-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
3 x replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='alicjazar']Nie zdażył. :P Miał tylko kilka minut. Czytałam książkę, psy leżały obok. Położyłam ją na chwilę na łóżku i poszłam do toalety. A potem przypałam Fiedkę na gorącym uczynku! -_-[/QUOTE] dlatego nalezy czytac w kiblu ;) -
zrobiładm Diunie i PEKINczykowi po kilka ogłoszeń może akurat coś się uda weny twórczej nie mialam ale jakies poszły [B] dla Diuny jest taki tekst:[/B] Diuna to młoda suczka ok 5 lat sięga do kolan, waży ok 23 kg. Wyglądem przypomina ON/mini wilczka. Ma krótką sierść. Ładnie chodzi na smyczy. Nadaje się zarówno do zamieszkania w bloku jak i w domu z ogrodem. Została wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Przebywa pod Krakowem w domu tymczasowym. Do pokochania od zaraz! Kontakt w sprawie adopcji: 692-33-44-33 lub [email][email protected][/email] [B]Dla PEKINczyka:[/B] PEKIN to prawie pekińczyk. Pekin jest młodym psem ma max 2 lata. Niewielki rozmiarowo psiak jest wielki duchem i chętny do zabawy. Obecnie przebywa pod Krakowem w hotelu. Coraz ładniej chodzi na smyczy. Jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Pilnie szuka domu! Kontakt w sprawie adopcji: tel: 692 334 433 mail: [email][email protected][/email]
-
ON-ek BUDYŃ - życie na kocią łapę czyli nie ma jak w domu ;)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
dołączam się do niełapiących ;) -
[quote name='łolkiee']mam tego typu problem że zmieniam tytuł na do usunięcia, ogólnie jest zmienione, ale w suksprycjach, pokazuje mi sie ten sam tytuł co był wcześniej... co mam z tym zrobić, podaję link [url]http://www.dogomania.pl/threads/201576-Ekspresowy-bazarek-E-PAPIEROS-na-transport-Sary-do-nowego-domu!!-10.02.2010r?p=16247639#post16247639[/url][/QUOTE] spróbuj zmienić tytuł w drugim poscie może posty przeskoczyły na poczatku i ten główny z tytułem zrobił się jako drugi bo w drugim poście masz podany tytuł mi czasami tak przeskakiwało
-
pewnei za karę za zbyt czułe powitania z Panią ;)
-
1. allegro cegiełkowe dla Maćka - Maciek przeżył powódź, potrzebuje wspracia na żarcie: [URL="http://allegro.pl/cudem-przezyl-powodz-czy-przezyje-zime-pomoz-i1483478795.html"]Maciek cudem przezył powódz - allegro klik[/URL] 2. allegro na mega zadłużone kundelki - dług to 10 tys [URL="http://allegro.pl/wakacyjne-wyrzutki-napelnij-brzuszki-i1494937455.html"]mega dług - allegro klik[/URL]
-
[quote name='delfy2000']Sprawdziłam, i chyba dam radę dorzucić do klatki... To co z tą Diuną? Ma już jakiś chetny domek? ;-)[/QUOTE] nie :placz: ale reklamujemy ją na allegro cegiełkowym ;) jako jedyna ma dwa zdjęcia w allegro cegiełkowym :razz: komu cegiełkę? komu?? [URL="http://allegro.pl/wakacyjne-wyrzutki-napelnij-brzuszki-i1494937455.html"]allegro cegiełkowe dla wyrzutków - klik[/URL]
-
[quote name='Szarotka']Przyszlam zajrzec ...............a Bianka to ktora ??[/QUOTE] Bianka to ta sunia: [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8729/mbianka11.jpg[/IMG] trochę czasu spędziła też w szpitaliku bo miała guza sutka ale poki co wszystko jest dobrze :) no i w końcu ma swój dom :) [quote name='delfy2000']Ja chyba dam radę dorzucić do klatki ...muszę sprawdzić stan konta.... 3X - a nie mówiłaś, że psiaki o które się pyta jadą do domów... to o którego mamy teraz pytać ;)?[/QUOTE] podeślę nr konta - jakbys stwierdziła, że możesz się dorzucić to się dorzucisz jeśli nie - zrozumiemy bo gdybyśmy spały na pieniądzach nie trzebaby było zakładac psiakom wątków i prosić o wsparcie o które pytać? o Diunę, siedzi najdłużej, najczęściej ma robione ogłoszenia - chociaż i tak z ogłoszeniami kulejmy po trosze ze względu na wieczny brak czasu po trosze na kiepskie zdjecia a nie ma kiedy zrobic lepszychbo - wieczny brak czasu a Diuna znaleziona była prawie rok temu w maju i się zasiedziała a jest jedą z bardziej zsocjalizowanych naszych wyrzutków w hotelu wiec o Diune pytać ;)
-
[quote name='3 x']jeszcze nic nie wiem, Pani miała ją oglądać, ale chyba jeszcze jej nie odwiedziła[/QUOTE] pani odwiedziła Biankę i zabrałą ją ze sobą :multi::multi: od dzisiaj [B][SIZE="4"]Bianka ma dom[/SIZE][/B] :) kupiłyśmy dwie klatki jedną zasponorowały dwie dogomaniaczki (jeda zabanowana ale i to nie stanowiło przeszkody ;)) drugą no właśnie z drugą jest problem - zabrakło nam na nią 55 zł pozostałą cześć na drugą klatkę uzykałyśmy z pozabazarkowego - realnego handlu ;) może ktoś zechce dorzucić się do klatki ? [SIZE="4"][B]zabrakło [COLOR="#ff0000"]55 zł[/COLOR][/B][/SIZE] i trzeba było sie zapożyczyć :roll:
-
[quote name='mysza 1']Piszę sama do siebie ale to nic- lubię ze sobą pogadać. Zrobiłam podliczenie i jestem zaledwie [B]1496 zł na minusie[/B]. Super.:-([/QUOTE] kurde robi sie nieciekawie zauważyłam, że jak jest zbiórka na kilak psów to jest ciężej [quote name='mmd']Sporo. I nikt nie dokłada się.[/QUOTE] tutaj i tak w porównaniu z "moimi" kundlami z podpisu jest duży ruch
-
[quote name='delfy2000']Jakieś wieści o Biance?[/QUOTE] jeszcze nic nie wiem, Pani miała ją oglądać, ale chyba jeszcze jej nie odwiedziła
-
[quote name='ostatniaszansa'](...)[B]to gwoli wyjaśnienia, ze nie migamy się, fizycznie nie dajemy już rady[/B]. a co gorsze jesteśmy mało mobilne- brak auta. To cholernie utrudnia. Ewa[/QUOTE]ewa ja to doskonale rozumiem, bo sama nie wyrabiam pomijajac codzienna prace zawoowa na dogo prowadze tylko kilka watków a i tak ich czasowo nie ogarniam fajny Fibulec :loveu:
-
TAAAAKIE CUDA W SCHRONISKU i od 4 lat nic :( Dajmy im szanse!
3 x replied to ostatniaszansa's topic in Już w nowym domu
jestem i ja u Haśków! -
[quote name='delfy2000']Nawet nie chcę pytać jak spłacacie taki dług... niestety takich pieniędzy nie posiadam, i chyba nigdy nie posiadałam... Ale zadałam pytanie na temat aniołow bazarkowych (na wątku bazarku) ;-)[/QUOTE] nie spłacamy dlatego ciagle jest ale spłacimy, jak? nie wiem dlatego chcemy systematycznie zabierac psiaki z hotelu jest szansa na dom dla [B]Bianki[/B] trzymajcie kciuki, zeby sie spodobała i żeby Pani się nie rozmysliła :)
-
Kaukaz Mojo – u Biafry - odszedł za TM (*)
3 x replied to KWL's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kazik132']O!Nareszcie coś o piesku przeczytałam,bo już się wystraszyłam,że dziwnie na tym wątku jakoś. Ale mam pytanie,bo ja jestem tu nowa,więc proszę o wyrozumiałość,bo nie rozumiem kilku rzeczy.Mam nadzieję,że mogę zapytać i że mi wybaczycie,jeśli pytam za dużo. Skoro jakiś pan chce psa i na dodatek się zaangażował materialnie,to dlaczego nikt tu tego nie napisał od razu a zbieracie dalej pieniązki na psiaka?To chyba bardzo fajna wiadomość jest i nikt sie nią nie podzielił z innymi?Myslałam,że jemu brakuje,albo coś, ale zrozumiałam,że nie.Jak ktos wpłaca na psiaka,to znaczy chyba,że mu na nim zależy i chce wszystko wiedzieć, co dobre i co złe?No i piszecie,że brakuje 100zł a przecież skoro pan wpłaca, to dlaczego brakuje? wszystkie wpłaty na Mojo jakie wpłacał ten Pan zostały uwzględnione we wpłatach na Mojo. Pan wpłacał bezpośrednio na konto fundacji o czym morisowa była informowana i uwzględniała to w rozliczeniach Pan wpłaca nieregularnie i wpłaty nie pokrywają miesięcznego pobytu Mojo, dlatego przykadowo na marzec Mojo brakuje 100 zł a teraz z innej beczki zanim nie zaczełam sama prowadzić watków i rozliczeń też z niecierpliwością oczekiwałam każdego info o psie ale teraz jako prowadzaca kilka wątków rozumiem dlaczego one nie pojawiały sie codziennie czy dosłownie co kilka dni napradę cięzko jest ogarnąc prowadzenie kilku wątków i rozliczeń, pracując zawodowo i angażując się poza dogo wiem, że są wątki gdzie inf jest bardzo bardzo regularne i częśte - szczerze podziwiam osoby które potrafią tak prowadzić wątki ale ja sama nie tyle, że tak nie potrafię co nie daję rady w tym też fizycznie -
[quote name='ostatniaszansa'][B]UWAGA, UWAGA!!! Poszukiwana/ poszukiwany na cito, chętny do poprowadzenia wątku Haśków ; piękne, słusznej postury, energiczne dwa samce i dwie samice ; Hermes i Hektor oraz Koka i Hera . To rodzeństwo za moment skończy 5 lat, od szczeniaka w schronisku w Boguszcyach, bardzo pro ludzkie :( :( Ania Milva daje im szansę, ale ... [/B]Ewa[/QUOTE] a wy dziewczyny nie dacie rady założyć watku? ja ciągnę FZNJR a i to zaniedbuję :( ja mogę byc obecna, reklamowac, kibicować, wyciągać kasę itd ale wątku nie dam rady poprowadzić :(
-
ON-ek BUDYŃ - życie na kocią łapę czyli nie ma jak w domu ;)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='ludwa']Hmmmm a jak u niego to kręcenie to genetyczne? To co Wy zrobicie z zakręconymi szczeniakami?[/QUOTE] sprzedadza jako wyjatkowe za podwójną cenę albo poszukają mamusi co się kręci w drugą stronę ;) -
[quote name='Justyna Klimek']Dzięki za zdjęcie. Jak klinika woli, to niech zaczeka z wysylką faktur do ciachnięcia mamusiek. Nam wszystko jedno.[/QUOTE] i tak juz maja za 3 sunie (2 faktury) do wysłania wiec moze niech teraz wyslą, zeby potem nie zapomnieć mam pytanie jesli faktura jest na np 3 zł więcej bo tak wyliczył program vat, to moze ja bym przelala coś dla Waszej fundacji a w te końcówki byśmy się nie bawili ?
-
[quote name='mysza 1']Podrzucam psiaki. Dzisiaj Kola miała gości ;) i się spodobała, Gusia pojechała na wizytę, dom jest super. Pojutrze chyba Kola jedzie do domu. Trzymajcie kciuki. Wypatrujcie naszego banerka na dogo, ma być podobno ale nie moge trafić ;)[/QUOTE] a jak to sie robi zeby był baner? bo ja nie wiem jak ;(
-
[quote name='morisowa']jak go z takim tytułem ogłaszałam ("prawie berneńczyk ;)" ) to dostałam całego długiego maila z ochrzanem, że to "zwykły kundel!" , że nie wiem jak wygląda berneńczyk, kłamię, oszukuję itd itp ... pan nie zauważył słowa prawie oraz uśmieszku... [B]Aston cudny :loveu:[/B][/QUOTE] jako prawie własciciel w pełni bernenczyka stwierdzam ze Olo to prwie berneńczyk o !
-
[quote name='Justyna Klimek']No pewnie. Wrzuć zdjęcie i sterylizujcie.[/QUOTE] sunia ciachnięta fakturę wysle bezpośrednio klinika za tą sunie i za te dwie z hotelu co już ciachnięte mamuski karmią wiec jeszcze czekamy na zdjęcie tej ostatniej ciachnietej czekam, jak tylko bede miala wkleję tyle ze chyba musze się przypomniec bo juz 3 dzień czekam edit: ha, i się doczekalam jakościowo kiepskie ale są : [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/8489/czarna41.jpg[/IMG]