Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='basia']Napisałam na wątku "co chcecie kupić", że poszukuję danej rzeczy. Zgłosiła się do mnie osoba, która takową rzecz może mi sprzedać. I teraz jak mamy postąpić - czy musi zostać założony bazarek z tą rzeczą, czy sprzedaż może odbyć się bez wątku bazarkowego?? Jak należy rozliczyć coś takiego?[/QUOTE] ja kiedys zrobiłam bazarek z zaznaczeniem ze dana rzecz jest zarezerwowana dla tej konkretnej osoby, podesłałam jej link , ona kupila, ja rozliczyłam jak normalny bbazarek tydzień temu byłam po tej drugiej stronie - szukalam rzeczy os która ją miala nie miala czasu na wystawianie bazarku - dostałam numer konta Fundacji którą chciała wspomóc, przelałam pieniązki na konto fundacji - ona dostala inf z fundacji ze pieniązki sa na koncie i wysłała mi fanta bezpieczniejsza i bardziej "uczciwa" jest wersja pierwsza - i bardziej zgodna z regulaminem chyba chodzi o to zeby ktoś nie przywłaszczył sobie pieniędzy za fanty i zeby kupujacy miał gwarancje wysyłki, także lepiej jak wszystko odbywa sie oficjalnie (to jest moje zdanie)
  2. [quote name='Szarotka']To mam nadzieje, ze kundelki jakos przezyja.[/QUOTE] mam nadzieję, ze po prostu dług im sie nie zwiększy za bardzo strasznie duzo ich było w hotelu w grudniu az boję sie liczyć czekam(y) na rachunek wczoraj przelalam Biafrze 800 zł dla kundelków, mam nadzieję, że odwiedzi nas tutaj i potaknie ;)
  3. [quote name='mysza 1']Pięknie, od wczoraj takie pustki u Wisienki :shake::mad:[/QUOTE] zaakceptujesz Ty w koncu fakt istnienia tak zwanych cichych czytaczy , hę?
  4. finansowo Bacai Dakota są połączeni :) od lata, po tej zapaści Bacy gdy Iza powiedziała, ze Bacy nie odda ;) ale tylko finansowo, bo w sumie o wszystkich psiakach po czesci pisze się wszędzie :)
  5. [quote name='ALMA2']Rozmawiałam z Panią Irenką w Niedzielę, czekała na księdza z kolędą. Czuje się dobrze i mówi, że ponieważ jest ślisko to stara się nie wychodzić z domu. :p Dziewczyny, czy Wasze psy też trochę tracą orientację jak śnieg topnieje. Moja Suska załatwia się tylko na trawie, ale jak spada śnieg to oczywiście na śniegu, ale jak śnieg topnienie to chyba zapomina, że siusiu i ko.. robimy też na trawce i chodzi i szuka śniegu, choć jeszcze mały kawałeczek ze śniegiem i dopiero zrobi siku. Śmiesznie to wygląda. Później jej to mija, teraz chodzi i marudzi. Wstawię tu linka do pieska, który bardzo potrzebuje pomocy. :-( http://www.dogomania.pl/threads/198005-Terierek-w-TRAGICZNYM-stanie-wy%C5%82ysienia-ko%C5%82tuny-rany!-W-schronisku-w-Ostrowi-Maz. Moj michaś na sniegu się slizga tzn na tym lodowym śniegu a ze pierdoła niezmieska to z jajek już mu chyba nic nie zostało bo tyle razy mu się łapy rozjechały ze jak nic musiał je stłuc ;)
  6. to są jakies zdjęcia pozniejsze? tz nie z dnia odebrania? bo i pychol jakby uśmiechnięty i uszy stojące :)
  7. [quote name='Asior']haszczanka jest na nasz koszt.... jutro powklejam wpłaty jakie przyszły na psy z białego Dunajca, chyba ze trzy pamiętam, ale się upewnię...[/QUOTE] wychodzi ze ciagnę Cię za język ale co tam ;) kto pyta - nie błądzi ;) a macie jakieś inf o suni? zdjęcia? jest w tym samym hotelu co był Epson? rozumiem, że nie zbieracie pieniążków na haszczkę poprzez dogo ? bo straszna cisza o psach się zrobiła tylko krowa jest "na tapecie"
  8. [quote name='3 x']z bazarku swiatecznego na konto kundelkow wskakuje 115 zł :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196053-Koniec!!-Świąteczne-rękodzieło-na-zwierzaki-FZNR-do-końca-listopada-)/page8"]bazarek swiateczny [/URL][/QUOTE] dodatkowo kundelki dostały od [B]jogolcia@pdx [/B] :loveu: - 100 zł (bezpośrednio na konto fundacji) oraz 700 zł z bazarku - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/197559-Rozliczamy!-50-pozycji-17-NÓWEK!-do-11.12.-dla-FZNJR"]bazarek z ksiązkami [/URL]
  9. [quote name='Asior'] 3X boksery już dawno wyadoptowane przez fundacje bokserzą . został tylko haszczak a dokładnie haszczanka w hotelu.[/QUOTE] cieszę się, że boksery już w swoich domach :) haszczka została pod wasza opieką ? czy też ktoś ją przeją? no i jak stoja finanse haszczki w takim razie - skoro jest w hotelu ? a na watku nie ma niestety żadnego rozliczenia
  10. [quote name='gusia0106']Bo oni na mnie skaczą! Kajak wyżej, Ares niżej - a jak jest wyżej i niżej to weź i głaszcz po równo![/QUOTE] a próbowałas wchodzić parówką albo innym przysmakiem do mieszkania? :evil_lol:
  11. [quote name='Asior']nic.. mamy informacje, ze krowa nadal nie zakolczykowana a bokserka która tam została ponoć jest zaniedbana :( a my ciągle w rozjazdach :( dziś byli w limanowej, za kilka dni jada na tą rozprawę w sprawie psa z urwaną głową :([/QUOTE] a wiadomo jak sie maja wczesniej zabrane psiaki? boksery maja swoeje wątki? i tam jeszcze chyba jakis niebokser był, gdzie on jest? edit. co u Epsona to wiem, bo pojawiły sie swieże zdjęcia na jego wątku :)
  12. [quote name='gusia0106']Niestety, nie mam nic do podkręcenia atmosfery. Chałupa stoi, demolki zero, pogryźli się tylko lekko jak weszłam i głaskałam widocznie nierówno. Ale nudy, dżizas... ;)[/QUOTE] nudy nienudty ty nie nad psami a nad soba pracuj co to za nierówne głaskanie hę? :mad:
  13. finansowo sa tutaj bo maja taki sam status czyli rezydenci fundacji ale chyba wiecej sie dzieje na watku Freda ??
  14. [quote name='Ewa Marta']Nie do uwierzenia, jak on się zmienił. [/QUOTE] wcale się nie zmienił łapy ma dadal tak samo długaśne jak miał ;) tylko trochę go natapirowali ;) dzięki Aga za zdjęcia :)
  15. [quote name='ilon_n'] Z obserwacji wynika, że Du jak na faceta przystało woli kobiety ;) no trudno .. chwilowo ma tylko pana .. ale pracujemy nad tym :evil_lol:[/QUOTE] a my tak jak kibicowaliśmy Dudkowi tak teraz jego panu ;)
  16. dobrze ze bedziecie miec wynik histopatol moze bedzie jak u Michała albo Vario gusi trzymaj sie Lulka :)
  17. [quote name='mysza 1']Myślałam, że w weekendy jest więcej :loveu: Coś mało fanów ma nasz Wiśnia albo wszyscy cicho siedzą ;)[/QUOTE] ja siedzę cicho ;) edit: ruszyła ankieta na kandydata do krakvetu nie jest tajemnica dla nikogo ze sympatyzuję z fundacją Zwierzę nie jest rzecza więc jeśli nie macie swojego kandydata możecie zagłosowac na mojego? ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199771-KRAKVET-wybieramy-kandydata-na-styczeń"]Krakvet - ankieta na kandydata - klik[/URL]
  18. [quote name='jogolcia@pdx']Hihihi koleżanko 3X - dzięki za info i za wysiłek założenia Paypala --- zupełnie tę wiadomośc przeoczyłam...ale Ty trzymasz ręke na pulsie, hihihihih.... No to już nie mam wyjścia, tylko przelać kasę ;=) łatwo nie było dopiero tydzień temu po wielu mailach wymienionych z paypalem udało sie otworzyc konto i przetestowac ;) niestety założenie dla fundacji czy jak przypuszczam dla jakiejkolwiek innej organizacji wymaga trochę "papierków" i nie jest tak proste jak dla przeciętnego obywatela grunt ze sie udało i pieniądze bez dodatkowych pośredników trafiają do Epsona na nabiał :) dziękujemy - przyleciało do Epsona 100 zł :) uzupełnię w rozliczeniach jak doleci na konto fundacji :)
  19. [quote name='jogolcia@pdx']Biafro - dzięki za piękny i szczegółowy opis Epsonka... To włąsnie on mnie "przyprowadził" na dogo i wsiąkłam...Dlatego pozostanie dla ma na zawsze dobrym duchem tego portalu....Jest tak śliczny, taka misiowo-królewską ślicznością, że nie mogę się napatrzyć - zawsze mi mało zdjęć i wiadomości... Ale robotkę to masz z tymi dredami, ale nasz Król wygląda ZUPELNIE inaczej... Wkrótce podeślę kilka groszy na ulubiony nabiał Epsonka... Fajnie, że jesteś z powrotem ;=) jogolcia - jest już fundacyjny pay pal :) łatwo nie było ale sie udało :) cyt. z pierwszego postu
  20. [quote name='agata-air']Te org. w przypadku, których wykreślenie z listy było pomyłką lub te org., które miały nieznaczne opóźnienie i uzasadniły problem odwołując się. na stronie MPiPS klik wczoraj w aktualnościach pojawił się komunikat o treści: pozostaje jeszcze pytanie co z tymi organizacjami które złózyły sprawozdanie po 15 grudnia jak dowiedziały się, że nie ma ich na liście.
  21. [quote name='mala_czarna']To jakaś jedna wielka kiszka jest z tym chipem. Wklepałam teraz na identyfikacja.pl numer chipa mojej Frotki, a komunikat dostaje taki: [B]BRAK TAKIEGO REKORDU (982061600029174) Sprawdź czy długość numeru, który wpisano jest poprawna. W zależności od typu identyfikatora powinien mieć 15 cyfr lub 10. [/B]Toć przecie ma 15 cyfr,i powinien mi schron w Orzechowcach wyskoczyc.[/QUOTE] a mi wyskakuje ze Frotka to Frotka w bazie safe animal: [url]http://img266.imageshack.us/img266/3864/beztytuunlh.jpg[/url] do identyfikacja.pl musisz zgłosic Frotkę sama :)
  22. Neigh a jak czipowałas psa to nei pytałas sie w jakiej bazie będzie? Michała do safe animal zgłosił czipujący wet - gdzie na ursynowie go czipowalismy do identyfikacji zgłaszałam ja - tam sie chyab coś płaci 30 zł ?? -coś takiego mi świta
  23. [quote name='Ellig']No wlasnie problem w tym ,ze jest kilkanascie baz a tylko jedna stworzona pod patronatem UE i z jej srodkow tam sa zwierzaki z calej Europy to : identyfikacja.pl[/QUOTE] własnie sprawdzilam czip michała jest w dwóch bazach : Safe Animal - wyskakuje Imie i nazwisko własciciela i adres identyfikacja - wyskakuje miejscowość gdzie jest zarejestrowany i podany numer tel pod którym udzielają dalszych inf (nie jest to tel własciciela) wydaje mi się, ze jak ktoś czipuje psa to po to zeby sie znalazł wiec pilnuje tego zeby był w bazach danych
  24. kurde no psa sie po to czipuje zeby dane były dostępne więc jak ktos czipuje tylko dla czipowania a nie dla identyfikacji psa to faktycznie czipowanie nie ma sensu moj Michaś jest w dwóch bazach danych jednej "producenta" i w identyfikacji.pl i mam nadzieję, ze jak kiedyś pierdoła by się zgubiła to nas znajda
  25. [quote name='gusia0106']Tylko dietetyczne. Chciałam się nawet wczoraj zlitować na chwilę ale jak ja mogę być na diecie to on też ;)[/QUOTE] ee ale fit to chyba dietetyczne z warzywkami chcecie? (czyt. usiłuję się wprosić ;)) jednak nie wytrzymam i musze to napisac, gdyby Ares był wczesniej zaczipowany to by nie było całej szopki bo by zaraz sie znalazł rozumiem, ze nie był bo nie znalam wątku i nie ględziłam ;)
×
×
  • Create New...