Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. ech, szkoda mi tej pani ;)
  2. [quote name='gusia0106']Z milion razy[/QUOTE] to Emi? oczka są?
  3. [quote name='Szarotka']No wiec powinno byc 10 zl. wplacone, albo wczoraj, albo przed wczoraj. Moze dojdzie w poniedzialek.[/QUOTE] dotarły dzisiaj :) adres poprosze na pw lub maila ([email protected]) kundelki dostały tez 200 zł od pani Ewy M. - dziękujemy :) oraz pierwsze wsparcie na zakup klatki - 50 $ od Anonimowego darczyńcy :) jak dobrze pojdzie to dotrą jeszcze pieniązki na klatkę od kolejnego anonima - 100 zł jeśli dotrą będzie zakupiona pierwsza z planowanych dwóch klatek ! dziękujemy :)
  4. ładne mam banerki? [URL="http://www.psomnapomoc.pl/"][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6070/baner1b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.psomnapomoc.pl/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/5291/baner1xq.gif[/IMG][/URL]
  5. [quote name='gusia0106']Gdzie tam ;) Blisko ;) Warszawa - Kampinos[/QUOTE] fajnie :) :) :)
  6. o kurde :mdleje:
  7. [quote name='Szarotka']To sprawdz, bo Ania juz wplacila.[/QUOTE] to poszukam za chwilę dokładnie bo mam teraz sporo wpłat i moze przegapiłam a nie wiesz kiedy dokładnie wpłacała?
  8. [quote name='eduso']Brzuch często się powiększa gdy guzy zaczynają krawić, pękać (tak zachowują się mięsaki naczyniowe) - wtedy brzuch wypełnia się krwią i przez to powieksza się ... :([/QUOTE] ale nie jest to regułą Michał nie mial powiększonego brzucga a guz był w stanie rozpadajacym się (czyli mega pęknięty) wiec nie jest to regułą bladośc Micha zdecydowała o szukaniu ubytku krwi oalela - trzymamy kciuki za badanai histopatologizne!
  9. [quote name='Szarotka']Czy doszla ode mnie kasa z bazarku, kupila swieczke w ksztacie choinki ??[/QUOTE] jeszcze nie a przynajmniej na szybko nic nie wiedzie a teraz z racji allegro sprawdzam konto raczej regularnie pewnie na dniach dojdzie a ja poproszę adres do wysyłki może być na maila: [email][email protected][/email]
  10. [quote name='mysza 1']Nie zaglądacie wcale do Wisienki, nieładnie ;) Mój komp złapał wirusa :( jest w serwisie, zapowiadało się, ostatnio szwankował... Byle zdjęcia Hugusia były, reszta nieważna.[/QUOTE] zaglądamy zaglądamy tylko nie piszemy ;)
  11. 3 x

    Zosioblog

    [quote name='*anusia&ajlu*']a mnie nie bedzie, nie mam sily :/ Boo juz tez padl, mielismy wizyte u hodowczyni Boo, nastepnym razem sie spotkamy;)[/QUOTE] tja przeca mówiłam ze o 15 wyjezdzam wiec po 15 już Boo był w warszawie bezpieczny ;)
  12. [quote name='irenaka']Poszło 200,00 na kundelki od Pani Ewy M:loveu:. Konta mam nadzieję, nie zmieniłaś.[/QUOTE] nie, dziękujemy :) wiecie co, już kilka dni jak nie wiecej myslę i przemyślam na lewo i prawo co z tymi kundlami z Iza juz z piętnaście razy na ten temat gadałyśmy jak nie zaczniemy ich zabierać z hotelu nigdy nei znajdą domu :( w hotelu zrobiło nam sie ich za duzo - zaraz zabankrutujemy jest jedno wyjście - Iza może zabierac je do siebie i systematycznie wyprowadzac na psy i wydawac do domu tylko żeby je zabrac do siebie musi miec klatkę dla nich] niestety te które ma są zajęte - jedna przez 3 dzikie koty ze stacji bensynowej druga przez suczki z bandy ze stodoły klatka kosztuje ok 250 zł (Iza wypatrzyła jakiś taki "model" i rozmiar który byłby w sam raz) pieniązki na kundelki i nie tylko przechodza przeze mnie ale nie mam sumienia zabierac zwierzakom i przeznaczac na klatki wiem, ze to takie błędne koło ale widząc jaki mają dług nie mam sumienia i juz [B]myslałam, zeby przeprowadzić zbiórkę pieniązków z przeznaczeniem na klatkę potrzebowalibyśmy na jedną klatke 250 zł na dwie około 500 zł[/B] [B]myślicie ze na Biafrowych watkach uda się zebrać taką kwotę? [/B] klatki wiadomo, ze byłby wykorzystywane zawsze dla zwierzaków ale mam mieszane uczucia czy to się uda nie wiem może dzisiaj za wczesnie wstałam i jestem sceptycznie nastawiona do tego pomysłu? myślicie ze uda się zebrać taka kwotę? bo jak sie trafi jakiś kolejny kundel to zbankrutujemy jak nic :(
  13. [quote name='Justyna Klimek']Dziewczyny, sprawdźcie mnie, proszę, czy się nie pogubiłam w całej akcji: PODSUMOWANIE, CZYLI STERYLIZACJE OBIECANE + PRZEPROWADZONE: 1. 3x : w sumie [B]6[/B] suczek - 2 po, 2 w trakcie, 2 oczekują(mamuśki) 2. Romka: w sumie [B]6 [/B]suczek - 3 ze wsi spod Łowicza, 3 ze wsi (te które zna Wasza wetka) 3. Soema: [B]3[/B] suczki powodzianki 4. Mamanabank: [B]2[/B] suczki - 1 w ciąży, Gryzelda SUMA: [B]17[/B] STERYLIZACJI[/QUOTE] te ode mnie się zgadzają sunie zostały odebrane dzisiaj i odwiezione do hoteliku jak będe miała inf co d osterylek mamusiek to dam znac dziękujemy :)
  14. 3 x

    Zosioblog

    [quote name='sleepingbyday']3 x ćwiczysz hipnoze? ze jak będziesz powtarzać "boo jedzie ze mną, boo jedzie ze mną" to anka się da wkręcić :-) :-)?[/QUOTE] ta ale obawiam się jednego bede powtarzac powtarzac obudze się z hipnozy na wschodze a tam zamiast Boo będzie Gremlin :evil_lol:
  15. 3 x

    Zosioblog

    [quote name='sleepingbyday']anusia, mru i paweł maja tez wiząć psa, będzie jazda na maksa, bierz boo, nic mu nie zaszkodzi przecież. najwyżej sie pokłócą, apoz atym na kolanach powinien być bezpieczny ;-)[/QUOTE] zwłaszcza na moich w aucie w drodze na wschód południowy ;) jak dostarczysz Boo przez 15 to jedzie ze mną o ! ;)
  16. 3 x

    Zosioblog

    [quote name='*anusia&ajlu*']cos ty moja mama by na zawał padła jakbym powiedziala ze nie przytuli juz swojego synusia:evil_lol:[/QUOTE] ee tam, może zadowoli się zdjęciem? ;)
  17. [quote name='enia']ale jeśli to są czyjeś psy to nie możemy ich sterylizowac...... tylko ile czasu trzeba odczekac?[/QUOTE] dwa tyg? tyle ile kwarantanna w schronisku? tak na logikę, nie mogą siedziec u Pipi niewiadomo ile, bo może znajdzie się właściciel są ładna, bez ciachnięcia strch ze pójdą do pseudo, ciachnięte, powinny domek szybko znaleźć :) (tak się wciełam, bo podczytuję wątki Pipi regularnie ;) choć niewiele piszę)
  18. 3 x

    Zosioblog

    [quote name='*anusia&ajlu*'] :evil_lol: hahahahaha a bedziesz u Zosi? on by byl zadowolony ze ktos go glaska, glaska i glaska....i tuli...:loveu:[/QUOTE] niestety nie bedę u zosi, dlatego proponuję, ze Boo zajmę się juz teraz i na długo i wżadnym wypadku nie bedzie to kradzież - ot po prostu długoterminowa opieka nad Boo :loveu:
  19. [quote name='3 x']sterylizacja tych suń się przesuneła ze względów logistycznych jak dojdzie do skutku (w ciagu najblizszych kilku dni) to oczywiscie dam znac fakturka za poprzednie poszła juz pocztą jeszcze raz dziękuje :)[/QUOTE] dzisiaj sunie pojechały na sterylizację - jak bede miec fakturkę to przeslę skan mailem a potem pocztą doszła już może ta wcześniejsza? za te dwie wystraszone chudzinki? do ciachnięcia zostały jeszcze mamy
  20. [quote name='kora78']ale maluchy musza cos jesc i ich matki. mam dopiero 10zl, jak pisalam. poczekam kilka dni,az te 20zl sie dozbiera i wysle razem, czy wolicie na szybko?[/QUOTE] myslę, ze razem, zwłaszcza ze jakaś karma doszła dla szczeniaków ale to musi dokładnie Iza potwierdzić bo rozmawiałyśmy dzisiaj na szybko i o tysiacach rzeczy i mogę coś poprzekręcać a nie chciałabym nikogo wprowadzać w błąd
  21. [quote name='matamata']3x - moglabyś wyczyscic skrzynkę? Chcialam ci wysłać pytanko na priva...[/QUOTE] już podczyściłam jakby coś jeszcze nie halo pisz na maila: [email][email protected][/email]
  22. dzisiaj wilczasta sunia i mała czarna uszata pojechały na sterylizację dzięki uprzejmości Fundacji Przyjaciół Czterech Łap - dziewczyny dostaną dofinansowanie za zabieg Dziękujemy ! a wogóle to przypominam że trwa allero Artela : [URL="http://allegro.pl/10-lat-sluzby-w-policji-i-zlamana-noga-wyrok-i1461084216.html"]Artel - klik[/URL] oraz zbiórka na sianko na marzec poprzez serwis [B]siepomaga[/B]: [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]Wspaniała Szesnastka - klik[/URL]
  23. [quote name='kora78']podnosze psinki[/QUOTE] dzisiaj Iza była w stodole ale tylko tyle wiem, że się nie złapały te psiaki które miały się złapać
  24. 3 x

    Zosioblog

    jakby co to ja mogę się Boo zaopiekować, mogę się nim [B]dłuuuuuuuuugo[/B] opiekowac ;) już dzisiaj mogę go zabrać pojedzie ze mną na roztocze, pozwiedza może zapomnimy wrócić to kiedy mogę wpaść o Boo? przecież nie można dopuścić żeby Zocha była zła w swoje święto ;)
×
×
  • Create New...