Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. ja zaglądam :) wiem, ze Nobiles wchodzi do budy widac na poczatku nie chciał ale coś więcej to musi Iza napisac ja tymczasem chcę was zaprosić na bazarek dla podopiecznych FZNJR może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: daj im siana - klik
  2. nie dla dzieci ale ładne kolorowe ;) i powinno sie dzieciom spodobac ;) komu komu ? kto chce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano jakby ktoś chciał wspomóc konie :) [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]daj im siana - klik[/URL]
  3. utłuczecice mnie jak zareklamuję bazarek? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]daj im siana - klik[/URL]
  4. czy ktoś z wielbicieli Mojo zechce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: daj im siana - klik
  5. kto chce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]daj im siana - klik[/URL]
  6. może ktoś z wielbicieli Fiodora zechce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]daj im siana - klik[/URL]
  7. czy ktoś z wielbicieli Dudusia zechce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL]
  8. kto chce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: daj im siana - klik
  9. może ktoś z wielbicieli Aksona zechce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: daj im siana - klik
  10. i kolejna reklama bazarku: kto chce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: daj im siana - klik
  11. czy ktoś z wielbicieli Guta skusi się na jaka? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] albo siano dla koni?: [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]daj im siana - klik[/URL]
  12. 3 x

    Zosioblog

    czy ktoś z wielbicieli Zochy skusi się na kubraki na jajka wielkanocne? ładne są, idealnie pasują na każde jajo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL]
  13. ktoś coś szykuje dla pani Irenki na święta? bo ja znów mam kubraczki i motylki na bazarku: wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik mogę znów podesłac jakies Pani Irence, ktoś jeszcze coś mysli o wysłaniu czegoś? marcepana nie dam rady w tym roku :(
  14. puk puk? co tam u Drwala? może ktoś zechce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: daj im siana - klik
  15. kto chce wspomóc zwierzaki pod opieką FZNJR? może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;) a i jeszcze trwa siepomaga na siano: [URL="http://siepomaga.pl/f/fundacja-znjr/c/245"]daj im siana - klik[/URL]
  16. puk puk? mamy jakies inf o Gabi ? [COLOR="#808080"]chciałam was zaprosić na bazarek może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] [/COLOR]
  17. ta dam mamy jakieś inf o moim ulubionym trójłapku? a poza tym nie bedę ściemniac chciałam was zaprosić na bazarek dla podopicznych FZNJR może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL]
  18. chciałam was zaprosić na bazarek dla podopicznych FZNJR czyli m.in dla bandy ze stodoły może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] jeśli sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;)
  19. jako stały bywalec wątku pozwolę sobie zareklamowac swój bazarek :) może ktoś chce kubraczki dla jajek ? na wielkanoc? ładne są, idealnie pasują na każde jejo ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204962-WIELKANOCNE-kubraki-na-jajca-i-motylki-do-13.04"]wielkanocne kubraki na jajka i motylki - klik[/URL] a jak sie komuś nie podobają to niech wejdzie i mimo wszystko napiszę ze fajne ;)
  20. Gubinka juz po sterylicacji dzięki akcji Fundacji Przyjaciele Czterech Łap o domkach na razie cisza ale i też nie mam kiedy wznowić ogłoszeń i czekam na lepsiejsze zdjęcia Wypadkowaca bo mamy takie srednio wyraźne ale z pozytywnych inf - podliczyłam allegro póki co nie wpłynęła tylko jedna wpłata pieniąki które wypłyneły to: 668 zł po odjęciu kosztów wystawienia, prowizji od sprzedaży a także wysyłki dyplomów dla wakacyjnych wyrzutków zostaje [B]615,8 zł [/B] może jeszcze wpłata za jedną cegiełkę doleci, zobaczymy cieszę sie, ze udało sie zebrać troszkę grosza na kundelki :) wszystkim, którykupowali a także reklamowali allegro wśród znajomych bardzo serdecznie dziękuje :)
  21. o jesu gdzie wy byliście, że aż stuptuty były potrzebne ??
  22. [quote name='Justyna Klimek']Dajemy 150zł Ja mam nadzieję, że pozostaniesz aktywna :)[/QUOTE] ja mam nadzieję, ze nie będe miała kogo zgłaszać ale będę zaglądać i was reklamować :) bo prawda jest taka, ze bez was sunie nie byłby ciachnięte albo my miałbysmy juz mega długi w lecznicy dziękujemy :loveu:
  23. [quote name='Ania102'] Skąd fundusze na sterylizację?[/QUOTE] mamuśki podobnie jak i pozostałe sunie te dwie cieżarne złapane na poczatku i jeszcze ta jedna dołapana potem zostały (bądz zostaną - mamuśki) wysterylizowane dzięki pomocy Fundacji Przyjaciele Czterech Łap - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-Łap/page2"]wątek - klik[/URL]
  24. [quote name='Justyna Klimek']Udało się! Mamy pieniądze na kolejnych 12 sterylizacji! Tym razem wspomogło nas niemieckie stowarzyszenie Freunde von Vierpfoten. Zasady bez zmian. Czekam na zgłoszenia :)[/QUOTE] wow, faktycznie jestescie niesamowici :) już mi trochę głupio ale mam nadzieje ze to juz koniec zgłoszeń z mojej strony mamy, tzn nie mamy ale wiemy o pewnej suni, której zmarli właściciele znajoma szuka suni domu na własną rękę i są nawet chętni i to jest własnie problem bo chętni są oszołamami, którzy nie chcą wysterylizowanej suni dlatego chcemy zeby sunia została wysterylizowana ładna jest i niestety dla niej w typie oN znajoma poprosiła nas o pomoc w sterylizacji sunia nie ma watku na dogo i pewnie miec nie bedzie, bo jak wspomnialam znajoma szuka Oto Tisia [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/6615/tisia.jpg[/IMG] i mam nadzieję, że to już moje ostatnie zgłoszenie w tym temacie :oops:
  25. nie, obie jesteście popaprane w przeciwną stronę niż brunolubiacze ;)
×
×
  • Create New...