-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
[quote name='Elza22']Nie zrozumiałaś.Napisałaś że opieram się tylko i wyłącznie na wiedzy zaczerpniętej od wujku wiec Ci odpisałam że nie tylko. Cały czas pisze o tym jakie upadki mogą być groźne w skutkach a wszyscy w kółko że dzieci się przewracają i to jest normalne że dziecko spada z łóżka czy wypada z wózka a wiec nie jest to normalne i Ci ludzie by się ze mną zgodzili. To jakie studia skończyłam nie ma tu znaczenia bo zajmuje się obecnie wychowaniem dziecka wiec ja o swojej praktyce nie mogę napisać.[/QUOTE] Elza ale tutaj nikt nie kwestionuje, że upadki nie są groźne są ale podejrzewam, że większość upadków jest w końcowym efekcie niegroźna a tylko jakiś % (mam nadzieję, że niewielki) kończy się tragicznie to co ja tutaj przeczytałam (i napisałam) to to, że wypadki/upadki się zdarzają i że właśnie są to wypadki a nie zdarzenia celowo sprowokowane przez dorosłych choć i takie się zdarzają ale tak jak powyżej napisałam też mam nadzieję, że to nieiwelki % wszystkch dziecięcych przypadków/upadków a podawane przykłady (w tym wspomniane przeze moje własne blizny poupadkowe) li jedynie mają na celu pokazanie, że nie każdy upadek musi mieć mega tragiczne konsekwencje
-
[quote name='*anusia&ajlu*']łyse psy muszą mieć stojące, a puchate mogą mieć i takie i takie to według wzorca ;) a że malutka będzie wystawiana to klejone muszą być;) debiut mamy za 2 tyg w Bydgoszczy ;) [/QUOTE] a one nie mają naturalnie stojących? trzeba im kleić? bo tak se myślę, że jeśli mają naturalnie stojące to po kij im kleić a z drugiej strony - jeśli mają naturalnie klapnięte to po kij zmieniać to co mają naturalnie? nie czepiam się, broń boże, tyle że mnie to intryguje :)
-
[quote name='mysza 1']Nikogo nie wzrusza biedny piesek. [B]Co za ludzie[/B] ;)[/QUOTE] beznadziejni ;)
-
[quote name='jukutek']cieszę się, że jest lepiej. Mojej koleżance ponadroczna córeczka zsunęła się ze schodów - nikt niczego nie zaniedbał, po prostu wyślizgnęła się ręka, za którą ją trzymała. Nic się nie stało... Takie rzeczy niestety się zdarzają, a nie da się dziecka całe życie nosić, zresztą i wtedy może się zdarzyć wypadek.[/QUOTE] moja znajmoma własnie niosąc dziecko upadła z nim na schodach swoją droga nie wiem jak wy ale ja mam blizny z dzieciństwa, na kostce, na kolanie, n apalcach moja siostra ma piekną bliznę pod okiem jak weszła w stół ;) i nie czuję się jakoś szczególnie niedorozwinięta z tego powodu Elza22 - naprawde Twoje dziecko ani razu się nie przewróciło?
-
dobra wiem, że wyjdę na totalnego laika ale czy ona musi mieć tak uszka zakręcone? to jest konieczne? czy tylko taka wasza chęc bo to pewnie do wystaw jakoś wymagane czy cuś? co do Boo, to za jakiś czas znów się przypomnę ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
za pamięci [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-wraca-z-adopcji-(-jest-w-DT-Zbiera-na-karmę!-BACA-za-TM/page160"]zaktualizowalam konto Freda [/URL] [B]Stan konta Freda: - 335,82 zł[/B] z wpływów doszły nam wpłaty od Anonima - 100 zł (dziękujemy :)) od APSy - 40 zł (dziękujemy :)) za bazarek ze słodkościami - 75,32 zł ([URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238234-S%B3odko%B6ci-ekskluzywne-czekoladki-Domori-krwawica-Gremlina-cha%B3wy-na-FZNJR-do-13-01"]bazarek - klik[/URL]) z wydatków : wet - 150 zł i maść na łapkę 26,55 zł i dorzucam f-rę za Treiderm 26,55 zł [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9953/fra20130122aptekatrider.jpg[/IMG] fakturę za leczenie łapiny odbierzemy pewnie koło środka tygodnia jak się jeszcze na kontroli pokażemy ale już ją dopisałam do wydatków (aa i jeszcze jakby ktoś wnikliwie śledził rozliczenia Freda to w poście pod rozliczeniem wstawilam fakturę za pierwszą karmę - w końcu znalazlam ;) ma się ten zryw po prawie 3 miesiącach ;) ) cały czas ma zgrubienie strupowate na łapce ale naprawdę wygląda to już mega lepiej niż było liże też jakby mniej -
kundelki od pani Ewy M. w grudniu dostały 50 zł - serdecznie dziękujemy :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Poza tym gość dostał instrukcje, co może napisać, a czego nie, ale że wszystko natychmiast zapomniał, to może lepiej nic nie napisze ;) Fred :loveu: :loveu: :loveu: [COLOR="#A9A9A9"]A gnojek jak to gnojek, nic ciekawego ;)[/COLOR][/QUOTE] podejrzewa, że gość sobie przypomni jak tylko dostanie od Gremlina zdjęcia teraz po prostu stara się być miły ;) -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
3 x replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
jakie cudowne cętkowane cudo :loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/3302/61bff84fa9b8006dmed.jpg[/url] -
ej jak masz już sunie łysolka to Boo nie jest Ci potrzebny, prawda? :diabloti: bo wiesz, ja się nim mogę zająć jakby coś ;)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a Fredzio miał dzisiaj gościa :) Fredzio nawet po gościa wyszedł na korytarz czym wprawił goscia w osłupienie a i potem był mega kontaktowy jak na Fredzia a nawet bardziej ;) u Freda była znów ta zła pani co mu uszy czyści poza tym chłopaki zostaja sami w domu jeszcze nie na strasznie długo ale 2-3 godz i jest ok :) edit. i co najważniejsze gość za mozliwość spaceru z Fredem i kilka zdjęć zostawił nam 40 zł i zabrane chłwy nie mają z tym nic wspólnego ;) dziękujemy :) -
Kropek to ten maluszek? w sumie na budę by duzo nie wydali, pewnie o to chodziło bo takiego Freda to tylko do domu, bo buda w cholere kosztuje to w domu taniej wychodzi ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Dziewczyny, zobaczcie, 2 psy praktycznie dzike, ON-ki........Jakos mi przypomniał się ten dziki psiak u gusi, w Warszawie, zapomniałam jego imienia. A moze jakis rady?.......... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239144-STRACh-i-PANIKA-ich-towarzyszm_2-ONki-z-lasu_potrzebne-deklaracje-na-pomoc_-B-PILNE[/url]![/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/172458-Pół-roku-trzymali-go-w-piwnicy!!!A-teraz-śpi-na-kanapie-)-Marlej-ma-dom!-)-)"]marley[/URL] :loveu: -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Nikt nie zagląda nawet :( No ja nie mam w sumie nic ciekawego do pisania, oprócz tego, że Skibiś dokazuje, a pieniązki z pewnością przydadzą sie na kastrację i weterynarza, na ta łysa dupkę.[/QUOTE] ja zaglądam do mastiffa ale z wrażenia odbiera mi moc w palcach i nie daję rady pisac na klawiaturze ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']wysłane przed chwilą paczką pocztową priorytetową - więc powinna być w poniedziałek :-)[/QUOTE] dziękujemy :) Fredzioch strasznie się denerwuje obecnością gnojka pozwala mu praktycznie na wszystko albo unika kontaktu ale widać że się denerwuje swoją drogą gnojek strasznie zadziorny i zaczepny jest mam nadzieję, ze wkrótce gnojek zrozumie że Fred to Fred i że on po prostu jest a Fred zrozumie, że gnojek jest jaki jest ale kiedyś będzie taki jak on czyli fenomenalny :) edit. żeby nie było, że tylko o gnojku dzisiajszy Fredzio :) zblazowany jak to Fredzio ;) [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1936/20130125132958.jpg[/IMG] ps. na zdjęciu widac kawałek łapinki chorej -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']super - pozbędę się śmierdzieli :-) Raczej są na kilka chrupnięć ale to może i lepiej bo jakby miał się nimi obśliniać to bez masek gazowych by się nie dało...[/QUOTE] super - Fredzioch się ucieszy na tyle na ile umie się cieszyć Fred ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmmonika']biedny Fredzioch :-) BTW: mam dwie torby suszonych żwaczy wołowych - mogę podesłać bo mój pies je dostał i nie lubi, ale śmierdzą potwornie krowim plackiem więc nie wiem czy na pewno chcecie...[/QUOTE] chcemy :) - dziekuję :) zakładam że jak były dla Twojego niufka kupowane to mają odpowiedni rozmiar :) teraz Fredowi czasami smakami wynagradzamy upierdliwość gnojka :) adres podam na pw -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
był tel o Freda pan się spytał: "co ten pies potrafi?" więc zgodnie z prawda pwoeidziałam, że "on po prostu jest" :evil_lol: pan się mnie 3 x dopytywał "co?" po czym pan dowiedział się o wiek Freda i stwierdził, że nie jest zainteresowany przy czym tradycyjnie chciał go na dwór i ja już wcześniej nie byłam zainteresowane panem jako przyszłym właścicielem Freda ;) musicie nam wybaczyć ale pewnie przez jakiś czas zdjęcia Freda będą się pojawiały w towarzystwie gnojka np takie pt: "mam cię" [IMG]http://imageshack.us/a/img248/7707/20130123175222.jpg[/IMG] albo takie obrazujące dlaczego duży pies = fajny pies bo duży pies ma na tyle szeroki rozstaw łap (ludwa to teoria specjalnie dla ciebie ;)) że między łapami mieści się gnojek docelowo niewiele mnieszy niż duży pies właściwy czyli Fred [IMG]http://img201.imageshack.us/img201/2940/20130123175405.jpg[/IMG] albo takie obrazujące wszystkie najgorsze cechy kaukaza [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8588/luckyjolly1.jpg[/IMG] ups, zdjecia mi się pomyliły to miało być ;) [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3818/20130123175217.jpg[/IMG] a Grem ma filmik, jak będziecie ładnie zachwycać się zdjęciami to wam wstawi ;) -
Moje DT, guzy, robale opanowane! - pomóżcie szukac domów
3 x replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikaragua']Dogo się zawieszało przez kilka dni, były kłopoty z logowaniem i pousuwali nam PW[/QUOTE] eee, mi nic nie usuneli a mogliby bo burdel tam mam ;) Soema - trzymamy kciuki :-) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Cosiek w pierwszej chwili się boi, zwłaszcza jak inny pies za szybko podchodzi(np 6 kilo psa babci), ale Fred chyba nie ma takiej opcji ;)[/quote] no nie ma chociaż jakby bryknął to kto wie ;) [quote] Ws spotkania wysłałam maila.[/quote] odpiszę jak ustalę z gremlinem plan działania na weekend ;) ale myślę, ze tak :) [quote] Gnojek duży, chociaż mały. Na poprzednim zdjęciu był mniejszy, musi co [B]to jednak nie ten sam[/B] ;)[/QUOTE] nawet mnie nie wpieniaj więcej jak jednego bym nie zniosła chociaz z drugiej strony jest szalenie rozkoszny niemniej i tak juz się zastanawialam jakby wyglądał w lesie nieopodal drzewa :diabloti: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gremlin']Hodowlane, jeszcze go nie przechściliśmy :D[/QUOTE] przechrzciliśmy poki co jest 'gnojek' i 'siuśmajtek' ;) Ziutka jakbyś miała dostęp do smaków i chciała takowe podrzucić Fredowi to my chętnie :) karmę jeszcze mamy i jeszcze dziewczyny z OS nam dowiozą wraz z suplementem na stawy :) i jeszcze mmmonika wpłaciła na karmę smaki chciałam zakupić kiedyś u Soemy ale chyba o mnie zapomniała w całym swoim zabieganiu za wczorajszą wizytę wet nic nie zapłaciliśmy za Triderm do smarowania - 26 zł z kawałkiem (mam fakturę - wstawię jak zeskanuję) cały wet kosztował nas - 150 zł (jak dobrze liczę) a ostatnio [B]anonim[/B] wpłacił Fredowi 100 zł i z bazarku mojego było kilka zł - akurat na weta nam starczy :) Fredziu jest fenomenalny :) gnojka już akceptuje na poczatku powarkiwał jak ten się za bardzo zbliżał teraz daje sobie łapę* tarmosić nie, żeby to mu się jakos szczególnie podobało ale daje radę :) w sumie Fred ma w cholerę więcej cierpliwości do gnojka niż ja ;) mówię wam, on jest fenomenalny :) (Fred, nie gnojek) *) nie tą chorą łapkę tylko ogólnie łapę np tylnią lewą ;) albo prawą cholera tam wie ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']A co to za małe ? Odebrane juz z hodowli? ;)[/QUOTE] jak widać na załączony powyżej obrazku ;) ale za dużo pisać nie możemy Ziutka nie pozwala pisać o siuśkach a to siusiek jest ;) [quote name='Ziutka'][B]Nie o siusiakach, tylko o Fredzie[/B] i o waszym życiu z nim, Gośka mówie Ci, to bedzie HIT a ja kupuje już teraz kilka! [/QUOTE] -
[quote name='Ewa Marta']Jak cudownie, że Efi ma swój dom!!! Leżała mi na sercu ta suczynka bardzo:-) Bądź szczęśliwa maleńka "prawie Perełko":-)[/QUOTE] o jesu, przegapiłam takie info? a wydawało mi się, ze czytam regularnie :oops:
-
Moje DT, guzy, robale opanowane! - pomóżcie szukac domów
3 x replied to Soema's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Po 100, 200 wejść na ogłoszenia i NIC. [B]Wpadłam w jakiś dołek,[/B] miały wyróżnioną tablicę, alegratkę i zero odzewu. Czekam na kolejne kody i znowu im wyróżnię, na Warszawę np.. bo Kraków i świętokrzyskie cisza. Mają plakaty, z Głosu Wielickiego też się nikt nie odezwał. [/QUOTE] to przez [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Blue_Monday"]blue monday[/URL] -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Ja się pytam po raz kolejny - KIEDY NAPISZESZ KSIĄŻKE ???[/QUOTE] o siuskach? pogrzało cie ? ;) kurde a może to faktycznie wsie młode mamy tylko o kupchach gadaja ;) edit. zapomniałam dopisać że w piatek u weta zostawiliśmy kolejne 40 zł idziemy jeszcze na kontrolę we wtorek niby ładniejszą ma ta łapke ale to jeszcze nie to co powinno byc bo sobie dalej rozlizuje mam nadzieję, ze fakturę wezmiemy we wtorek w sumie na łapie został mu strup tam gdzie liże i jeszczze zgrubienie - duzo mniejsze niż na początku, na żyle