się dogadamy czy nie - to pod koniec tyg dam znac wychodzi mi ze najpilniejsze potrzeby urasta nam - 9 sztuk pontonów - 22 sztuki kantarów - minikoparka - 400 zł - brakujące 130 zł na musli - wyprawka dla maciusia musialam to napisac zeby mi nie umkneło nowe potrzeby przysłaniają stare które niekoniecznie sa zrealizowane ale nic to - damy rade :) edit: znalazłam takie pontony:[URL="http://www.sklep4lapy.pl/sklep,4lapy,strona,produkt,dzial,5,grupa,21,id,497,pikczer,4.jpg.html"]pontony XXL[/URL] tylko zastanawiam się czy to wypełnienie nadaje sie do trzymania na dworze ? Iza coś wspominała o jakis silkonowych kulkach ale nie widze nigdzie takiego czegoś tutaj powłoka zewnętrzna jest nieprzemakalna wiec chyba moze byc dobre na dwór? i takie : [URL="http://www.perro.com.pl/sklep_zoologiczny_sara_ponton_moro_133x114_cm_nr_kat_pkm5-1430.html"]pontony z kordury[/URL] tylko te juz droższe jak wróce "do siebie" to oszukam więcej i skontaktuje sie z Iza i takie : [URL="http://www.karusek.com.pl/index.php?cat=110"]ponony karusek[/URL] i takie: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1071369983&c=2"]z wypełnieniem silikonowo piankowym[/URL] myslę ze najlepiej bezie kupic jednego typu - moze wówczas wyprosimy jakaś zniżkę a linki wklejam, zeby ich nie zgubić ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
dziewczyny przeciez watki na których coś napiszecie lądują automatycznie w waszych subskrypcjach popatrzcie czy tam nie ma ma watków bazarkowych których szukacie ja zawsze właśnie przez subskrypcje wchodze na bazarki w których biorę udzial i subskrypcje mi dzialają bez zarzutu (chyba ze zrobię porządki ;)) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
pozwoliłam to sobie zestawić z numerkami - będzie nam się lepiej posługiwac i odfajowywac ;) wychodzi mi że na tym watku to ja jestem tą zła co cały czas prosi o pieniądze :evil_lol: inf znajduje się na pierwszej stronie: [b]Myślę, ze trzeba podawac ze to dla Fundacji Zwierze nie jest rzeczą i że Fundacja sie skontaktuje w sprawie przesyłki [/b] [B]1. Maść do kopyt - 25 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,15296,540,Effol_Maść_do_kopyt.html"]Effol maść do kopyt[/URL] 2. Szczotkokopystka - 4,5 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,6344,512,Eurohorseline_Szczotkokopystka.html"]szczotkokopystka[/URL] 3. Zgrzebło plastikowe igiełkowe - 4 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,6393,512,GRENE_Zgrzebło_plastikowe.html"]zgrzebło[/URL] 4. USG pędzelek z pojemniczkiem - 11 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,6549,512,USG_Pędzelek_z_pojemniczkiem.html"]Pędzelek z pojemniczkiem[/URL] 5. Zgrzebło metalowe spiralne - 17 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,6366,512,GRENE_Zgrzebło_metalowe_spiralne.html"]zgrzebło metalowe[/URL] 6. Szczotka owalna - 18 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,13122,512,GRENE_Szczotka_owalna_M.html"]szczotka owalna[/URL] 7. Kantar: rozmiar 3 (full) kolor czarny - 29 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,16703,523,Api_Kantar_w_koniki.html"]kantar [/URL] 8. Uwiąż - 25 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,16700,523,Api_Uwiąz_Boa.html"]uwiąz[/URL] 9. Musli 20 kg - 68 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,10661,508,Hartog_Balance_Musli.html"]musli [/URL] 10. dodatek witaminowy do paszy - 30 zł [URL="http://animalia.pl/produkt,15342,515,Besterly_Bestermine_Horse.html"]dodatek wit. do paszy[/URL][/B] w sumie wyprawka dla maciusia kosztuje[B] 231,50 zł[/B] jeśli ktos cos zakupi indywidualnie - proszę o inf. będę odhaczać :) jeśli ktos chciałby się dołozyc po nawet 2 zł można wpłacac do mnie na konto z dopiskiem[COLOR="#ff0000"][B] MACIUŚ[/B][/COLOR] - zakupię niezakupione rzeczy edit: i jak już znów zaczęłam o pieniązkach to jeszcze się przypomnę ze brakuje 130 zł obiecałam zapłacić w na poczatku tyg :oops: -
moze tekstowo sa za długie ja mam 5 i nic mi nie krzyczało, zaraz postaram sie porobic "krótkie" wersje moze akurat sie uda kurcze nie chce medrkowac ale allegro drwala jest czasowa i moze mozna na te dwa tyg zdjac jeden banerek i wkkleic allegro drwala ? ale to nie teraz musze zrobic krótsze wersje moze te przyjmie bo ok mrzyczy iles obrazków badz ilestam znaków, no obrazków masz mniej niz ja wiec nie wiem dlaczego krzyczy :/ edit: spróbuj wkleić któryś z tych
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja znów po prośbie udało mi się kupić bardzo tanio musli to dla koni tak trochę awansem to zrobiłam bo kupiłam ale nie zapłaciłam naprwde tanio wiec stwierdzialam, ze takiej okazji nie mozna przegapis i długo się nie zastanawialam - kliknełam i juz a teraz sie zastanawiam jak zapłacić za 120 kilo mam do zapłacenia 210 zł (to jest ponad 100 zł taniej niż kupowaliśmy normalnie w sklepie) może ktos się dorzuci ? sama nie dam arady jeśli się nie uda zebrac na forum pieniązków zadzwonię do Izy z prośba o wykorzystanie pieniązków zebranych już wczesniej [COLOR="#ff0000"][B]złożymy się jeszcze raz?[/B] [/COLOR] ja daję 10 zł Gremlin tez 10 zł [B]czyli brakuje 190 zł[/B] -
nie wiem czy ktos tytaj juz o tym pisał Mirka z Holandii przetłumaczyła list od Mirandy - mózgu akcji; chyba można tutaj przekopiowac? "Dzień dobry wszystkim! Teraz liścik od nas, z Holandii. Przede wszystkim chcę powiedzieć, że my tutaj mamy ogromnie dużo szacunku dla Was, dla Waszej pracy. Wy dziękujecie nam, ale właściwie to my także Wam musimy podziękować – każdego dnia jesteście konfrontowani z sytuacją, która my znamy tylko ze zdjęć i opowieści, i to właśnie Wy wykonujecie tę najważniejszą pracę. Otrzymałam dzisiaj tyle ciepłych i miłych maili, i wiadomości w naszej księdze gości, że co i raz siedziałam przy komputerze ze łzami w oczach. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy Wam choć trochę pomóc, owszem, było tego dużo, ale zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że w tej chwili dla Was to i tak kropla w morzu potrzeb. Mamy nadzieję, że inne fundacje pójdą w nasze ślady zbierając potrzebne dla Was rzeczy. Porosiłam Mirkę o przetłumaczenie tego listu i zamieszczenie go na Waszym forum, tak, abym mogła od razu każdemu podziękować za te wszystkie wspaniałe, spontaniczne reakcje. Cieszę się na myśl, że dzisiaj pieski znów smacznie podjadły, że koty mogły sobie trochę pomruczeć zadowolone, a koń napoczął pęczek siana, a wieczorem niektóre zwierzątka będą mogły pójść spać w ciepłym koszyku, przykryte kocykiem. Mimo to moje serce zwraca się w stronę tych bezdomnych zwierząt, które tego nie zaznają. Mirka opowiedziała mi, jak to wszystko podzieliliście, jak bardzo pomógł Olek, mówiła o gościnności właściciela stadniny, który specjalnie nam udostępnił pomieszczenie, o jego pracownikach, pomagających przy rozładunku ciężarówki. Fantastycznie ze sobą współpracowaliście! Fundacje, które nam pomogły przy tej akcji, bardzo cenią sobie wiadomości od Was, każda jest zamieszczana na ich stronie internetowej, te wiadomości są dowodem dla sponsorów, że zebrane rzeczy trafiły w dobre i wiarygodne miejsce, bardzo Wam za to dziękujemy. Ale nie tylko Wam chciałabym podziękować, lecz również Mirce (tak, wiem, że to ty będziesz tłumaczyć ten list, cha cha cha), to ona zadbała o to, byśmy mogli się z Wami skontaktować, to ona wszystko załatwiała, bez niej to wszystko absolutnie by się nie udało, do późna w nocy siedziała pisząc maile, dzwoniąc i śląc sms-y do Polski i do nas. Mirka również w naszym imieniu jeszcze raz bardzo dziękujemy za Twoją pomoc i wkład pracy na rzecz zwierząt, jesteś dla nas wszystkich bezcenna. Przesyłamy Wam z Holandii najserdeczniejsze pozdrowienia i życzenia powodzenia! Jury i Miranda (jmvr)" i zjuz znikam z nadzieją, że żadnego "fo pa" nie popełniłam ;)