Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. Fart w metrze :) tylko uszy całe mu się w kadrze nie zmieściły ;)
  2. [quote name='gusia0106']Dzisiaj już mi się nie chciało. Na Paluch pojedziemy jutro ;) Nie wrzeszczałam,to tumany są, i tak by nie załapali.[/QUOTE] ja michulca jeszcze strasze ze go wykastruje ;)
  3. Iza dzwoniła do Freda i pewnie się tutaj nie pochwali bo zajęta Aksonem ale ja wam powiem u Fredziocha wszystko ok, i on i panstwo bardzo zadowoleni :) super że mu się dom trafił oby tylko wpiłkę z nim nie chccieli grać ;) i jeszcze prośba: prosze o głosy w ankiecie Krakvetu na wspolnego kandydata dogo i miau w tym miesiącu jest to [B]Szczecinek [/B] (8 pozycja od góry) niestety pojawił sie "dziki" kandydat i lada moment Szczecinek zacznie przegrywac :( każdy głos jest niezmiernie ważny jeśli mozecie prosze zagłosujcie na szczecinek [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45"]Krakvet - klik[/URL]
  4. [quote name='mariamc']Wiem,że nie na temat , przepraszam .... Proszę o głosy na moje schronisko na Krakvecie, zaczynamy przegrywać z Fundacją "Szansa Goldena' Pomocy!!!!!![/QUOTE] warta goldena o to samo przyszłam prosić link do głosowania [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45"]Krakvet - klik[/URL]
  5. [quote name='mysza 1']Oj.... a kiedy wywozisz pieski? ;) Może mu naprawdę wapna trzeba?[/QUOTE] może ona już poszła je na basen utopić gusia może my wpadniemy z jakimiś smakołykami dla psiaków? może jak prezentowe to bedziesz im dawac co? ;) (jak ja doceniam Michulca czytając takie posty, on tylko chrapie głosno ;))
  6. [quote name='ostatniaszansa'] W sobotę bierzemy się za sesję zdjęć rodzeństwa grupy [B]"Haśki "[/B] ciekawe czy uda sie je wyprowadzić na smyczy czy ja przy tej okazji będę ciągnięta po boguszyckim polu ? Już Agnieszka ma ubaw wrrrr :angryy: Haśki a za nimi fruwający Łoś czyli ja . Ewka[/QUOTE] Haśki - akcja dom! :loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='gusia0106'] I pewnie chciałby być dawcą :mdrmed:[/QUOTE] to gusia działaj poki masz pewnośc co mu pierwsze stanie ;) bo ja to się boję ze u Micha tym czymś może okazać się niestety serce :evil_lol:
  8. [quote name='mysza 1']Upolowałam Metro :eviltong: Lubisię, która jest u Marty, tez była moim celem ;)[/QUOTE] ja swoje całe dwa ogłoszenia puscilam teraz zobaczymy czy coś upoluję ;) mysz co rozumiesz przez najblizszy czas? Ginger ma okreslony czas do kiedy ma sie znalesc u Marty? albo opuscić poprzednie miejse (nie wiem dokladnie ale chyba u Gajowej jest)? czy po prostu szukacie transportu na zasadzie im szybciej tym lepiej?
  9. [quote name='mysza 1']W dalszym ciągu szukam transportu dla Gingera, akurat nie moge jechać w najbliższym czasie :-([/QUOTE] co rozumiesz przez najblizszy czas?
  10. olaoga nie dośc ze nie karmi to jeszcze bez smyczy wyprowadza i na dokładke chcą z niej rozmnażaczkę zrobić gusia nie daj się ;) wystawy, związki a daj se spokój zachipuj go i styknie ;)
  11. [quote name='mysza 1']Sprawdziłam, że dzisiaj były te z wczorajszej 17 mniej więcej. Ale chcą nas zmylić ;) więc ja bym teraz wrzucała. Ja dzisiaj ok 14 to zrobiłam. Wielkie dzięki :loveu:[/QUOTE] ja przed wysjsciem z pracy czyli koło 16 tylko ze ja trupem padnę jak sie jakiś psiak załapie (robiłam dwóm) bo ja to generalnie antytalencie ogłoszeniowe jestem ;) jutro tez im zrobię a tak z ciekawości to jak robisz nowe to usuwasz stare albo ukrywasz? czy co robisz? (o pozę nie pytam ;)) i jeszcze jedna prośba: w tym miesiącu wspólnym kandydatem dogo i miau w ankiecie Krakvetu jest schronisko w SZCZECINKU - bardzo prosze o głosy bo znów jest walka z dzikim kandydatem [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45"]Głosuj w krkavecie na szczecinek! - wspolnego kandydata dogo i miau[/URL]
  12. [quote name='3 x']zrobiłam ogłoszenia Maverickowi i Diunie na cafeanimal i gumtree moze ktoś ich zauwazy ? plaujemy ciachnąć pekińczyka i jak najszybciej wydac go do domu, wyszło nam ze on jest najbardziej atrakcyjny i adopcyjny zarazem pozostałe oprócz Mava i Diunki to dzikusy albo chore :( kilka dni temu przybył kolejny jakiś połamacniec w typie ON'ka :shake: edit i na szerloku im zrobiłam edit 2: mają jeszcze ogłoszenia na allegratka i na kupiepsa.pl i na [url]http://zwierzeta.swiatogloszen.net.pl[/url][/QUOTE] zrobiłam im jeszcze ogłoszenia na ogłoszenia kraków: [url]http://www.ogloszeniakrakow.pl/component/option,com_adsmanager/page,show_ad/adid,1752/catid,56/Itemid,0/[/url] ale u Diuny coś skiepscilam i sie tekst pociął i dziwnie pokopiowal wiec się chwalić nie będę ;) zaraz im jeszcze gdzies porobię edit - zrobiłam jeszcze na [url]http://www.krakowmiasto.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/krakow-diuna-mix-on-poszukuje-domu.htm[/url] [url]http://www.krakowmiasto.pl/flora-i-fauna/oddam-za-darmo/krakow-maverick-gotowy-do-pokochania--prosi-o-dom.htm[/url] i na [url]http://www.krakusik.pl/63520_maverick_pokochasz_dasz_dom_.html[/url] [url]http://www.krakusik.pl/63521_diuna_mix_on_prosi_o_dom_.html[/url] i tutaj: [url]http://www.ogloszenia.krakow.pl/326130[/url] [url]http://www.ogloszenia.krakow.pl/326131[/url] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4733/pekin4v1.jpg[/IMG] Prawie pekińczyk nie ma już jajek ;) i dobrze bo podobno straszny wredas jest więc wiecej takich nie bedzie o ! ;) a dziadunio (zdjecie ponizej) ma śruta w tyłku pewnie dostał na pożegnanie od kochającego pana :shake: [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4281/mdzs1v1.jpg[/IMG]
  13. może ktoś ma do oddania takie leki? [B]Nivalin[/B] i [B]Cocarboxylasum [/B]- ludzkie [B]Catosal[/B] i [B]Combivit[/B] - weterynaryjne dla tego psiaka - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200242-Stary-słaniający-się-na-nogach-pies...-już-u-Biafry.-Pomóżmy-mu-walczyć-o-życie!!!"]Akson [/URL]
  14. [quote name='ilon_n']Oj, kobietki :loveu: Naturalnie, ręce mam pełne .. roboty i nie tylko .. :cool3: Muszę strzelić jakieś video jak Du z Trollem harcują razem .. nocami :cooldevi: spać nie idzie .. zresztą .. :evil_lol: .. kto by spał?! Du został przedwczoraj wyprany, przy płukaniu machał fajnie łapkami w powietrzu jakby chciał popływać .. cały czas nieprzerwanie śmiesznie warczał podczas mycia .. pocieszny jest! Du jest strasznym żarłokiem!! Po spałaszowaniu swojej porcji prędziutko, oblatuje wszystkie pozostałe miski i wylizuje do czysta :) Muszę przyznać, że za wróżbą Gamety (big thx!) Wu wziął przykład z Du i w pełni odwzorował jego fascynację i uległość :diabloti: Gameta, ja nie wiem jak Ty na to wpadłaś .. :roll: .. ale nie zapeszając niczego .. wszystkie znaki na ziemi i w astralu wskazują na to, że to się zakończy tym co wywróżyłaś .. :siara: .. i pewnie trzeba będzie poszukać mini-surducika dla Du .. no ale slowly, slowly ..[/QUOTE] no Skrzcik w surtuciku :loveu: no no sie dzieje ;)
  15. [quote name='gusia0106']A Kajak dostał wczoraj list ;) A w liście [B]Tylko nie wiem po co nam to i co z tym trzeba zrobić :)[/B] Niemen ze Stadniny Cisowiec brzmi bardzo romantycznie ;) I przynajmniej wiem jakie ma ubarwienie[/QUOTE] Michałowe zostało tak skutecznie schowane ze po kilku przeprowadzkach Gremlina nie wiem(y) gdzie jest co nijak mu (w sensie Michałowi) nie przeszkadza w funkcjonowaniu ;) Gremlinowi tez nie , chociaz zawsze przy wizycie u weta jak sie pyta o imię psa do wpisania do karty Gremlin usiłuje podawac to z tego papierka ale po kilku moich brutalnych spojrzeniach juz zaprzestał tej procedury ;) Michał jest Michał :) niewazne co mu kiedys w papierki wpisali o !
  16. [quote name='mysza 1']P.S. Codziennie poluję na Metro ale ostatnio dostają się zwierzaki z ogłoszeń o 11 rano, innego dnia 17 po południu. Chcą mnie zmylić :diabloti:[/QUOTE] o żesz kurde ja wczoraj tez polowałam po ok 18 ale za to pozę konkretną przyjełam ;)
  17. ale uzupełniać inf może ktokolwiek, Myrkur może warto założyć sobie konto chociażby po to zeby uzupełniać inf. o psie? ja sama nie ogarniam FB poruszam się tam jak mucha w smole ale jak mi kiedyś ktoś założył "gościnnie" wydarzenie to jak mialam jakies nowe inf już uzupełniałam ja bez angażowania os która robiła wydarzenie, potem na koniec tylko poproszono mnie o zestawienei zbiorcze bo chyba poszło podziękowanie do wszystkich os wpisujących się na wydarzeniu ale to sa moje przypuszczenia bo tak daleko to juz nie ogarniam fb edit. Myrkur pisałysmy w tym samym czasie ;) załóz konto, bedziesz miała inf pod kontrolą :)
  18. dobra dobra juz nie podskakuję bo mi jeszcze każesz Grandę parówkami karmić albo z Mojo zamkniesz i mi d** zmarznie ;) wracajac do Epsona - mam wrazenie ze mu pychol poweselał poczekam jeszcze trochę i wymyślę gdzie zgłosić ze znów podmieniłaś psy ;)
  19. tylko tego śmigiełka brakuje na górze ;)
  20. a to nie przybysz z matplanety ? :evil_lol:
  21. [quote name='ostatniaszansa']OS byla na liscie od poczatku i nigdzie sie z niej nie wybiera :) Ale faktycznie czesc organizacji na liste wrocila, wiec lepiej zerknac, zeby nie przepadla szansa oddania 1% na OPP a nie do urzedu skarbowego /Agnieszka[/QUOTE] nie wróciło 1518 i jak ktoś na nie wpłaci to piniądze pojda do budzetu państwa
  22. [quote name='sleepingbyday']przeca o.sz. jest na liście.[/QUOTE] przeca ja ogolnie mówiłam zeby sprawdzac ;)
  23. [quote name='gusia0106']Szczerze mówiąc - nie pytałam. Na razie leczymy tą anginę, krew do badania w poniedziałek. Samo badanie krwi koło 60 zł chyba. Jak już pójdę na kontrolę dowiem się o koszt zabiegu.[/QUOTE] mi się coś kołacze ze jak micho na urodziny dostał czyszczenie zabków to coś ok 400 zł było, w domu sprawdze dokładnie i dam znac tylko wiecie, ze my to normalni klienci bez zadnych znizek itd i nie u taniego weta [COLOR="#c0c0c0"](ale u takiego do którego mamy zaufanie bo wiedzial co u micha na sledzionei drzemało) [/COLOR]
  24. [quote name='sleepingbyday']pani ewa na pewno już wie :cool3:. dziewczyny, wynegocjowałyście mniejszą stawkę, swietnie. mamy zatem do uzbierania 180, nie 230, duża różnica. fakt, nie wpisałam jednorazowych deklaracji... aaa, zaczyna sie wypełnianie pitów. już miałam w tamtym tygodniu telefon od koleżanki, na kogo ma przekazać :eviltong:[/QUOTE] to dobrze sprawdzajcie listę OPP upoważnionych do otzymywania 1% a moich inf wynika, ze lista jeszcze ok 15 lutego bedzie opublikowana po jakistam weryfikacjach na dzień dzisiajszy na liscie nie znalazło sie 1518 OPP (wątek na dogo: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/198650-SKANDAL!!!-Łatanie-dziury-budżetowej-kosztem-OPP-1-dla-Skarbu-Państwa."]klik[/URL])
×
×
  • Create New...