Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Ewa Marta']Ja pierniczę... Gusiu, możesz się chyba ścigać z Nutusią jeśli chodzi o zniszczenia w domu.....[/QUOTE] ojtam ojtam a pamietacie jak Marlej zakopał ucho w kwiatku? ;) (bo to Marlej był co nie?
  2. [quote name='mysza 1']Ale jak można tak? Przecież do Agi jest przypisane. A da się to przywrócić? gdybym podpięła na siebie albo Aga? Boże, tyle roboty.[/QUOTE] napisalam w mailu ja odpuscilam dyskusję z fb odpisali mi coś w tym stylu, ze nie był to profil prywatnej osoby i ze dopatrzyli sie ze reklamowalam firmę/produkt/markę a od tego sa strony na fb a nie profile i ze dalej nie mogą mi pomóc w tym temacie my odpusciłysmy najgorsze teraz jest to, że do administrowania strony na możemy podpiąć żadnego oficjalnego maila fundacji bo figuruje jako zablokowany
  3. [quote name='mysza 1']K.....wa dezaktywowali nam konto na FB :( tyle pracy, prawie 700 osób w znajomych, nie wiem co się stało :( Tyle jest grup adopcje psów i inne a nas zamknęli, nie ma naszych postów, nic :( załamię się :([/QUOTE] zamknęli bo nie było to konto prywatne przypisane do prywatnej osoby reszta wywodów na mailu
  4. a sprawdzłas czy wiatr nie ma szkła na sobie? albo TZ na bucie? moze Kajak chciał posprzatac i sie poranił? a ty od razu Łach Nieprany :shake: ech i jak Ares z taką panią ma wyjśc na prostą? :diabloti:
  5. [quote name='sleepingbyday']tutaj, tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/139990-Ciaputka-Metamorfoza-z-jaskini-strachu-do-doliny-odwagi.-Szuka-DS.-A-my-deklaracji[/URL]! kaŻda kwota, jednorazowa, czy deklaracja, nawet 5 zł, sie przyda. 3 x wpadasz na jubel piatkowy z okazji rocznicy adopcji zoski? nie mów że nie! zapraszam![/QUOTE] ja już sie u zoski na was wczesniej obraziłam bo wy się zawsze umawiacie jak mnie nie ma ;(
  6. [quote name='gusia0106']Zaglądają, rozsyłają, reklamują :)[/QUOTE] i tradycyjnei nie piszą ;)
  7. [quote name='sleepingbyday']zaraz pójddę obejrzec, co tu kombinujecie. a ostatnioszansowa kropka-ciaputka ma duzy problem fiasowy. nie stac ja na hotel, w kótrym jest. deklaracje sie posypały, całkiem niexle długi opędzilismyt, ale jest kicha jednak brakuje do pełnej kwoty ok 70zł. plus chcielismy zmienić hotelik, żeby sie czegoś nowego nauczyła, ale w tych warunkach nie stac nas nawet na szzcepienie, nie mówiąc o transporcie przez cały kraj... pomóżcie, plis :-([/QUOTE] linki linki daj linki chociaz ja najwczesniej skromną kwotą w marcu mogę wesprzec niestety posypało nam sie auto, już co prawda śmiga, ale śmiga też wiatr na koncie :(
  8. [quote name='kora78']co to za cisza? na razie mam 10zl, ale dorobie bazarek i bedzie dla maluchow cosik na karme. wysle, jak uzbieram wiecej[/QUOTE] dziekujemy :) cisza bo Iza ma pełne ręce roboty, tak przy psiakach jak i przy koniach a ja mam jakies kiepskie dni i najchętniej to poł godz po obudzeniu poszłabym znów spac :crazyeye:
  9. Iza będzie wiedziała najlepiej :) kundelki dostały jeszcze 20 zł od [B]scarabae[/B] za pozabazarkowy handel jej umiejętnościami ;) dziękujemy :)
  10. a skąd dokąd ma jechac psiak? tzn wiem, że od Ani ale dokąd?
  11. [quote name='3 x']dziękuję :) dziewczyny jadą zatem jutro :) (dorzuciłam zdjęcie tej wilczastej)[/QUOTE] sterylizacja tych suń się przesuneła ze względów logistycznych jak dojdzie do skutku (w ciagu najblizszych kilku dni) to oczywiscie dam znac fakturka za poprzednie poszła juz pocztą jeszcze raz dziękuje :)
  12. [quote name='mili_vanilli']Witam:) Czy istnieje możliwość przekazania fantów jakiemuś doświadczonemu dogomaniakowi? Nie mam doświadczenia, a chętnie przekazałabym na szczytny cel kilka rzeczy.[/QUOTE] jasne, że można opcji przekazania jest kilka ale najważniejsze - wybierasz psiaka któremu chcesz pomóc i inf o tym na jego wątku i wówczas na 99% znajdzie się osoba która wystawi bazarek i teraz jest kilka opcji: 1. wysyłasz wszystkie fanty do danej osoby pocztą i ona juz zajmuje się cała resztą 2. wysyłasz jej zdjęcia i opisy - ona wystawia bazarek i go prowadzi a potem sa dwa wyjscia albo wysyłasz jej rzeczy które zeszły albo ty sama zajmujesz się wysyłką a pkt widzenia osoby która nie ma czasu a chce przekazac fanty najlepsza jest opcja pierwsza z pkt widzenia osoby wystawiającej lepsza jest opcja druga niezaleznie od wariantu wysyłania fantów ja osobiście bardzo nie lubię jak zostaja mi rzeczy podarowane na bazarek, bo nie wiem potem co z nimi zrobić zawsze wystawiam je ponownie na jakieś bidy ale boję się, ze darczyńca się ocknie i powie, ze on chciał zeby to poszo tylko na tego jednego psa a nei ze ja potem wystawiłam np na jakiegos innego bo uważałam ze on teraz potrzebuje bardziej dlatego dla os wystawiajacej bazarek najlepiej jest dostac zdjecia i opisy a potem tylko te fanty które zeszły (się znów rozpisałam ;))
  13. [quote name='APSA']Dzięki. Hmmm, my nie jesteśmy żadnym tworem oficjalnym - organizacją ani niczym takim. Na razie mam coś takiego: [URL]http://www.facebook.com/pages/Psy-z-Palucha/200346216648522[/URL] Jest jako "osobista strona internetowa", nie wiem, czy to dobrze, ale do niczego innego mi za bardzo nie pasowało. Będę musiała to jakoś opanować. Jeszcze bym chętnie zmieniła tę miniaturkę logo, bo wyświetla się "syz", ale nie wiem, czy sie da. W sumie i tak muszę pomyśleć nad innym logiem. Będę Cię jeszcze męczyć, ale już nie teraz :)[/QUOTE] moze to co my mamy to tez jest jako jakas osobista strona nie wiem nie znam się tam na dole macie po lewej stronie "utwórz element strona" ja zaczynałam od tego dopiero potem do strony podpinalam profile prywatne moze jakby mzaczela od profilu prywatnego to tez bym miala osobista stronę
  14. [quote name='APSA']A jak się to robi? Z allegro jakoś sobie poradziłam, umiem zrobić szablon itp., ale ten fejsbuk mnie przerasta. Edit: chyba już wiem, w razie czego będę pisać z prośba o ratunek... Edit2: już proszę :p W której kategorii stron jest FZNJZ? Do biznesu mi to nie pasuje, bardziej miejsce... "Powód lub temat"?[/QUOTE] Marka, produkt lub organizacja: i tam wybieralam Non-profit strone sie administruje z poziomu profilu ale np ja wchodze przez swoj prywatny i przełaczam na administrowanie strony ale znajomych łatwiej zapraszac przez profil prywatny - jakies to wygodniej zorganizowane jest tez kuleje prywatnie na fb strasznie ale z ta stroną jakos poszo, rewelacji pewnie nie ma ale nas cieszy ze wogole jest ;)
  15. [quote name='APSA']Ja się już w tym celu zarejestrowałam na facebooku, po czym się przeraziłam, bo nie umiem się tam zupełnie poruszać :roll: Ale zbieram się do zrobienia drugiego kroku i założenia któremuś psiakowi wydarzenia. [/QUOTE] Asia może zróbcie sobei stronę na fb, to moze uaktualniac kilka osob trzeba je tylko mianowac administratorami ja tak zrobiłam dla FZNJR [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Zwierze-nie-jest-rzecza/132664173466585[/url] i jakoś to idzie, chociaz prywatnie po fb sie nei poruszam wcale tam mam konkretny cel: dodac/zaktualizowac inf lub dodac/zaktualizowac cel i tego się trzymam ;)
  16. [quote name='jogolcia@pdx']Wysłane- ale skrzynka zapchana ;-)... miłego dzionka.............[/QUOTE] dziękujemy :) ju ż są w drodze na konto, decyzję co do wykorzystania zostawiam Izie :)
  17. [quote name='gusia0106']Bo jest mnóstwo wydarzeń na fb. Ludzie mają dosyć i nie klikają, najnowsze badania mam w łapie właśnie ;)[/QUOTE] w sumie się nie dziwię, ja jak tam wchodzę i widzę tysiace wpisów osob ktorych nawet nie kojarzę nie wspomnę o tym że nie ogarniam gdzie trzeba kliknąc ;) może u nas kupowali bo jednak końi jest ciut mniej niż psiaków
  18. [quote name='mysza 1']proszę [URL="http://allegro.pl/pomoz-niewidomej-loli-odzyskac-wzrok-operacja-i1460023820.html"]http://allegro.pl/pomoz-niewidomej-l...460023820.html[/URL] Jaki masz ładny podpis ;)[/QUOTE] zobiłyscie jej wydarzenie na fb na tej mega szpiegowskiej stronie? końskie allegro na sianko poszło bardzo dobrze własnie przez fb
  19. miszcz drugiego planu ;)
  20. dorzuciłam zdjecie wilczastej suni na poczatku z przykrością to stwierdzam ale jakies te kundelki brzydkie są za to mamy pewność ze jak ktoś je pokocha to nie ze względu na wygląd ;) edit: na osłodę wrzuciłam też zdjęcia wypadkowaca, juz o nim pisalam, miał mieć osobny wątek (i pewnie będzie miał) ale póki nie ma to niech się rozgości tutaj na kundealkowym śliczny ONek :)
  21. [quote name='Justyna Klimek']Już się załapały! :) Oczywiście, ciachajcie.[/QUOTE] dziękuję :) dziewczyny jadą zatem jutro :) (dorzuciłam zdjęcie tej wilczastej)
  22. [quote name='mysza 1']Taki śmieszny stworek jest u mnie tymczasowo, Piotrek go odłowił :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201590-W-wa-Wawer-koczuj%C4%85ca-psia-bida!!!-POTRZEBUJE-DT!!!?p=16308485#post16308485[/url][/QUOTE] o boże to wy już tak we dwójgę zgarniacie jak leci? dobra doczytałam, ze tz tylko na zorganizowane akcje jezdzi ale za to z wyprzedzeniem ;)
  23. czyli wystarczyło tylko chłopaka pokazac :) to co Haśki? :loveu:
  24. [quote name='gusia0106']Dzisiaj po obiadku mamy w planach mycie. I Kajakowe czyszczenie uszu ;) Coś czuję, że obaj się będą wić. Ale najpierw jedziemy na spacer do lasu ;) A co ;)[/QUOTE] to moze wpadniesz też michała płetwala wykąpać?? dzisiaj jeszcze lepiej łapę powyginał ale wstyd mi to publikowac ;)
  25. [quote name='wapiszon']czyli sunie ze stodoły będą ciachnięte ![/QUOTE] będą, dwie już zostały ciachnięte matki karmiące będą ciachnięte jak tylko będzie to mozliwe skoro tłumów nie ma, chciałam jeszcze zgłosić dwie sunie od kilku miesięcy siedzą w hotelu są oswajane ale bez sterylizacji nie zostaną wydane wiec mam prośbę o dofinansowanie również ich sterylizacji 1 sunia, zwana przez nasz [B]Małą Czarną Uszatą[/B] (zdjęcia - post 268 - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-5-tys-długu-wysyp-kundelków.Błagamy-o-wsparcie-i-JAKIEKOLWIEK-DEKLARACJE-(/page11"]klik[/URL]) [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/7305/mdsc00060v1.jpg[/IMG] 2 sunia też z tego wątku - zwana [B]Sunią Wilczastą[/B] zdjecie - jest cała zaśliniona ze strachu, to zdjecia po złapaniu i przewieznieniu do hotelu :) [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4877/wilczasta1.jpg[/IMG] wątek kundelków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Wakacyjne-wyrzutki-Diuna-Mav-Desi-proszą-o-wsparcie!"]Wakacyjne wyrzutki - mega dług w hotelu :([/URL] na chwilę obecną przy zadłużeniu w hotelu ponad 8 tys i mając na utrzymaniu masę innych zwierzaków, nie stać nas na sterylizację, zwłaszcza ze sunie sa jeszcze nieadopcyjne takie trochę błędne koło załapią się i te niunie na ciachnięcie?
×
×
  • Create New...