Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. ta labke i paxa to nawet na spacerze ludziom zabrała ;) bo przeciez takie cuda nei sa bezdomne z Miskiem i Sabą jak było? na posesję się wdarła zeby tylko Misia Wisienkę zabrać ;)
  2. to i tak ponad 200 zł plus dług Majki - to prwie 350 zł kurcze dużo tego <myślę> bazarki na spłatę długu można chyba robić? (tylko trzeba mieć z co wystawić :roll:)
  3. [quote name='mysza 1'] [B]Saldo: [/B][B]- 324,50 zł[/B][/QUOTE] Lara ma tyle pieniązków w plecy? to jest akutalne saldo?
  4. eki zakupione przez ewikS i dostarczone do Niepołomic :loveu: salbutamol 30 op BUTAPIRAZOL 20 op -> 5 op x 14 zł + 10 op x 13 zł + 2 op x 13,54 zł = 227,08 zł (do rozliczenia pozostało 3 opakowania) NO-SPA amp. 20 op -> 10op x 3,15 zł x 50 % zniżki + 5 op x 3,10 zł + 5 op x 3,10 zł = 46,75 zł (całość rozliczona na paragonie) BALSAM KOŃSKI 2 op -> 2 op x 8,5 zł = 17 zł (całość rozliczona na paragonie) suma rozliczonych na paragonie: 290 zł 83 gr. do rozliczenia zstaje BUTAPIRAZOL - 3 op (ok 40,50 zł) i syrop salbutamol - 30 op (ok 120 zł ) zapłaciliśmy 200 zł ewikS i Aziza dały w sumie 100 zl czyli sumując paragon i to co jest jeszcze do rozliczenia wychodzi ok 450 zł 450 zł - 200 zł - 100 zł = 150 zł to napisałam tez tak dla siebie zeby wiedzieć co i jak i ile zostao jeszcze do rozliczenia teraz były dwie deklaracje na leki - dziękuję :) wychodzi mi ze jak tylko spłyną deklaracje będziemy na bardzo małym lekowymminusie dziękuję Wam :loveu::loveu: a oto dotychczasowy paragon [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/8840/paragonzaptekizaleki.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Tora&Faro']A ja tylko dopowiem że na pomarańczowym wszystkie psiaki prezentują się najpiękniej na świecie:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] a Ty widziałas za czasów Marleja jak zajebiaszczo się moje skarpetki na nim prezentowały ? :evil_lol:
  6. [quote name='beka']A co to za szyfr z tym pomarańczowym bo nic nie rozumiem?[/QUOTE] widziałas na czym Trymer lezy u gusi? na najzajebiastszym z zajebiaszczych pomarańczowych dywanów pomijając urok osobisty gusi to uruk osobisty dywanu nie ma sobie równych ;)
  7. [quote name='Nutusia']Trymek, jak rany... tylko nie pomarańczowy!!!!!![/QUOTE] dokładnie :mad: a wszyscy tutaj ochy i achy jakby ten balsam szostakowskiego się nadał to zdaje się, ze jeszcze ociupinke ma moge się z Trymerem podzielic pod warunkiem ze zostawi trochę pomarańczowego dla mnie :crazyeye:
  8. [quote name='zenobiusz flores']- Obiecalam 100 zlotych, wiec sadze, ze dorzuce sie do tego dlugu za leki u ewik . Prosze o numer konta i wszystkie potrzebne dane na priw . -[/QUOTE] dziękuję zaraz jak się ogarnę wyśle pw z nr konta
  9. Mała Dzielna Kicia umarła ;( to nie tak miało być zupełnie nie tak ;( przekopiuję się z miau: [QUOTE]Mała Dzielna Kicia nie żyje :cry: Kicia odeszła dzisiaj w dzień we śnie Iza dzwoniła do mnie przez 15 teraz dopiero dotarłam do domu dzwoniły do Izy dziewczyny z lecznicy wczoraj Kicia była w lepszym stanie zostala nawet wyniesiona na powietrze zeby sobie podreptac (nie wiem czy była wypuszczona z klatki - przytaczam to co mi powiedziła Iza) dzisiaj rano też było wszystko dobrze gadała łasiła się poszła spac raz potem wstała chłeptała poszła spać i dostała kroplówkę na wzmocnienie (albo miała dostac) i niestety Kicia sie już nie budziła (albo przy próbie dania kroplówki panie wet stwierdziły że Kicia umarła) przepraszam, że nie potrafię dokładnie powtórzyć co i jak ale byłam w szoku jak Iza zadzwoniła :cry: nie ma już Małej Dzielnej Kici edit: poprosiłam Izę aby poprosiła panie wet o rozliczenie Małej Dzielnej Kici ale prosze dajcie nam tydzień obiecuję, że rozliczenie sie pojawi to nie tak miało być zupełnie nie tak :cry:[/QUOTE]
  10. [quote name='jkp']dzieki za fotki Maciusia :) J.[/QUOTE] jak napisze po raz kolejny ze dziekujemy to wyjdzie ze sie strasznie powtarzam ale co zrobię skoro tak bardzo się cieszę że udało się cała wyprawkę Maciusiową na raz zakupić :loveu: wczoraj przelalam Izie pieniązki na kolejną porcję siana - 400 zł bo pomimo tego ze udało jej się zdobyć jakies swieże siano to takie siano do jedzenia dla koni musi leżakowac 8 tyg, musi się 'wypocić' czy jakoś tak wpłynęły do mnie pieniążki z bazarku płytowego [B]uzony[/B] - [B]60 zł[/B] :multi: które dopisuję do konta zwierzaków :) całośc idzie dla zwierzaków gdyz uzona zrzekła się na ich koszt - opłaty za wysyłkę :loveu: Kicia w sobotę się miziała i łasiła do ludzi na tyle na ile mogła w klatce i podobno niesamowicie mruczy :loveu: [B]jesli chodzi o najpilniejsze potrzeby to:[/B] [COLOR="#ff0000"][B]- sterylka Diuny[/B] ok 200-250 zł bo bez tego suńka nie pójdzie do domu, a że jest młoda to szanse ma bardzo duze no i jak suńka pójdzie do domu - Biafrze odejdą koszty jej hotelowania [B]- posłania dla psów[/B] - 8 sztuk po ok 80 zł, sponsor dwóch na razie milczy [B]- kantary dla koni [/B]- na sporą częśc ok 15 sztuk będa pieniążki z moich bazarków i wpłata od moich rodziców więc będzie brakowac na ok 5-6 kantarów chcemy kupic prawie u producenta żeby nie płacić pośrednikom [/COLOR] Biafra przymierza się do dalszego okopywania wczoraj mówiła coś o tym, ze już może wyjech i wjechać z przyczepą do siebie jeszcze w następnej rozmowie ją pomęcze o jakieś konkrety ;)
  11. Gosia poszedł mail z fantami - myślę, ze do tego bazarku będa pasowac :) a zwłaszcza do pierwszej pozycji ;)
  12. [quote name='ronja']Misio leży w cieniu naszego domu na wilgotnej ziemi - tam, gdzie Bartek ciągle podlewa, bo ma wyrosnąć trawa[/QUOTE] o kurde zeby tylko ta trawa na Misiowym brzuchu nie wyrosła ;)
  13. to zostaw dwa miejsca dla mnie ;) ja postaram się w tyg powiedziec co mam tzn zrobić zdjęcia albo w necie wyszukac ale nie bede obiecywac kiedy bo z dotrzymaniem słowa może mi róznie wyjśc :oops: mysza - allegro się zrobi ale jak bedzie mniej niz 30 stopni w mieszkaniu :shake:
  14. wiecie co próbowałam rozpisac deklaracje Bacy i Freda kto co ile wpłacił za jakie miesiące itd i sie poddaje dwie osoby prosiły zebym je sprawdziła dokładnie bo czuły, że zalegają ja popatrzyłam popatrzyłam coś policzyłam i już wysyłam pw ale błagam, nie odbierajcie tego jako czegoś pewnego w 100 % ciężko idzie się połapac najpierw były psie roszady potem deklaracyjne roszady ja sie grzecznie skupię na pilnowaniu od maja czyli wtedy kiedy przejęłam wątek do prowadzenia i wtedy mogę was dręczyć i męczyć z deklaracjami ale na zielone żaby nie każcie mi dochodzić co i jak we wcześniejszych roliczeniach Anna i Coronaaj - wysyłam pw ale nic sobie nie dam obciąc jeśli się okaże, że coś źle policzyłam :oops:
  15. [quote name='uzona']:):):) świetne zdjęcie[/QUOTE] Iza opowiadała, ze jak nie ma Emilki to znaczy że Emila u Grandy siedzi ;) uzona - artykuł się skompletował, i wczoraj w nocy został przesłany do redakcji, dzisiaj doszły niewielkie poprawki (litterówki :oops:) ale wczoraj po kilku mailach wymienionych z p. Roksaną wyszło ze zdązyłyśmy dziękujemy Ci prześlicznie za pomoc i podpowiedz :) Bambino - na moje konto, jeśli gdzieś sie zapodziało - wyśle poźniej na pw dziękuje :) jesteśmy ewik jeszcze winni ok 130 zł ale damy rade :)
  16. Gosia bazarek co się przygotowuje to on może tez trochę kosmetyczny będzie? bo mam jeszcze siakieś dwa nieuzyte kosmetyki
  17. to tez nie o czas chodzi Dakota i Siwa sa na innych warunkach - sa w Kojcu Borysa wiec wpłaty dla nich idą na leczenie i bieżace potrzeby a nie na hotelowanie stąd tez brak comiesięcznych dokładnych rozliczeń tzn mi się tak wydaje ale pieniązki na pewno dochodzą, jeśli są wysyłane jak co miesiąc :) dziekuję bardzo za pamięc o psinkach :) chyba własnie przez to ze są w kojcu Borysa wątek jest troszkę zapomniany bo nie ma comiesięcznej walki o utrzymanie deklarcaji i zapłacenie za hotel nic nie wiem, aby u Dakoty miało coś się dziac zle zatem jest wszystko po staremu Siwa załapała sie na sesję bo potrzebwaliśmy jej zdjęc do art. a że Dakota ma ładne zdjecia to sie na sesję dziewczynka nie załapała ;) edit: juz wiem u Dakoty wszystko w porzadku jest jak na siebie w bardzo dobrej kondycji :) wpłaty dochodzą regularnie co miesiąc :) i tak jak pisalam to nie z powodu braku czasu a tego ze Siwa i Dakota sa na innych zasadach przez co deklaracje na nie sa znikowe ale jak powiedzialam Izie ze ktoś się pytał to z głowy mi powiedziała od kogo dochodzą regularne wpłaty na dziewczyny dziękuje :loveu:
  18. Mojo miał mini sesję fotograficzną
  19. dobra wy tutaj gadu gadu a ja czekam wiecie na co bo wezmę i wymyślę sama i juz nie będzie wesoło ;)
  20. [quote name='KWL']Ano masz rację - tak jak Harry nikt się nie ustawi na środku drogi :-)[/QUOTE] tja to chyba są spokrewnieni z moim Michałam który jeszcze łeb podnosi jak sie nad nim przechodzi :roll:
  21. a teraz fotorelacja z paczki Maciusia [B]jkp[/B] - jeszcze raz dziękujemy :loveu: 1. otwieramy (znaczy Iza otwiera) wielkie pudło [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/6820/otwieramywielkepudo.jpg[/IMG] 2. masa folii a pod nią Maciusiowe skarby :) [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9338/wyciagamymasfolii.jpg[/IMG] 3. zawratość na zdjęciu widać też 3 szampony dla psów z długą sierścią. które były zamówione razem z wyprawką dla Maciusia [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/6237/wycigamyzawarto.jpg[/IMG] 4. Animalia dorzuciła kilka niedużych gratisów (i wysłała za darmo, chociaż wg wartości zamówienia na darmową wysyłkę się nie łapaliśmy :)) [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1322/prbkigratisyodanimalii.jpg[/IMG] 5. moje ulubione zdjecie, które Iza zatutułowała mi tak: [I]W paczce były jeszcze dwie szczotki ale zniknęły zanim zrobiłam zdjęcie[/I] (czyli Emilia dba o sierść Grandy ;)) [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3813/wpaczcebyyjeszczedwiesz.jpg[/IMG]
  22. [quote name='agata51']Cioteczki, strasznie zalegam z wpłatami. Przepraszam. W przyszłym tygodniu wyślę za czerwiec/maj.[/QUOTE] ale pamiętasz :) nie wiem gdzie będziesz puszczac przelewy ale prosze dopilnuj żeby był nick bo się boję że nam znów ucieknie Twja wpłata :oops:
×
×
  • Create New...