-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
nie wiem ewa czym jeżdzisz ale co do autek to nasz bardzo starej daty passat pięknie pali bo na trasie poniżej 6 l oleju / 100 km z tym, że jak w bagażniku jest juz kaukaz to niewielewięcej się zmieści ale będziemy to testowac ;) [url]http://imageshack.us/a/img715/4582/mp1120212.jpg[/url] -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No ludzi mało, ja specjalnie nawet już nie wysyłam nigdzie zaproszenia na watek, bo Dogo jakby skapcaniało, a i o pieniądze mi głupkowato prosić. jakoś bazarkami ogarnę (chyba), ale modlę się żeby leczenie drogie nie było bo to będzie prawdziwy pech. Mysza miała rację, że teraz życie się przeniosło na FB, ape pisać codziennie i tu i tam to trochę czasu jednak zajmuje ;)[/QUOTE] ja to fb nie ogarniam -
[quote name='hop!']Jak nie masz bramy, to zawsze możesz zostawić otwarte drzwi. Chyba, że ich nie posiadasz i korzystasz tylko z okien. ;) [/QUOTE] z oknem zdecydowanie prościej otwieram i już mam "na zewnatrz" a z drziwami to ze 3 sztuki musze po drodze otwierać ;) dziewczyny, szkoda ze Kira nie ma DS ale jak któraś pisała, dobrze wyszło jak wyszło Kira jeszcze znajdzie swojego ludzia i nie tylko ona po to tu jestesmy ;)
-
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Dupina Skubiego nie przestaje wcale łysieć. Trzeba będzie jednak do weta się z tym problemem udać :([/QUOTE] jedzcie my z Fredem mamy tego pecha ze jak coś się dzieje to sa inne okoliczności sprzyjające dzianiu się a to zmiana karmy a to stres sylwestrowy po czym okazuje się, ze to pasożyt albo zapalenie żyły po pobieraniu krwi teraz jak tylko cokolwiek zauważe od razu będę leciec a nie czekac i zwalac na okoliczności jaks tam nam sie z Fredem ułożyło ruch u tego mastiffa ;) ze ho ho :shake: -
zanim Fred przyjechał do mnie został zabrany z DS, tylko że osoba która po niego pojechała musiała godzine na niego czekąc bo poszedł sobie do lasu bo brama byla otwarta i DS wiedział, ze ktoś po Freda przyjedzie i że on lubi wycieczki do lasu a mimo to go nie 'uziemili' może to jakiś nowy trend z tymi bramami? ;) dzisiaj w takim razie zostawie sobie otwarte okno w mieszkaniu ;) (z braku bramy ;))
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ciekawe kiedy wróci, czy Fred nie będzie strajkował ;)[/QUOTE] raz sie tylko zatrzymał na czochranie i z [I]tysiąc pińcet[/I] razy na wąchanie swieżych siuśków ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Polecam piankę do czyszczenia monitorów :cool1:[/QUOTE] do dobicia ofiary? ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Już kiedyś sobie powiedziałam " Ziuta, jak wchodzisz na wątki Gosi to nic nie można pić i jeść " no i zapomniałam o tym - znowu byś mnie życia pozbawiła kobieto :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] ech, nic juz człowiek na dogo nie moze napisać ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ulala...jaśniej proszę z tą de ;)[/QUOTE] no ten tego no dzisiaj Fred u weta dał dupy ale na jego usprawiedliwienie powiem, że niechętnie no ale fakt faktem, wetka dobrała mu się do dupy :evil_lol: myśleliśmy ze trzeba mu wycisnąc zatoku dupne bo kilka razy szurał dupskiem po chodniku -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
"opuchlizna" na łapie jest mniejsza dzisiaj znów Fred dostał zastrzyki dwa jeden jakiś sterydowy drugi antybiotyk szczerze powiem, ze nawet nie pytałam co z łapą lepiej 'opuchlizna' jest mniejsza i przy dotykaniu nie boli albo boli na tyle mało, ze Fred nie pokazuje że boli dzisiaj zapłaciliśmy 40 zł jeszcze mamy się pokazać w piątek wiec wydatki i wpływu uzupełnie w weekend albo w przyszłym tyg, no jak juz skończymy chodzić z tą łapą do weta i weźmiemy fakturę -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania shirley']Rata grudniowa wysłana[/QUOTE] [quote name='ania shirley']I styczniowa też...[/QUOTE] o kurde aniu jesteś niesamowita rzadko się zdarza aby psiak w DS miał spłacany dług :Rose: ps. chociaz widzac wpis u Pimpka, myślalam, ze moze nowe zdjęcie sie pojawiło ;) -
[quote name='mgro']Czy dobrze wnioskuję z regulaminu, że na założenei bazarku, na cel który jest zgodny z regulaminam nie trzeba każdorazowo pozwolenia? Wydawało mi sie, że nie ale ostatnio ktoś wzbudził we mnie wątpliwość.....[/QUOTE] nie trzeba
-
[quote name=':: FiGa ::']Rozumiem ze mozna zapomniec, albo sytuacja zmusi do rezygnacji z deklaracji... wypadaloby jednak dac znac :shake:[/QUOTE] jak mają dac znac jak zapomnieli o deklaracji ? jakby pamiętali to by wpłacili
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Udało mi się zalogować. Po odbiór nagrody może przyjadę z [I]cosiem[/I], byłoby wesoło :evil_lol: Was jeszcze w ten weekend nie ma, dobrze kojarzę? A następny?[/QUOTE] w ten nie ma w następny jesteśmy w Wawie, tyle, ze przez pół weekendu w zwiększonym (znanym Ci) składzie więc zapraszamy :) jak cosiek będzie chciał się bawić z Fredem to oczywiście zapraszamy chociaż obiecujemy że jeśli bez cosia to postaramy się zeby równiez było wesoło no wiesz, wesoło na poziomie Freda ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Ta... imidż... Liczyłem na sytuację z przed kilku dni, jak mieliśmy dziki na (prawie) wyciągnięcie ręki (jakieś 2 metry), co by fotkę strzelić i mieć porównanie, to co kiedyś facet nas posądził o [B]"chodzenie z dzikiem na smyczy" [/B]:D[/QUOTE] tja, ja dwa razy byłam z lwem na spacerze ;) pisałam wyżej, że było jedno zapytanie mailowe o Freda, po mojej odpowiedzi, że jest do adopcji - cisza ale może jeszcze się pani odezwie telefonów - zero -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
a transport skąd dokąd? Nowy Tomyśl Poznań? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Grem pewnie też, ale przecież się nie przyzna ;)[/QUOTE] imidż? :cool3: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']A dzisiaj tropimy dziki ;) [/QUOTE] Wy? znaczy Ty też? bo na zdjęciu tylko Freda widzę :evil_lol: -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']To nie sznyżeł!! Aluś to troszke ma coś ze sznupa!! :)[/QUOTE] i wyżła? czyli ni sznaucer ni wyżeł znaczy sznyżeł ;) -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
macie sznyzła? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bpIZLY8sGWU/UPLGiNUDdlI/AAAAAAAABaE/0Cz2xC_gS80/s576/alusskubis.jpg[/IMG] a skubi to mastif tybetański jakich mało :diabloti: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']hm... ja mam inną teorię :diabloti:[/QUOTE] chyba wole nie wiedzieć ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Czyli jednak ta łapa to nie objaw stresu... Gosia, Wy to się macie z tym Fredem :)[/QUOTE] japodejrzewam, ze my u każdego coś bysmy wynależli Zorka - sterylka aborcyjna, uszy i tez miała coś na kształt zapalenia żyły, że nie wspomne o mega rzyganiu podczas jazdy Bronek - permanentna luźna kupa, kastracja i stłuczony nochal - farciarz jeden, no siuśki z krwią - krwiomocz Fred - pasożyt i teraz zapalenie żyły że też nasz Michaś przez tyle lat jezdził do weta tylko na szczepienia ale jak juz mu wynaleźlismy to z grubej rury - nienowotworowy guz na śledzionie aż się boję na co my możemy się pochorować :evil_lol: oprócz jednego zapytania na maila - z ogłoszeń cisza albo Grem. mi o czyms nie mówi ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Gosia, mnie sie udalo zalogować - podczas logowania zaznaczyłam to okienko ZAPAMIETAJ MNIE. :)[/QUOTE] mi też już się udaje :) dziękuję :) dzisiaj poszliśmy z Fredem do weta z tą łapą co ją liże ma tam bolesność został wygolony w tym miejscu i wszystko wskazuje na zapalenie żyły faktycznie miał tam pobierana krew jak miał sraczkę dostał leki w dawce "jak dla konia" (tylko dlatego ze jest drugim co do wielkości pacjentem, reszta to jakies pokurcze ale największy psiak co do nich przychodzi wazy 80kg - ech, marzenie moje ;)) [B]zapłaciliśmy 70 zł - kontrola w środę [/B] teraz sobie grubas chrapie waży ciut ponad 60 kg znaczy ze jednak Biafra nas nie oszukała ;) i już nie mamy jej za złe brakujących 10 kg ;) Fredzioch nadrobił ale zakazałam Gremlinowi dokarmiania Freda po każdym spacerze 'garstką' karmy koniec nie będziemy hodowac spaślaka ;) [B]Fredzoioch dostał 100 zł od anonimowego wielbiciela - dziękujemy :)[/B] wpływy i wydatki uzupełnię w środę - po wizycuie u weta a poza tym Fred zawojował moich rodziców ale tradycyjnie nie chcieli go sobie zostawić - skąd ja to znam :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Oo widze, że APSA wygrała konkurs :diabloti:[/QUOTE] widać APSA marzyła o Fredzie i jako jedyna nie bała udzielić się prawidłowej odpowiedzi ;) btw ale Fred niefotogeniczny jest w porównaniu z Romanem co ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/204619-Roman-z-Chrzanowa-brzmi-dumnie!-Zwłaszcza-taki-co-ma-dom-)/page19"]Romus tez tam był :) - klik[/URL] Kilka porównań zatem :) [IMG]http://imageshack.us/a/img248/852/mp1120195.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/04.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img850/6392/mp1120188.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/05.jpg[/IMG] ten sam murek z dwoma psami, mur z Fredem :evil_lol: i mur z Romusiem [IMG]http://imageshack.us/a/img502/4045/mp1120200.jpg[/IMG] [IMG]http://www.pkzui.com/t/romeo/20120721/06.jpg[/IMG]