Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. uzupełniłam rozliczenia, ze nie jest dobrze chyba pisać nie muszę zapraszam na bazarek - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202169-Ubrania-elegenckie-koszule-topy-sukienka-spodenie-i-spodenki-do-23.02"]eleganckie ubrania - klik[/URL] podrzucajcie reklamujcie i róbcie z nim wsztko inne co przychodzi wam do głowy i moze przynieśc wymierne korzysći dla kundelków ;)
  2. nie wiem po co wlazłam na psy na kwarantannie ten misio 0320/11 nowofunland to jest ? nikt się po niego nie zgłosił? ja wiem, że małe może się zgubić i trudno znaleźć ale nie takiego fajnego misia :( i ten trikolorek : 0265/11/P ech :(
  3. tja ja tez ;) baleron i już !
  4. podejrzewam, że odkąd maluszek zaczał przypominac baleron to i owszem, popsuc może ;)
  5. [quote name='Szarotka']Juz bylam na wszystkich watkach.[/QUOTE] i na Artelu z mojego podpisu tez? (koń)
  6. [quote name='Szarotka']Juz bylam na wszystkich watkach.[/QUOTE] i na Artelu z mojego podpisu tez? (koń)
  7. [quote name='matamata']Nie mam doswiadczenia z odchowem szczeniąt, ale znalazłam informcje, że np. karmę Bosch puppy mozna podawac już 3 tygodniowym szczeniakom, po namoczeniu w wodzie lub mleku. Jest tańsza niż Royal, w krakvecie kosztuje 129 zł za 15 kg z dostawą. Urzadzałoby to Was?[/QUOTE] no i tu się pojawia problem znajomości na szczeniakach bo ja nie wiem, inf o Royalu dostalam z miau od dziewczyn co mają czasami na odchowaniu maleńkie szczylki maleńkich ras
  8. [quote name='jogolcia@pdx']Ile potrzeba na karmę dla tych szczylików? Już wiecie czy saszetki dla kociąt mogą być? Jeżeli tak, toczy można je zamówić przez net? A może gdzeiś kupic taniej?[/QUOTE] już wiemy trzeba kupic karmę starter -RC Starter - cena 169 zł/10 kg albo boscha - tańsza (nie wiem na ile wystarczy) dyskusja toczy się na ten temat na watku bandy ze stodoły [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202057-Starszy-człowiek-w-szpitalu-w-stodole-głodne-suki-ze-szczeniakami-i-ciężarne-dzikusy"]banda ze stodoły - 11 szczeniaków, chore szczenne sunie [/URL]
  9. [quote name='mysza 1']Amber mi się podoba ;) tylko u Megii był chłopak Amber. Jak myślicie?[/QUOTE] amberka :D bedzie na twoje od przyszłego miesiąca co ?
  10. [quote name='wapiszon']Kasy nie mam ale umieściłam fotkę ( nie pytałam się o pozwolenie :( ) i adres wątku na NK. Jeśli nie wyrażacie zgody to mogę usunąć.[/QUOTE] wyrazamy i dziękjemy :) Iza może umieść dane do wpłaty w pierwszym poście , może akurat ktoś kto nei pisze zechce coś wpłacić na bandę ze stodoły?
  11. zapiszę sobie bo potem się nie połapię mogą swoją deklaracje z Amigo przenieść na nią jeśli potrzeba? bo pewnie chwilę potrwa zamin pojdzie do domu?
  12. wg moich ustaleń (dzięki pomocy dziewczyn z miau) potrzebujemy czegoś takiego: [URL="http://www.krakvet.pl/royal-canin-starter-puppy-10kg-p-10726.html"]Royal Canin starter puppy - 10 kg - link do krakvetu[/URL]
  13. [quote name='3 x']nasze suczki juz po sterylce, skan faktury wysyłam na maila dziękuję :) edit. psiaki mają już zbiorczy wątek, na razie jest w fazie umieszczania wszystkich inf te dwie ciachnięte szczenne sunie zostały zabrane ze stada psów wraz z dwiema innymi suniami i ich 11 szczeniakami [B]mam pytanie czy jest szansa na dofinansowanie sterylek tych dwóch suń co się oszczeniły?[/B] lekarze mówią, ze teraz jest jak najlepszy czas żeby je ciachać tutaj jest wąztek zbiorczy tych psiaków ze stodoły: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202057-Starszy-człowiek-w-szpitalu-w-stodole-głodne-suki-ze-szczeniakami-i-ciężarne-dzikusy"]stodoła - 18 psów - pilnie potrzeba karmy dla szczeniąt![/URL][/QUOTE] Watek suń tych już ciachniętych i tych mam które ciachane będa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202057-Starszy-człowiek-w-szpitalu-w-stodole-głodne-suki-ze-szczeniakami-i-ciężarne-dzikusy"]stodoła - 18 psów - pilnie potrzeba karmy dla szczeniąt![/URL] i jeszcze zdjęcia mam, które jak tylko to będzie możliwe będą ciachnięte: jedna mama [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/888/maluchyx.jpg[/IMG] i druga mama: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/7381/sunia2zmalymiiix.jpg[/IMG]
  14. na miau uzyskałam inf ze takie coś dla maluchów to : [B]Starter RC [/B] daje się od 4 tyg życia, można namaczać (chyba już ktos o tym pisał? jakaś zakręcona jestem ostatnio) edit. na szybko sprawdziłam cenę od 169 w górę za 10 kg (ale nie gwarantuję ze dobrze sprawdziłam)
  15. [quote name='uzona']Kicha :( Allegro zakończone, chyba przyjdzie mi poczekać na nową edycje.[/QUOTE] na danich będzie allegro dla kundelków bo mamy mega dług w hotelu Iza nei moze ich trzymac u siebie ze wzgledu na kaukazy i zajecie przez nich wszystkich miejsc hotel liczy nam megapromocyjnie ale i tak za styczeń rachunek wyniósł 2,5 tys :( o allegro raczej nie zapomnę powiadomić ;) poki co zapraszam na bazarki dla FZNJR: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201789-MIX-gry-kosmetyki-świeczki-torba-do13.02-dla-FZNJR"] MIX różności 0 jutro koniec - klik[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202169-Ubrania-elegenckie-koszule-topy-sukienka-spodenie-i-spodenki-do-23.02"]eleganckie ubrania - klik[/URL] oraz nowy wątek nowych podopiecznych - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202057-Starszy-człowiek-w-szpitalu-w-stodole-głodne-suki-ze-szczeniakami-i-ciężarne-dzikusy"]banda ze stodoły w tym 11 szczeniaków - klik[/URL]:
  16. [quote name='Poker']A dlaczego niby teraz jest najlepszy okres na sterylizację matek? Nie można poczekać , aż wykarmią małe? Przecież teraz ciąza im nie grozi i cieczki za chwilę też nie dostaną. Czegoś tu nie rozumiem.[/QUOTE] może nieprecyzyjnie się wyraziłam nikt nie będzie zabierał JUŻ szczeniaków od matek, muszą się usamodzielnić/zostać wykarmione w opinii weta, sunie najlepiej ciachnąć zaraz po powyższym nie wiem, nie jestem wetem, przekazuję co mi samej zostało przekazane jak widać na razie usiłujemy zorganizować pomoc w postaci karmy dla szczeniaków tłumów nie mam więc nie bardzo rozumiem skąd zdziwienie że chcemy jak najszybciej (jak tylko będzie to możliwe) ciachnąć sunie, aby móc je ogłaszać i wydać
  17. na watku zośki od sbd jest [B]*anusia&ajlu*[/B] ona ma swoje grzywacza, może coś doradzi w kwestii ubranek albo wogole ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/117779-Zosioblog/page43"]wątek zośki - klik[/URL]
  18. Soema, nie wiem osobiście co to za gmina ale psy nie są bezdomne, mają właściciela, który wylądował w szpitalu nie wiem więc czy i jak się do tego mają przepisy o bezdomności - nigdy nie miałam do czynienia z tym od strony prawnej psy zabrane przez Biafrę to te co trzeba było zabrać na już, czyli dwie suki ze szczeniakami i dwie ciężarne suki reszta w tym jedna albo dwie zaciążone sunie zostały, suń ciężarówek nie udało się złapać Ania, z tego co się zorientowałam, to kilka szczyli ma zdublowane zdjęcia, ale się im nie przyglądałam głowa mi dzisiaj pęka cały dzień i nie chce odpuścić nawet po prochach co do szczeniaków i ssania matek, jak widzisz tłumy nie walą z pomocą na zakup karmy, nikt nie będzie szczeniaków już zabierał od matek, chodzi o to żeby nie czekać kilku miesięcy ze sterylizacją matek, tylko ciachać jak najszybciej co oznacza teremin możliwy do zrealizowania
  19. zapraszam na bazarek dla kundelkó z rzeczy które podarowała matamata :) - dziękujemy :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202169-Ubrania-elegenckie-koszule-topy-sukienka-spodenie-i-spodenki-do-23.02"]eleganckie koszule, topy, spodnie i spodenki oraz sukienka - do 23.02[/URL] zapraszam równiez na watek bandy ze stodoły - na CITO potrzebujemy karmy dla szczeniaków (11 sztuk :() [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202057-Starszy-człowiek-w-szpitalu-w-stodole-głodne-suki-ze-szczeniakami-i-ciężarne-dzikusy"]stary człowiek w szpitalu, głodne cięzarne suki oraz szczeniaki - błagamy o wsparcie ![/URL]
  20. [quote name='Ewanka']Prawda, że fajne :D ... one są kochane, choć wiem, że zupełnie nie w Twoim typie ;) ... zapraszamy na "wenecki" bazarek na kastrację małego grzywka :) [U][COLOR=#0066cc][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/620/a032366c9478877fmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/QUOTE] jak to nie w myszy typie? mają uszy stojące? - mają - widać nawet na załączonym obrazku ;) więc jak najbardziej w jej typie:evil_lol:
  21. [quote name='mmd']Serio? Polowałam wczoraj z ustalonych pozycji... No - faktycznie... dwa psiaki z mojego polowania się złapały:Cool!:[/QUOTE] czy mogę Cię utłuc w ramach zwalczania uczciwej konkurencji? ;)
  22. [quote name='mysza 1']Dzięki :) Ja zaraz powrzucam towarzystwo na Warszawę.[/QUOTE] to wasz Demon jest w metrze? zdaje się ze tak :)
  23. [quote name='gusia0106']Coś mi się wydaje, że Mendzioch ma nawrót anginy. Po południu skoczymy do weta.[/QUOTE] czy wy nie mozecie w spokoju chociaż tyg przezyć? jak nie ty to zwierzaki <olaboga>
  24. [quote name='Justyna Klimek']Zachęcam do zgłoszeń - pieniądze nadal mamy! A oprócz tego pouprawiam prywatę: zapraszam na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201712-Okolice-My%C5%9Bliborza-Barlinka-Lipian"]http://www.dogomania.pl/threads/201712-Okolice-My%C5%9Bliborza-Barlinka-Lipian[/URL][/QUOTE] nasze suczki juz po sterylce, skan faktury wysyłam na maila dziękuję :) edit. psiaki mają już zbiorczy wątek, na razie jest w fazie umieszczania wszystkich inf te dwie ciachnięte szczenne sunie zostały zabrane ze stada psów wraz z dwiema innymi suniami i ich 11 szczeniakami mam pytanie czy jest szansa na dofinansowanie sterylek tych dwóch suń co się oszczeniły? lekarze mówią, ze teraz jest jak najlepszy czas żeby je ciachać tutaj jest wąztek zbiorczy tych psiaków ze stodoły: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202057-Starszy-człowiek-w-szpitalu-w-stodole-głodne-suki-ze-szczeniakami-i-ciężarne-dzikusy"]stodoła - 18 psów - pilnie potrzeba karmy dla szczeniąt![/URL]
  25. [quote name='mysza 1']Matko myślałam, ze pies Wam się popsuł ;) ale wywija :evil_lol: [/QUOTE] [quote name='Nutusia']Ło matko, ale akrobata z tego Michała! :) [/QUOTE] wstyd się przyznać ale on tak ma ;) albo podwija pod siebie widok z góry: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1772/dsc02495r.jpg[/IMG] edit. w ogóle to Michasiowi coraz ciężej się podnosić tzn dupa mu siada :( ale dzisiaj przeprowadziłam test w jakim stopniu zaawansowania to jest poszłam sobie na pocztę nie zakładając zabezpieczenia antymiskowego na łózko i okazało się ze wlazł na nie bez problemu ;) nie to ze się wczołgał bo śladów czołgania nie było, za to ślady leżenia na kocu jak najbardziej a do auta to trza mu dupinę podsadzać :roll: btw jest jakaś karma poprawiająca stawy? (chociaż na starość nie ma lekarstwa)
×
×
  • Create New...