Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mysza 1'][B]Jak ja lubię być prorokiem :eviltong: wieszczka taka:evil_lol:[/B] Gusia, widzisz, nad Misiem się pastwią a Ty nic nie piszesz nawet. Prawie lanie dostał, ratuj go :evil_lol:;)[/QUOTE] tja mysza od razu mi sie przypomniał optymizm jakim wiało od twoich przeczuć :evil_lol:
  2. kilka dni temu dostałam maila pozwolę sobie zacytowac go Wam w całości: [QUOTE]Przesyłam zdjęcie Grandy i Bacy(przed kąpielą)na tle karmy nerkowo-sercowej. Karma- firmę widzę pierwszy raz na oczy - działa cuda. Psy były już na nerkowej RC, Hill's, Trovet...dzieki czemu wogóle żyją, ich nerki funkcjonują zadowalająco biorąc pod uwagę ich pierwotne wyniki... Psy osiągnęły stabilną kondycję, bez wielkich sukcesów ale też bez spadków formy czy załamań. A tutaj nastała niespodzianka !!! Jemy sobie tę niebieską karmę już jakiś czas i jestesmy coraz bardziej w szoku. Chudy i ostrowłosy Baca zmężniał, ożywił się a sierść robi się coraz bardziej miękka i gęsta. Granda nabrała większego połysku, a Siwa skacze i biega jakby ubyło jej połowę lat... Najmniej widać po Dakocie, która ma najdłuższą sierść i największe zamiłowanie do błota, zakamarków i innych syfiastych przestrzeni przez co mam wrażenie że zawsze wygląda jak ofiara przemocy w rodzinie :-) Psy karmę jedzą bardzo chętnie. Polecam . Jest rewelacyjna. Przesyłam tez zdjęcia kotów z holenderskimi puszeczkami dla seniorów.I kota po jedzeniu :-)[/QUOTE] a teraz zdjęcia: [B]Granda[/B] [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6282/mdsc02991.jpg[/IMG] [B]Baca[/B] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6379/mdsc02992.jpg[/IMG] [B]Koty w trakcie jedzenia:[/B] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3917/mdsc02989.jpg[/IMG] [B]Kot po jedzeniu:[/B] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/6332/modpoczywamywcieniupopy.jpg[/IMG]
  3. [quote name='ANETTTA'] O ramzesa jestem spokojna ale bede wdzięczna za inf na temat pozostałych psów wiem jestem namolna .............nie odpuszcze !! [/QUOTE] jeśli bywałas na watku psów ze smalcowni to wiesz ze ja tam nie bywałam dlatego jedyna inf jakiego mogłam udzielić to ta o Ramzesie ale skoro piszesz o tym na watku Biafry to wnioskuję, ze Iza miala z nimi coś wspólnego zatem proponuję, żebys do niej zadzwoniła gdyż ona nie moze dostac sie na dogo
  4. [quote name='gusia0106']Wiem, ale nie powiem :eviltong:[/QUOTE] ja byłam grzeczna, jak nigdy więc może napisz mi na pw ;)
  5. [quote name='mysza 1']Kurde, zapomniałam o tym bazarku z szubienicą, nie mogę znaleźć linku:shake: Skończył się?[/QUOTE] tak blizniaczy na miau tez sie skonczył ;) tam była Desi czyli Derma Stephanie ;) jeszcze kiedys jakiś fajny wam wymyślę :)
  6. u Mojo zrobiła się galeria łysolców ;) mysza pora na twojego Hugo ;)
  7. [quote name='mysza 1']Kurde, trzeba jakąś terapię normalnie. Musi się przełamać. A Tola to taki puchatek :loveu:[/QUOTE] może moj Michałw odwiedziny wpadnie ? tylko teraz łysol to pewnei ze 33 kilo tylko waży ;)
  8. [quote name='Nutusia']Mała_czarna -Ty jesteś usprawiedliwiona, bo byłaś niedysponowana, ale 3x też nie doczytała, że się zamach na pomarańczowy szykuje? W dodatku na stałe?!!?!? Neigh robi "zarzutkę" i obie z Gusią milczą jak zaklęte! Można przypuszczać, że pomarańczowym zawojują... koty?!... w dodatku długowłose! :)[/QUOTE] doczytałam doczytałam ale się nie wychylam bo mnie gusia znielubi bedzie zajęty to sie wprosze w odwiedziny z rybką suszoną na która gusia równie żywiołowo reaguje jak na marcepan ;)
  9. [quote name='gusia0106']No zawiozłam Synusia. Wiedział Cwaniak, że coś się dzieje. Się mi porzygał w samochodzie co mu się NIGDY wcześniej nie zdarzyło. Bał się wejść do domu po schodach. Ale dał radę. Baaaaardzo porządny dom. Się wpakował na łóżko - u mnie - nigdy. Podusię zajął, wody się napił. Pan Wacek bardzo na niego czekał. Od razu widać, że to będzie jego pies. Pokazałam guza na brzuszku - aktualnie wielkości jednego winogronka, i prawie zarośniętą mosznę - luzik. Jedzonko ugotowane już czekało. I smycz. I obroża. A co najważniejsze Pan......wpatrzony w Trymerka jak w obrazek..... Trymer zostaje Trymer. Będzie dobrze.[/QUOTE] dobrze ze zdążyliśmy go odwiedzić ;) fajnie ze Trymer juz w domku :)
  10. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/7461/newimg0921.jpg[/IMG] to zdjęcie ma super :)
  11. nie idz z Twoimi zdolnościami cholera wie na co ci podmienią :D
  12. ale zamiast polewania wodą postanowiliśmy odwiedzić salon psiej urody i to był nasz błąd :shake: weszliśmy z berneńczykiem odebraliśmy psa szwajcarskiego :crazyeye:
  13. zapraszam na blizniczy bazarek dla suni na miau: [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=114375&p=6203021#p6203021"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/8886/32833478.jpg[/IMG][/URL]
  14. a teraz pokażę wam jeszcze suczkę - wczorajsze znalezisko Izy ludzie pozbywaja sie wakayjnego zbędneg bagażu młoda max 3 lata widać ze rodziła malutka imienia jej tez nie mogę wymówić bo dla niuni będzie tez bazarek - dla równowagi na miau a oto nasza mała bohaterka [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/3747/fm1y.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/549/fm2g.jpg[/IMG]
  15. pokażę wam najnowsze znaleziska Izy piesek którego imienia nie mogę wyjawić ;) [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6172/dsc03350u.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1748/dsc03353g.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5788/dsc03354o.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6929/dsc03356xd.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/559/dsc03357f.jpg[/IMG]
  16. [quote name='ANETTTA']dziewczyny pytałam na watku bernardynów ze smalcowni wszystkie maja dom i super ale czekamy na inf najświeższe najnowsze co u nich sie dzieje jak zyją zdrowe są jakies fotki nie zapominajmy o nich ???? to że uratowane nie znaczy żę bezpeiczne chyba że sie myle poprawdzie mnie ja wiem Biafra ma swoje kłopoty ale wystarczy kilka zdan słow .. czy były kontrole poadopcyjne !!![/QUOTE] nie wiem ile było psów ze smalcowni wiem o Ramzesie bo sama pisałam, ze został wydany do domu kontroli poadopcyjnej w sensie wizyty jeszcze nie było wiem, ze Iza jest w stałym kontakcie tel z domkiem Ramzesa [quote name='agata51']Wysłałam dziś (pocztą) 80zł - za czerwiec i lipiec. Fred przepiękny![/QUOTE] dziękujemy :)
  17. [quote name='morisowa']Straszna pogoda dla futrzaków (i staruszków, i całej reszty, i dla ludzi, i i i ... ja chcę kilka stopni mniej!!!) też w schronie polewam wodą psy przy budach (te w pawilonach mogą się schować do chłodnego środka) a jak oblewałam Ciaputulka (kaukazik) to najpierw się zdziwił, a potem stwierdził, że ten prysznic mu się podoba :) my się zastanawiamy czy micha nie obstrzyc po każdym spacerze - o długości tylko fizjologicznej zastanawiam się czy mi psiak ducha nie wyzionie :( mi juz niewiele brakuje
  18. [quote name='Alaa']3X masz priva:-)[/QUOTE] odpisalam :) a tymczasem zapraszam do zabay w szubiennice ;) (pieniązki dla Biafry) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189144-***-SZUBIENICA***-zwycięzca-typuje-pisą-bidę-!!-do-31.07.2010?p=15036513#post15036513"]bazarek jakiego jeszcze nie było ;)[/URL]
  19. podlinkowany [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178636-KORNEL-8-latek-z-lodzkiego-schronu.Porzucony-przez-najblizszych-czeka-na-swoja-szanse"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1002/70852589.jpg[/IMG][/URL] cudowny jest duzy puchaty - mój typ ;)
  20. ojtam ojtam szczęśliwi czasu nie liczą ;)
  21. [quote name='Ania i Kajber']Trymer jest przepiękny i taki łagodny, jak dobrze, ze Kasia go zabrała z ulicy a inne Cioteczki pomogły dalej....[/QUOTE] bardzo łagodny naprawdę można mu gmerac wszędzie ile wlezie fajny jest :)
  22. dobra koniec zdjęc ;) teraz opis wizyty w sumie to zajęta byłam tarzaniem sie po pomarańczowym i niewiele pamiętam ;) ale jeśli chodzi o te objawy neurologiczne co gusia wspominała to faktycznie pokazywała nam z tą podginaną łapka i co jeszcze moza zaobserwowac toon w zabawie tak chaotycznie łapy stawia i krzyżuje je ja mialam wrażenie ze zaraz mu się poplącza jak psy przyjmują pozycję do szarpania i zachęcania do zabawy to Trymer takiej pozycji nie zna i w zabawie krzyzuje łapy jak francuska panienka no i ze słuchem coś ma, bo jak ne widzi to nei reaguje na cmokania, na pstrykanie palcami to jak tuż za uchem mu Gremlin pstrykał to ok, usłyszał i się odwrócił ale z odl 15 cm już nie słyszał a poza tym u gusi jak zawsze było super :) i bez marcepana nas wpusciła
  23. Gremlin, czemu zabrałes mi sznurek? przecież widzisz ze nie chce mi się wstawać ;) [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/1213/mdsc01858.jpg[/IMG] no od razu lepiej ale na wszelki wypadek przytrzymam łapką ;) [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3306/mdsc01859.jpg[/IMG] mój ci on, mój ;) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4324/mdsc01860.jpg[/IMG] eee, nie zabieraj [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/7098/mdsc01861.jpg[/IMG]
  24. dostałem coś dziwnego mówią, że to piłeczka ale po co ??? [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6172/mdsc01853.jpg[/IMG] no sznurek to co innego ;) [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5359/mdsc01854.jpg[/IMG] oddawaj mój sznurek ! [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8761/mdsc01855.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3493/mdsc01856.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3039/mdsc01857.jpg[/IMG]
  25. oczywiście większość zdjęc bedzie z poziomu pomarańczowego ;) z wiadomych powodów ;) [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/5624/mdsc01844.jpg[/IMG] zobaczcie jaki mam długi język w kadrze się nie zmieścił ;) [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/5382/mdsc01845.jpg[/IMG] profil ;) [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1043/mdsc01847.jpg[/IMG] cudowny aksamitny nochal :loveu: [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7021/mdsc01851.jpg[/IMG] portrecik :loveu: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/8548/mdsc01852.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...