-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nic nie napiszę, tylko 10 znaków ;)
-
[quote name='gusia0106']www.psomnapomoc.pl Zapraszamy ;) faktycznie jest w budowie, nie ma ani słowa o Rudolfie :)
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nie czytasz uważnie ;) post 1099 [B]( a Sarcia nie ma chłoniaka tralalalala)[/B][/QUOTE] super mysza :):):) -
[quote name='3 x']zapraszam na allegro po cegiełki dla Maciusia konia utopka [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1412424450"]Cudem przeżył powódz. Czy przezyje zimę?[/URL] historię Maćka można przeczytać na wątku zbiorczym koni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193525-Od-Okiego-po-Melisę-konie-pod-opieką-Biafry-wątek-zbiorczy-)/page4"]Od Okiego po Melisę[/URL] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/594/maciek5.jpg[/IMG] Macius uwielbia cukierki co widac na zdjęciu poniżej [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2928/maciekukradswojecukierk.jpg[/IMG][/QUOTE] i jeszcze chcialam zaprosić na cegiełkowybazarek trwający do końca kwietnia równiez na sianko: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/195992-1879-z-2896-wielki-licznik-siana-POMÓŻ-przetrwać-ZIMĘ!-do-końca-kwietnia-2011-r."]Podaruj im kostkę siana na zimę :)[/URL] [B]Mroczna[/B] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6426/mroczna03.jpg[/IMG]
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Czego jak czego ale pomarańczowego to mi żal. Z dziurą :( Ciekawe, że dwa psy się tak nakręcają, myślałam, że jak jest jeden to bardziej skłonny do siania zniszczeń. [B]Kupa w sedesie to hit, według mnie[/B] :evil_lol:[/QUOTE] wyniosło się te maniery z DT :evil_lol::evil_lol: -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Właśnie zauważyłam, że ktoś tu posprzątał i od razu lepiej. Ale ta dziura w dywanie to przegięcie - coś niedobrego się dzieje...[/QUOTE] hmm, Kajak jest strasznie chudy wniosek jest jeden gusia znów przestała karmić psy :evil_lol: przywiesc ci karmę? ;) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']I Kajak ! On też taki trochę pomarańczowy ;)[/QUOTE] to Ty się ciesz ze on scianę zjadł a nei Kajaka :evil_lol: -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
a moze stwierdił ze za duzo tego pomarańczowego ? i dywan i ściana [B]przejadło[/B] mu się :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']No pięknie.... Może chciał Ci dać do zrozumienia, że mu kolory ścian nie psaują;-)[/QUOTE] stawiam na to ze brakuje mu wapna -
martik_b robiła bazarek na pewno bo reklamowałam go na wątku Epsona, więc od niej tez powinan byc wpłata (nie wiem w jakiej wysokości) pieniądze będa jakoś dzielone? nie wiem czy boksio ten u szkoleniowca ma wątek? na Epsonowym, mozna sprawdzić, ze na szczsecie chłopak jest zabezpieczony finansowo no i nie jest w hotelu wiec odpada opłata za hotel ale u szkoleniowaca to pewnei nie są małe opłaty za hotelowanie
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Nieee. Dużo macie ich jeszcze poukrywanych?[/QUOTE] łoo w cholerę i trochę i ileśtam tych co juz znalazły domki :) np taki uroczy Paxik :) -
[quote name='3 x']wysłalam linkę z aukcją Emi do jej poprzednich darczyńców przepraszam, ze tak późno pokaże wam maila, którego dostałam (reklamowałam też allegro Macka) odpisalam Pani i podalam namiary na Emi i na waszą strone :)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Za Kulę miałyśmy wziąć tysiaka a poszedł za 20 zł :evil_lol:[/QUOTE] kurde mysza tyle kasy obok nosa a mogłas się dorobić w skarpetkę schować i jak znalazł byłoby dla Brunka na dewsatację ;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']W sobotę ganiałam yorka po osiedlu :evil_lol: ale był sprytny, nie dałam mu rady :evil_lol: nawiał.[/QUOTE] a jorczek to za gruba kase by poszedł ;) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Już jestem na bieżąco:) Najbardziej utkwiła mi w głowie waga Wisienki to 6 x tyle co mój pies:evil_lol:[/QUOTE] ja to czekam kiedy mmd odkryje prawdę o myszy o jej kleptomanickich zapędach wobec psów ;) [B]mmd[/B] u Brunka byłas? -
zapraszam na allegro po cegiełki dla Maciusia konia utopka [URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1412424450"]Cudem przeżył powódz. Czy przezyje zimę?[/URL] historię Maćka można przeczytać na wątku zbiorczym koni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193525-Od-Okiego-po-Melisę-konie-pod-opieką-Biafry-wątek-zbiorczy-)/page4"]Od Okiego po Melisę[/URL] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/594/maciek5.jpg[/IMG] Macius uwielbia cukierki co widac na zdjęciu poniżej [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2928/maciekukradswojecukierk.jpg[/IMG]
-
[quote name='mysza 1']Dobre pytanie. Niestety w tygodniu jestem długo uziemniona w pracy a po mam zwykle jakieś inne psie sprawy... Do Podkowy to zupełnie nie mam kiedy pojechać, poczekajmy chwilę, muszę pomyśleć jak to rozwiązać. Dziękuję, kupiłam im bazarki, wzięłam 5 zestawów po 60 portali ale mam jeszcze inne psiaki do ogłaszania to gdybyś pomogła będzie super. Pierwszy ogłoszenia bazarkowe będzie miał Ginger a następny Fart - czekam tylko na nowe zdjęcia. Dzisiaj pojadę do lecznicy i zrobię zdjęcia Balbince, niestety tylko w pomieszczeniu, bo jest ciemno. Ona jest kolejna do ogłaszania. [B]Może ktoś mógłby wyprowadzić ją na spacer w ciagu dnia i zrobić trochę fotek? Jest na Kosiarzy. [/B]U mnie mają allegro wyróżnione, gumtree i ciągle poluję na Metro ;) Dzisiaj ze wszystkimi próbowałam ;) Ale mnie nastraszyłaś tym Fartem :( mam nadzieję, ze temu się poszczęści.[/QUOTE] mysza jak ty na to metro polujesz? o jakies konkretnej godz ? z jakiegos konkretnego komputera ? czy w jakiejs konkretnej pozycji?
-
Niewidomy Bonzo- Berneński Pies Pasterski ma wspaniały dom.:-)
3 x replied to ElzaMilicz's topic in Już w nowym domu
[quote name='ani@']Bonzaczkowi szepnęłam do ucha, żeby grzeczny był na maxa :p no to się wczuł w rolę i pilnuje, by nowej pańci łóżko się nie wychłodziło :eviltong:[/QUOTE] moj michas za to na łózku nie wysiedzi, za goraco mu i dobrze :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='uzona']Przeczytałam na wątku znalezionego kaukaza, że trafi do Biafry ( powtórzę się i tu, Biafra, Jesteś Wielka, a raczej wielkie masz SERCE). Jako, że Fred znalazł nowy dom, [B]a ja deklarowałam comiesięczną kwotę na niego (30zł), więc chciałabym zostawić swoją deklarację z przeznaczeniem ogólnie na kaukazy. [/B] Baca śliczny :loveu:[/QUOTE] dziękuję :) nie ukrywam, ze zbieramy sie z Izą żeby napisac do wszystkich darczyńców bo psy które były na hotelowaniu mają dom - tzn Fred Dakota od początku była w "kojcu Borysa" Baca po zapaści do niej dołaczył wszyscy zdajemy sobie sprawę że utrzymanie kaukazów kosztuje i to niemałe pieniądze i nie będę czarowac i ściemniać że nie potzreba pieniędzy będziemy niezmiernie wdzięczni jeśli zechcecie pozostawić swoje deklaracje z przenazeniem ogólni na kaukazy lub może ktoś zechce je przenieść na mega zadłuzone [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189545-Wakacyjne-wyrzutki-Diuna-Mav-Desi-prosz%B1-o-wsparcie"]kundelki[/URL] chcę tez napisac, że zrozumiemy jeśli ktoś po prostu zrezygnuje ze swojej deklaracji bo fakty sa takie ze piez z deklaracjami ma dom :) a tymczasem zapraszam po skarpetki i chałwy dla Biafrowych zwierzaków :) edit i po rybę suszoną tez zapraszam ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200019-Ryba-suszona-olej-rybi-III-edycja-na-konie-do-26.01?p=16090553#post16090553"]klik[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarki dla zwierzaków pod opieką fundacji: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200381-Skarpetki-kolorowe-do-31.01-na-rózn******?p=16125855#post16125855"]1. skarpetki [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200378-chałwy-ze-wschodu-do-26.01.-dla-FZNJR"]2. Chałwy ze wschodu [/URL] zapraszam ! -
zapraszam na bazarki dla zwierzaków pod opieką fundacji: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200381-Skarpetki-kolorowe-do-31.01-na-rózn******?p=16125855#post16125855"]1. skarpetki [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200378-chałwy-ze-wschodu-do-26.01.-dla-FZNJR"]2. Chałwy ze wschodu [/URL] zapraszam !