Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='mala_czarna']Daję mu czas do końca roku. Jak nie znajdzie domu - przerabiam na smalec![/QUOTE] jak bedzie zimno w zimie to jeszcze sprzedasz na bazarku smalec rozgrzewający ;) czysty zysk tylko musicie się dogadać z joaaa, kiedy dokładnie Spajk "ucieknie" ;)
  2. [quote name='Ewa Marta']A ja mam lekką nerwówkę:-( Na moje pytanie w mailu, jak się czuje Rico i czy został zaszczepiony. Dostałam odpowiedź, że został, dostał też tabletki na odrobaczanie i preparat na pchły, bo drapal się w ogonek. Wetka sprawdziła również jego budowę, wagę i stwierdziła, że wszystko jest ok. A teraz już cytat: Rico waży 10 kg, je jak mu się podoba... Czasami dochodzi do miski na 3 razy. Bardzo często trzeba z nim wychodzić, bo jeszcze nie pamięta, że trzeba załatwiać się na dworze, a nie w domu. Dziś w nocy sprezentował nam "niespodziankę" w postaci kupy. Ogólnie jest bardzo niegrzeczny, nic nie słucha... Na dworze interesuje go wszyscy ludzie dookoła, ptaki, koty, za wszystkim by biegał. A najgorsze, że strasznie nas gryzie, mimo, że go uczymy, że nie wolno. I jak się go karci, to na nas szczeka.. Mam nadzieję, że z wiekiem troszkę z tego wyrośnie.. Brzmi to niefajnie, praktycznie tak, jakby Rico niebawem miał wrócić z powrotem:-( Zaproponowałam podanie kontaktu do behawiorysty, który wskaże, jak z maluchem postępować. To słowo "maluch" w jego przypadku jest nieadekwatne. Dorka wczoraj ważyła 5 kg, a on dwa razy tyle... będzie naprawdę duży...[/QUOTE] brzmi tak jakby się skarzyli że pies nie zachowuje sie tak jak oczekiwali ew są po prostu szczerzy edit. Ewa a oni wcześniej mieli psa? bo nie pamietam czy o tym czytałam
  3. [quote name='Anja2201']Nie wybiera się bo chętnych brak , ale nadal szukamy :) Właśnie mu pakiet ogłoszeń wykupiłam .[/QUOTE] mógłby sie chłopak już wybrac do domu cosik za dobrze mu się u Ciebie siedzi ;) na osiedlu mamy kopię Pieszczocha czyli większa wersje Zorki Potwroki ale nie chciał sie z nią kumplowac, znaczy jego pani nie chciala ;)
  4. zaglądając na watek Donalda przypomnialam sobie że Anja ma sznyżła :loveu: wybiera się pieszczoch do jakiegos domu? czy się zasiedział i nie zamierza się ruszac ? :shake:
  5. [quote name='mala_czarna']W niedzielę miałam kolejny telefon w sprawie Spajka. Pan mieszka w Piasecznie, ma dwójkę dzieci. Spajk mieszkałby w dużej budzie, dom jednorodzinny z ogródkiem. Pan miał pojechac do hotelu, ale dopiero jak się pogoda zmieni. [B]Póki co nie oddzwonił do mnie. Spajk, nie pan.[/B][/QUOTE] no ja się nie dziwię, że Spajk nie oddzwania ;)
  6. [quote name='Anja2201']Myślę ,że schronisko pożyczyło by klatkę . Płatny transport to 50-60 gr za km[/QUOTE] a jak klatka wróciłaby do schroniska? jakby był transport z krakowa? bo jakby był transport od tomaszowa do krakowa i wracal do tomaszowa to bez problemu ale jakby transport jechał po psa z krakowa i tam z nim wracał to co z klatka? jeszcze raz na pusto ? no i czy sa jakies pieniądze na transport ? bo raczej nikt w ciemno nie pojedzie na zasadzie że kiedys dostanie zwrot edit. jeszcze napiszę, że Biafra na teraz nie ma transportu ja tylko dopytuję się o szczegóły
  7. [quote name='Anja2201']Właściwie to już można szukać transportu na poważnie , mamy pełne deklaracje , tylko kto podejmie się Donalda zawieść ? Pytałam parę osób , ale nikt się nie chce podjąć :([/QUOTE] [quote name='Kocurek']a moze by zmienic tytul-ma juz deklaracje...potrzebny transport....[/QUOTE] Anja a dysponujecie klatką albo możecie od kogoś pozyczyć klatkę? myslę, ze to ułatwiloby decyzję o podjeciu sie transportu rozmawiałam dzisiaj z Biafra, pytała się czy ona tez ma szukac transportu? tylko jakby jej udało się coś znaleźć to conajmniej za zwrot kosztów do zrobienia jest ok 450-500 km, jesli dobrze patrze nie wiem czy dobrze licze ale po mojemu koszty transportu będą się wahać pomiędzy 200-300 zł jesli ktoś zgodzisię jechac po kosztach orientujecie sie może ile kosztowałby jakiś płatny transport z dogo ?
  8. [quote name='Nutusia'] Bardzo garnie się do człowieka, uwielbia być głaskany. Jest łasuchem, więc widząc smakołyk, [B]szybko się uczy nowych[/B] i jest gotów stawić czoło każdemu wyzwaniu.[/QUOTE] tutaj czegoś brakuje uczy się nowych rzeczy? komend?
  9. [quote name='Morska']Ewa, w Pabemii trzeba sprawdzić dostępność na miejscu, bo z ich strony nie zawsze są aktualne dane. Mogę tam dziś podjechać i zapytać o dostępność i kupić, jeśli trzeba, mam yam malutką ale zawsze zniżkę, bo głównie tam zaopatrujemy nasze psiaki.[/QUOTE] to fakt, to że jest na stronie nie zawsze oznacza dostepność od ręki nie wiem czemu założyłam, ze to na tyle blisko Ewy, że podjedzie :oops:
  10. [quote name='Nutusia']O rety - ja wiem, że Roman jest piękny, mądry i w ogóle, ale czy naprawdę musi wszystkich lubić? Moim zdaniem nie musi. Dalmatyńczyka lubi, bo jest mądry i wie, że powinien, skoro w pewnym sensie jest na niego rodzinnie "skazany". Niektóre pieski na spacerku lubi, inne mniej, a jeszcze inne wcale. My ludzie też mamy swoje sympatie i anty... ;)[/QUOTE] Nutusia ale ja pomimo antypatii do "coponiektórych", na spacerze, chociażby z wyglądu, nie lecę od razu z paszcza czy nie strzelam z liścia ;) ale ludzie są różni ;)
  11. [quote name='Ewa Marta'] Kiedyś moja przyjaciółka zamówiła mi na allegro taki makaron z suszonymi warzywami i mięsem, który zalewało się wrzącą wodą i za 3 minuty było gotowe jedzenie dla psów. Muszę tego poszukać na allegro. Nie było drogie, a teraz w czasie mrozów mógłby top być gorący posiłek. Do tego można dorzucić puszkę mięsną albo nawet trochę suchej karmy i miałyby coś konkretnego w misce. [/QUOTE] Ewa "niedaleko" was jest hurtowania i tam maja [URL="http://zoocenter.pl/Posilek-w-5-minut-10-kg-makaron-blyskawiczny(4,0,10879).aspx"]taki makaron - klik[/URL] kiedys dawno dawno temu kupowaliśmy i na sam zapach szalał ;) na allegro tez jest tego sporo: [URL="http://allegro.pl/listing.php/search?category=90014&string=makaron"]allegro klik[/URL] tylko musisz uważąć z jakimi jest dodatkami, bo niestety znam przypadek gdzie makaron taki był z grochem i kukurydza i cholernie słony i niestety dla psiaka skończyło sie to skrętem żołądka :(
  12. [quote name='gusia0106']Wiem, że wiesz bo osobiście Ci pokazywałam Menelu ;) [/quote] no wiem, ze mi pokazywałas ale pokaż tez innym zółty trollu ;) [quote] Roman jednak ma coś z agresora, wczoraj zaatakował sam, pierwszy dwa psy. Robert go ogarnia i mówi, że da sobie z tym radę ale coś tam się zadziało (zraz Ci skopiuję na gg).[/quote] jak dla mnie to jest to dziwne,co już wiesz i jestem generalnie w szoku mam nadzieję, ze Robert szybko go ogarnie :) [quote] Natomiast z dalmatyńczykiem rezydentem u rodziców Roman dogadał się bez najmniejszych problemów.[/QUOTE] bo Roman czasami mądry jest :) bo ładny to jest zawsze ;)
  13. [quote name='Soema'] Krawat [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IcJ8ETCH7Hw/UI5Hx-cyTrI/AAAAAAAAV1U/rw_G-SCk9E8/s720/DSC09603.JPG[/IMG][/QUOTE] krawaciarz ;)
  14. [quote name='malagos']Udało sie go wczoraj wykastrować? Super! To młody pies, jak tak podgryza rękę, nie?[/QUOTE] niekoniecznie ostatni tymczas onek w sile wieki (6-8 lat) tez nas podgryzał
  15. gusiak a wstawisz zdjęcie uśmiechniętego Romana z nowego domu? wiem że masz :mad:
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG][/URL] jak możecie to wstawcie banerek do pierwszego postu - na końcu tego czegoś pod spodem sa dwa nawiasy o takie (klamrowe): } i trzeba je zamienić na zwykłe kwadratowe o takie: ] i będzie działac :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29?p=14571219#post14571219"][IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/0/pg/se/vfxn/ATKRqIhBqaqusNeRUB.png[/IMG}[/URL}
  17. [quote name='Nutusia']Zgadzam się w całej rozciągłości! :) A co do tymczasów, mala_czarna ma pilnie jednego "na zbyciu" ;) W niczym onka nie przypomina, ale duży jest :)[/QUOTE] widzę, że jestesmy teraz bardzo atrakcyjna partią na dogo ;)
  18. [quote name='gusia0106']No właśnie, Romana - bo jak się okazało boski Romeo zostaje [B]pospolitym[/B] Romanem ;) Robert zachwycony - będzie dobrze ;)[/QUOTE] ja Ci dam pospolitym :mad: ty ty ty.... zółty trollu ;) boski Romeo jest pięknym Romanem po prostu :)
  19. [quote name='Ziutka']3x - masz już jakiegoś tymczasa na oczku ? :diabloti:[/QUOTE] odejście Romana do innego złamało mi serce :-o :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  20. [quote name='gusia0106'] Co do imienia - decyzja jeszcze nie zapadła ;)[/QUOTE] przecież Roman tudzież Bronek to ładne imie a nawet jesli nie to jest to imie na które reaguje ;)
  21. gusia a wiesz na jakim portalu Robert wypatrzył Romana? i powiedz mi czy mam rację myśląć, że Romeo został jednak Romanem?
  22. [quote name='gusia0106']No niestety....na pocieszenie powiem, że w nocy śpi pod drzwiami (tradycyjnie ;) ) na gołej podłodze[/QUOTE] i dobrze ;)
  23. [quote name='Nikus']oki:) potwierdzę jak tylko wpłynie kaska:) Co do Kkanarekk to szkoda nawet słów-pisałem do niej parę razy-nawet raz zdeklarowała,że oczywiście wpłaci i dalej nic...wpisywałem się na profilu...eh...[B]jak ktoś ma pod ręką wątek czarnych kwiatków deklarowiczów[/B] to poproszę bo dosyć mam tego na dogo-ludzie publicznie deklarują,że będą płacić-ktoś na tej podstawie podejmuje decyzję i wyciąga psa a potem zostaje z tym bo deklaracja stała to dziś tylko słowa...wrrr:angryy:[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/172142-Czarne-kwiatki-deklarowiczów-(czyli-fałszywe-deklaracje-i-niespełnione-obietnice)/page20#post19860020[/url]
  24. [quote name='jola_li']Podczytywałam na cichutko, ale wobec takiego obrotu sprawy nie mogę milczeć ;)! CIESZĘ SIĘ JAK GŁUPIA :)!!!![/QUOTE] wychodzi mi że ja ciesze się najmniej ;) a imidż mam gdzieś :evil_lol:
  25. [quote name='gusia0106']Weź nie kracz, nie ma aż tylu zepsutych samochodów w całej Polsce ;)[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to ja wam wyjaśnię: Robert w drodze po Romana popsuł 2 samochody i jeden w drodze powrotnej ;)
×
×
  • Create New...