-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
ja nieśmiało po prośbie, może ktoś zechce dołaczyć do wsparcia ubogiej rodziny z Tarnowa chcemy zapełnić im stół na Wielkanoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]Nie pozwólmy by stół Wielkanocny świecił pustka :([/URL]
-
Niepotrzebny wyrzucony maluszek ze stacji benzynowej ma dom :))))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']U Ciebie to wszystkie niby lepiej wyglądają na żywo :evil_lol: No ale rozumiem, musisz się jakoś pocieszać ;)[/QUOTE] uszy ma stojące nie czepiaj się ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='danka1234']Ja równiez jestem zmuszona zgłosic tutaj do wyjaśnienia uzytkowniczke o nicku[B] -Figu[/B] Poniewaz wyczerpałam swoje mozliwosci nawiazania z nią kontaktu. Figu nie wywiązuje sie z zapłatą za zakupione rzeczy na bazarku który zakonczył sie 18 marca.Pomimo dwukrotnie wysłanego pw oraz wpisu na watku bazarkowym nie otrzymałam od Figu odpowiedzi. Figu zalega z zapłatą na sume 94zł(81zł za zakupy +13zł koszty przesyłki)rzeczy zostały wysłane poleconym 21 marca [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203976-ZAKONCZONY-ROZLICZENIE%21%21Ma%C5%82e-samochodziki-dla-ma%C5%82ych-ch%C5%82opc%C3%B3w%21%21?p=16478583#post16478583"]http://www.dogomania.pl/threads/203976-ZAKONCZONY-ROZLICZENIE!!Ma%C5%82e-samochodziki-dla-ma%C5%82ych-ch%C5%82opc%C3%B3w!!?p=16478583#post16478583[/URL][/QUOTE] [quote name='ludwa']skontaktuj się może z kasiek0502 (chyba o ile nie pomyliłam a tak coś mi sie ćmi...0502 na pewno), to siostra Figu. Figu ma ostatnio sporo na głowie....[/QUOTE] u mnie na jednym bazarku Figu tez nie wpłaciła, nie odpowiadala na pw pomimo logowania jeszcze jej nei zgłaszałam na CzK bo nie rozliczyłam bazarku ale pewnie za chwilę rozliczę i zgłoszę -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='ick']O ile wiem to kasiek0502 jest zbanowana............. ale robiła bazarki dla jakieś fundacji ....w Zielonce...koło Warszawy[/QUOTE] fundacja Maja ? -
tak zamierzamy zrobić miały być zabrane w tym tyg ale Biafrę rozłożyło kilka powinno być zabranych dosłownie na dniach kundelkom wpadło - 25 zł z bazarku z aniołami [URL="http://www.dogomania.pl/threads/202687-Rozliczamy!-Anioły-i-koty-piękne-obrazy-dla-FZNJR-5.03."]Anioły - klik[/URL]
-
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
3 x replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
[quote name='azalia']Dopiero dzisiaj odkryłam wątek Kornela,ależ on jest piękny,aż dziw,że nie znalazł do tej pory domu.[/QUOTE] piękny to mało powiedziane - cudny jest :) [COLOR="#c0c0c0"]mam nieśmiałą prośbę, może ktoś zechce się dołączyć do koszyczka wielkanocnego dla ubogiej rodziny? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]nie pozwólmy by stół wielkanocny świecił pustką :([/URL] [/COLOR] -
Mały Parys ma DS str 3!Las, śnieg, pusta droga, a na niej para onków już DS
3 x replied to enia's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']Cieszę się, że Parysek tak dobrze trafił :multi: :multi: :multi: [/QUOTE] a jak urósł :) ja jeszcze po prośbie, może ktoś zechce się dołączyć do koszyczka wielkanocnego dla ubogiej rodziny? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]nie pozwólmy by stół wielkanocny świecił pustką :([/URL] -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
3 x replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny duża was tutaj i czesc z okolic Krakowa wiec ja po prośbie, moze dołaczy się ktoś do koszyczka wielkanocnego dla ubpogiej rodziny z Tarnowa? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]nie pozwólny by stół wielkanocny świecił pustką :([/URL] -
[quote name='Justyna Klimek']Jeśli od Was to te od "Dobrego Weterynarza", to doszły i zostały zapłacone :)[/QUOTE] tak to nasze :) dziękujemy ! no i czekamy z mamuśkami kiedy będą mogły pojechac
-
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
3 x replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
a ja po prośbie może ktoś z osób podczytujących watek zechce dołaczyć do pomocy rodzinie z Tarnowa cchemy im zakupic drzewa aby byli jak najbardziej samowystarczalni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205089-Posadź-drzewo-rodzinie-w-potrzebie-!"]Posadź drzewo rodzinie w potrzebie![/URL] a także w ramach pomocy doraźniej chcemy zapełnić ih stół i szafki na Wielkanoc: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]Koszyczek Wielkanocny - nie bądź obojetny - pomóż[/URL] -
może ktoś z osób podczytujących watek zechce dołaczyć do pomocy rodzinie z Tarnowa chcemy im zakupic drzewa aby byli jak najbardziej samowystarczalni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205089-Posadź-drzewo-rodzinie-w-potrzebie-!"]Posadź drzewo rodzinie w potrzebie![/URL] a także w ramach pomocy doraźniej chcemy zapełnić ih stół i szafki na Wielkanoc: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]Koszyczek Wielkanocny - nie bądź obojetny - pomóż[/URL]
-
[quote name='evtmw82']Przepraszam ze nie na temat, ale ten watek podczytuje i cos tam pomoglam. Czy ktoras z Pan wie jakie jest laczne zadluzenie Pani Izy z Fundacji Zwierze Nie Jest Rzecza za inne zwierzeta?[/QUOTE] witamy na dogo :) miło, że do grona forumowiczów dołaczyła kolejna osoba wspierająca psiaki :) bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie :) jesli chodzi o długi Fundacji za inne zwierzaki (bo nie są to prywate zaległości Izy) sytuacja wygląda tak nie na wszystkie zwierzaki pieniązki zbierane sa poprzez dogomanią, ale jeśli chodzi o te zwierzaki z dogomanii to dług mają kundelki te z tego watku, w tej chwili [B]dług sięga ok 10 tys[/B] (dojdzie rachunek za marzec, który nie jest jeszcze uwzględniony) poniewaz pieniązki przechodza przeze mnie, na pierwszej stronie jest wszystko na bieżąco aktualizowane i rozpisane dokładnie ile pieniązków zostało wpłaconych bezpośrednio na konto fundacji, ile przeszło przeze mnie i ile przelalam na zwierzaki dług wynika z ilości psiaków - wątek rozpoczynałam gdy kundelki były 3 i nikt się nie spodziewał ze przybędzie ich aż tyle niestety Iza nie ma fizycznej możliwości zabrania wszystkich psiaków do siebie ponieważ nie dysponuje u siebie miejscami dla małych psów, a puszczanie ich "luzem" wśród kaukazów to nie najlepszy pomysł obecnie staramy sie stworzyć, a raczej Iza się stara, bo ja na odległość to niewiele mogę pomóc, miejsce dla chociażby kilku kundelków między innymi w tym celu zostały zakupione dwie duże klatki kennelowe - dzięki pomocy dogomaniaków cięzko mi powiedzieć kiedy dokładnie powstanie miejsce dla kundelków i ile psiaków uda sie zabrać z hotelu jedno wiemy jak już się uda, to rachunki nie będą takie duże :( rok temu nikt nie przypuszczał, ze z 3 kundelków wyrzuconych podczas powodzi i w wakacje powstanie cały kundelkowy watek :( edit: może ktoś z osób podczytujących watek zechce dołaczyć do pomocy rodzinie z Tarnowa cchemy im zakupic drzewa aby byli jak najbardziej samowystarczalni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205089-Posadź-drzewo-rodzinie-w-potrzebie-!"]Posadź drzewo rodzinie w potrzebie![/URL] a także w ramach pomocy doraźniej chcemy zapełnić ih stół i szafki na Wielkanoc: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205325-Koszyczek-Wielkanocny-dla-ubogiej-rodziny-prosimy-o-wsparcie"]Koszyczek Wielkanocny - nie bądź obojetny - pomóż[/URL]
-
ja mam pytanie, czy nasze faktury doszły? za Onkę i Gubinke powinny dojść - jeśli nic nie pomieszałam bo nie wiem czy mam monitować Izę, żeby przpomniala w lecznicy mamtki czekaja jeszcze na sterylizację
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
3 x replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Możemy, choć on jest 100% konkret, mało emocjonalny ;) Ares jest młodym, około 4-5 letnim psem. Sięga poniżej kolan i waży około 20kg. Jest bardzo grzeczny - umie chodzić na smyczy, umie chodzić przy nodze, zna podstawowe komendy. Zachowuje czystość w domu, nie niszczy. Bardzo ładnie jeździ samochodem, jest łagodny, przyjaźnie nastawiony do innych psów. Jest radosnym, ułożonym bardzo przyjacielskim psem, który do szczęścia potrzebuje tylko własnego domu. Ares jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Przebywa w domu tymczasowym w Warszawie. [/QUOTE] ja bym jeszcze dorzuciła przy zwrocie "nie niszczy" - chyba, że popisuje się w towarzystwie innego ;) -
[quote name='giselle4']...prosze sie nie martwic u Gabulca wszystko ok nawet chodzi na specerki z kolezanką:)[/QUOTE] no to dobrze :)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
3 x replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
ja się wyżalę ogólnie - poki co nie rozumiem ludzi, którzy licytują a potem nie można doprosić się o wpłatę niestety im więcej robię bazarków tym na więcej takich osób trafiam na pw cisza, pomimo kilkukrotnych monitów osoby bywają na dogo i nie są to nowe osoby tylko "starzy wyjadacze" ech a potem trzeba miesiac czekac na rozliczenie bazarku a zwierzaki czekają na pieniądze tak się ogólnie chciałam pożalić :shake: -
[quote name='magda222']Wysłałam 243 zł, które zebrały się na koncie "płacę z allegro". Wg moich wyliczeń z allegro nie wpłaciły 3 osoby. Co robić w takiej sytuacji? Upominać się? Przy wystawianiu komentarzy pominąć te osoby? Postaram się dzisiaj zamieścić podsumowanie allegro. Isadorko pamiętasz? ;) napisz ładnego maila przypominającego: Witam rozliczam allegro niestety nie widzę wpłaty od Pani/Pana, bardzo proszę o inf kiedy zostały pieniążki wpłacone ponieważ nie chciałabym nikogo pominąć w rozliczeniach" jak ktoś chce wpłacić to się ocknie i wpłaci no i ja nie wystawiam komentarza dopoki nie wpłaca