-
Posts
16146 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by 3 x
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Zamość?[/QUOTE] brawo :) :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: to sie całkiem dobrze składa, że i tak masz nas odwiedzić to przy okazji odbierzesz sobie nagrodę :diabloti: [quote name='APSA'](Nie śledzę uważnie wątków, a z nieuważnego śledzenia to mi wynika jakaś zupełnie inna strona Polski, ale okolica jakby znajoma.)[/QUOTE] bo nas jest wszedzie pełno :evil_lol: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
najpierw wam pokaże jak fredzio grzecznie podróżuje bo na poczatku wysidanie Freda z auta wyglądało jak wystrzeliwanie procy ;) wiem, ze trudno w to uwierzyc ale Fred naprawde nabierał mega przyspieszenia byleby tylko wysiąść ;) i kończyło sie to tak, ze najczesciej ja trzymałam freda od strony siedzień w Grem. otwierał bagażnik i wtedy ja modliłam sie żarliwie zebym dała rade utrzymac Fredziocha ;) widać moje modły poskutkowały i teraz Fred podróżuje jak na zdjęciu poniżej nie wiem jakim cudem to się stalo bo przysięgam, ze modłów wcale nie wznosiłam do Freda tak czy siak, grunt że poskutkowały ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img715/4582/mp1120212.jpg[/IMG] a teraz konkurs: [B]gdzie jest Fred czyli jak uważnie śledzisz wątki tymczasów 3 x i gremlina[/B] Marta - ty nie bierzesz udziału w konkursie bo nie wiem czy Ci się wczoraj nie wygadaliśmy ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img23/7428/mp1120182.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img248/852/mp1120195.jpg[/IMG] reszta po odgadnieciu ;) edit. zapomniałam o nagrodzie [COLOR="#FF0000"][B]nagroda jest Fred ;)[/B][/COLOR] nagrodę można zamienić na: * odwiedziny u Freda lub odwiedziny Fredem u zwycięzcy jesli będzie nam po drodze * zasponsorowanie Fredowi smaczków ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ziutka - dziękuję :) postaram się jutro wszystko aktywować jak się do lepszego komputera dosiąde bo ten tutaj teraz to chodzi wolniej niz Fred ;) bo Fred jest wyjechany weekendowo jak jutro ładnie wstaniemy i będzie pogoda będa zdjęcia z cyklu "gdzie jest Fred, czyli jak uważnie śledzisz wątki tymczasów 3 x i gremlina? " :evil_lol: na maila z pw tez jutro napisze -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Czemu wy sobie z niego żarty robicie?? :([/QUOTE] ja sobie jaj nie robię ino on się rzmija z moją wizją MT ;) a tak poza tym uroczy jest :) -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
sądząc po icegłach to Skubi ma w kłębie ok 50cm - faktycznie molos :evil_lol: -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
3 x replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Poznajecie Panienkę?? :) Nie wiem czy to zdjęcie było wklejane. Jesli tak to najwyżej się powtórzy :) [/QUOTE] nie musisz wstawić zdecydowanie więcej zdjęc :evil_lol: -
Skubiś z Glinna już w swoim ukochanym domu!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
tadam - jestem u tego pseudo mastifa ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Fred - przyjazny psiak szuka domu Fred jest psem w średnim wieku w typie owczarka kaukaskiego. Jest duży (50 kg), ma długą gęstą, sierść. Jest łagodny z charakteru. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, koty ignoruje. Bardzo lubi małe dzieci. Obecnie mieszka w domu tymczasowym w bloku, gdzie się idealnie zaklimatyzował. Zachowuje czystość w mieszkaniu, nie niszczy. Jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Fred nie jest psem absorbującym i narzucającym się, on po prostu JEST ;), niemniej jednak potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt [email protected] i zdjęcia zaraz jakies wybiore i wyślę Ci na maila :) edit. mail poszedł dziękujemy :) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Gosiu, napiszesz nowy tekst dla Ferdzia ? To się go ogłosi[/QUOTE] napisze juz mi sie prawie w głowie wyklarował tylko ze w mieszkaniu mamy rozpylony jakis srodek nasenny i co wrócę i się ogarnę to chwilę po przyłożeniu głowy do poduchy - zasypiam ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Joasia (u niej jest Skubi) powiedziała, że jej zdaniem wygląda jak taka miniaturka mastifa tybetańskiego :). Ciężko powiedzieć ile ma, ale na pewno nie jest stary. Może 4-5 lat? Dzisiaj na 100% założę mu wątek, bo głupio tak u Spajka o nim pisać :)[/QUOTE] załóż załóż :) -
BERNEŃCZYKI W POTRZEBIE - pod opieką "Fundacji Pasterze"
3 x replied to ani@'s topic in Berneński pies pasterski
[quote name='ktiger'][B]Presley[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238347"]wątek[/URL] [/QUOTE] tak trochę daleko koło berna matka leżała ;) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='joaaa']Jaki terier tybetański, ale wymyśliłaś. :evil_lol: Mówiłam, że ja mam skojarzenia z mastifem tybetańskim, tylko to taka miniaturka mastifa.[/QUOTE] jako szczerze zainteresowana rasą mastifów to wam powiem, ze Skubi to taka zajebista miniaturka :D chyba szczeniak MT waży więcej jak Skubi :-) -
śmieszna jest taka trochę zgredkowata ;)
-
Kacper nareszcie ma swój własny dom :)) Powodzenia kochany :)
3 x replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
może tym razem się uda :) trzymam kciuki :) -
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Zamiast "żadnej", napisałabym "cienia agresji w stosunku do dzieci" ;) I może napisz też, że choć jego wygląd może budzić respekt - jest całkowitym zaprzeczeniem jego przyjacielskiego, pozytywnego stosunku do całego świata :)[/QUOTE] wogole dajcie spokoj z agresją w ogłoszeniu dajcie coś w stylu że idalnie nadaje sie do dzieci tudież ze bardzo lubi dzieci mala czara jeszcze myslalam o Foczce i o imieniu, moze bezimiennie ją po prostu ogłosić na zasadzie "mała czarna :evil_lol: sunia" a potem w tekscie zamiast Foczka pisać "sunia" -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
dziewczyny z OS :mad: czemu nic nie mówicieu Freda, ze startujecie na kandydataka dogo-miau w ankiecie do krakvetu? hę? jakby ktoś nie wiedzial że coś takiego istnieje i na kogo głosowac może poczyta c tutaj i kliknąc w kogo mu się podoba - np w Ostatnią Szansę - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238339-Krakvet-styczeń-2013-wybieramy-kandydata"]ankieta - klik [/URL] to od nich jest Fredzioch :loveu: -
[quote name='_Tosia_']Witam, na bazarku zamieściłam informację, o tym, że obowiązuje na nim licytacja. Pojawiło się natomiast pytanie o możliwość kupienia przedmiotu w opcji kup teraz. Co z tym fantem? Można, czy nie można?[/QUOTE] teoretycznie nie powinnas zmieniać - jesli już jest licytacja ale jeśli [B]nie ma innych chętnych[/B] a komuś zalezy na czasie czy cos w tym stylu możesz się dogadać na opcję KT teoretycznie nie powinno się tak robić ale czasem sie robi tak na[rawdę to zalęzy od Ciebie czy chcesz czy nie chcesz możesz np napisac ze jesli przez 2 dni nie zgłosi się inny chetny to możesz ustalić cenę KT na x zł i wtedy zainteresowana osoba kupi jako KT
-
[quote name='rodzice']chciałabym przekazać komus chetnemu fanty na bazarek - gdzie moge zamiescić info ?[/QUOTE] tradycyjnie już odpowiem że najlepiej zapytaj na wątku wybranego psa :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
3 x replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Karma i smaczki dla Fredziocha są :) Ewa[/QUOTE] zapraszamy :cool3: przejdziemy się pod las może dziki zapewnia nam dodatkowe atrakcje ;) -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No a tak na powaznie. "Oczka to dwuletnia mała suczka. Jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy, toleruje inne psy, idealna również do domu z dziećmi. Przed adopcją wymagana jest zgoda na wizytę przedadopcyjną. Tel, w sprawie adopcji....." Czy coś takiego może być?[/QUOTE] ja bym jeszcze dodawał coś w ten deseń: Oczka waży xy kg, sięga do połowy łydki czy gdzie tam ona sięga ;)" i jeszcze bym postawiła kilka kropek "Zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy. Toleruje inne psy. Oczka idealnie nadaje się do domu z dziećmi. " bo mi jakkos tak jak jest podzielone na kilka zdań lepiej leży kurka, musze Fredzichowi sklecić jakiś nowy tekst -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
3 x replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='ossa98'] To są dwa potencjalne domki?[/QUOTE] Poznań - kaminnica do której odnosisz się w swoim poście i Wrocław -
Kiedyś Foczka dzisiaj Tosia. W końcu w swoim ukochanym domku!! :)
3 x replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Ale ja nawet pojęcia nie mam na jakie :( Poza tym, jeśli ona reaguje na imię Foczka, to co później mówić ludziom, że zmieniłam imię tylko dla potrzeb ogłoszeń? Jest z bazarek z ogłoszeniami, mogę wykupić, ale jedyne co mi przychodzi do głowy co do treści ogłoszenia to jakas maksymalnie okrojona, coś w stylu: młoda, zdrowa, wysterylizowana, itp., itd.[/QUOTE] Fona? prawie jak Foczka ;) zawsze możesz powiedzieć ze imię ewoluowało my z Romeo zrobiliśmy Romana i Bronka ;) a może samo Oczka? bez F? -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
3 x replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
och, gdyby tylko dogi były kudłate to tz by mi się przekonał a tak o nie bo mają krótką sierść :placz: -
Zuzka i Grand czyli czarno-biały doży pakiet w nowych domach
3 x replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[quote name='GOSIEK1']My mamy rozmiar 140/120 wym, wewnętrzny.[/QUOTE] poka poka z dozim wypełnieniem :loveu: