Jump to content
Dogomania

3 x

Members
  • Posts

    16146
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by 3 x

  1. [quote name='Maupa4']I kocie gadzety ... Może by taki zbudowac w ramach hendmejdu ... ? :hmmmm: [/QUOTE] służę rurkami do owijania ;) z grubej tektury takiej grubej grubej a koty są szare, bure i błekitne ;) oraz sfinksy łyse ;)
  2. mała czarna jak tym moim od[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221146-Zorka-Potworka-teraz-jest-Zuzą-ma-swoich-ludzi-i-dwóch-psich-adoratorów-!/page16"] Zorki [/URL]zwolni się kiedys miejsce to wyadoptujemy im Spajka co ? oni lubią czarne
  3. pewnie mi nie uwierzycie ale dzisiajszy spacer i zaistniała na nim sytuacja przypomniała mi wczorajszy spacer ;) mianowicie idąc sobie trasą dłuższą czyli wzdłuż gł. ulicy a nie nad kanałkiem, po przeciwnej stronie tejże głównej ulicy na maciupeńkim trawniczku poza ogrodzeniem osiedla strzezonego na spacer wyszła też sunka coś a'la bulwa jak ma maupa szarówka była a psiak był ciemny więc dobrze nie widziałam w pewnym momencie Fred zrobił klasyczne "pierd**ę nie idę z Toba dalej" ;) (taki nasz rytułał co któryś spacer ;)) po chwili dłuższej :evil_lol: gdy myśłałam, że Fred juz sie napatrzył ;) mówię do Zgredka: "no chodź Fredziu. chodź" i tutaj szok, Fred oderwał wzrok od suczki i spojrzał na mnie ocenił sytuację i wybrał cwał do suczki :roll: [IMG]http://imageshack.us/a/img820/2706/adsc01404.jpg[/IMG] muszę pamiętać żeby jednek w pełnym makijazu wychodzić na spcer ;) ale oczywiście dzisiaj rano o tym zapomniałam i znów klasyczne: "pierd**ę nie ide z toba dalej" szybka ocena sytuacji kto/co jest po drugiej stronie trawnika ;) spojrzenie na mnie uff, tym razem poszedł za mną ;) na tyle szybko, że nie zdążyłam uwiecznić tego na zdjęciu czyli jednak wyglądam lepiej niż "nierączą staruszką w wieku plus osiemdziesiąt" ;) dobre i to ;) potem jeszcze w międzyczasie, to już się chyba ze mną chciał podroczyć znów było "pierd**ę nie idę z toba dalej bo jesteś bez makijażu" ;) tym razem juz podbudowana tym, ze poprzednim razem wybrał mnie ;) wiziełam go na przeczekanie ;) i tym samym uwieczniłam go na zdjęciu ;) tutaj udaje że mnie nie zna ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img831/3513/adsc01408.jpg[/IMG] tutaj niestety zorientował się, że ciągle jeszcze stoję na drugim końcu smyczy i czekam ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img96/2240/adsc01409.jpg[/IMG] edit: o ja głupia :splat: przeciez to nie "pierd**e nie idę" to stróżowanie mu się włączyło ;) czyli chyba nie jest tak źle z tym moim imidziem na spacerach :laugh2_2:
  4. [quote name='Maupa4'] A od której strony rozpoznajesz Magistra Inżyniera ? :hmmmm:[/QUOTE] szczerze to został mi zaprezentowany od dupy strony ;) [IMG]http://global.images10.fotosik.pl/3186/3b5b5bd8fcfa955a.jpg[/IMG]
  5. ja to się po ludzku przyznam, ze zwyczjanie się nie przyglądałam poki co skupiam się na tym, ze rozpoznaję Groszka na ozdobniki przyjdzie jeszcze czas ;) co się odwlecze to nie uciecze :evil_lol:
  6. [quote name='jaanka']Nie masz męskich w samochodziki :roll:[/QUOTE] nie wszystkie samochodziki są męskie ale taka np koparka to insza inszość ;)
  7. [quote name='mysza 1']Ledwo Fredowi nos wystaje spod kłaków. A w ogóle to ja Maxa, mojego tymczasa wyadoptowałam w Wasze sąsiedztwo... Może go spotykacie...[/QUOTE] może jakbym jeszcze wiedziała który to bo coś mi nie pasuje: Ty i wydany tymczas? tylko jednego kojarzę tego co musiał być odseparowany w garażu? to ten? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/197625-Max-zamieszkał-w-nowym-domu-trzymamy-kciuki-żeby-się-pilnował-))"]- klik [/URL]
  8. [quote name='*anusia&ajlu*']moje grzywacze są urocze :D a mam was zapisanych subskrybcjach ale nie wiem dlaczego ale nie otwierałam tego wątku :/ teraz będę częstooo :D maluszek świetny, mam nadzieję, że spacer niedługo obowiązkowo będzie, chcę też poznać Pana Freda![/QUOTE] się przypomnimy jak już bedzię komplet szczepień :) się doczekać nie mogę Boo ;) a jeszcze jak nie będzie od dużego psa uciekał to już wogóle :) [quote name='Maupa4']No to teraz uważajcie ... ... albo szybko zlokalizujcie odłownie ... Nie ma to tamto ... bo jak a przede wszystkim kiedy Wy wrócicie z tego swiętokrzyskiego jak po drodze same lasy i rowy ... :roll:[/QUOTE] przeanalizowałam sytuację i wyszło mi, że nie ma co panikować w końcu na 5 dzwinych porównań (wliczając w to porównanie do mastiffa ;)) tylko raz był wzięty za dzika jak ogłoszą odstrzał lwów wolnożyjących w lasku bródnowskim to się zacznę martwić ;) tymczasem, chłopaki sprawdząją czy przy wymianie futryn został zachowany kąt prosty ;) (może i burki bez szkoły ale co się odwlecze to nie uciecze ;) ) [IMG]http://imageshack.us/a/img69/983/20130203205331m.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/19/20130203205253m.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Maupa4'] A tam - czasem tak pisze ze ciężko zrozumiec o co kaman :roll: Szybko to nie dogoni bo to kolejne dwa i pól roku ;) Ale moze by tak zaczarowac że go jednak dogoni ... ? I w domu będą dwa Magistry Inżyniery - fajnie by było. Tylko czy to realne ... [/QUOTE] gratulujemy :) [quote name='Maupa4'] To do 3 x-owej ? :hmmmm: Ja tam nie mam komu golic szyi ... jeżeli już to mogłabym wydłużyc :roll: Dani jest idealną modelką. Jeżeli chodzi o kolor - czarnemu we wszystkim ładnie - no ale szyja wyjątkowo krótka ... Cierpię z powodu Dani podwójnie :placz:[/QUOTE] pewnie nie do mnie a moich kudłaczy ;) chociaż zisiaj podczas prysznica na wszelki wypadek przyjrzę się sobie dokładniej ;)
  10. [quote name='mysza 1']Ale super ;) naprawdę fajnie ma dziewczynka. [B]I jaka [U]śliczna [/U]w śniegu[/B] :)[/QUOTE] bo jej spod śniegu niewiele widać ;)
  11. olaboga myslicie że ktoś Fredzia przyuwazył? [URL="http://www.zw.com.pl/artykul/2,662665-Dziki-strasza--mieszkancow-Pragi.html"]Fredzio Zgredzio?[/URL]
  12. [quote name='*anusia&ajlu*']mojemu Boo nie są straszne żadne psy haha a mała się będzie przyzwyczajać na rękach :)[/QUOTE] to jak nasz szczyl będzie wychodzący to sie umówimy na łące może jak Gnojek pobiega z innymi to da spokój Fredziowi w domu ;) chociaz Fredzio tez lubi się bawić z innymi :)
  13. [quote name='*anusia&ajlu*']to masz szczeniaka? dużego? bo może na socjal byśmy się umówiły?[/QUOTE] na razie jest mały (11 kg ;) ) ale szybko rośnie ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/140817-FRED-w-DS-goście-ze-smakami-mile-widzani-)-BACA-za-TM/page168"]watek Freda i Gnojka - klik[/URL] jeszcze nie ma wszystkich szczepień jeszcze dwa-trzy tyg musimy odczekac pozwolisz się Boo bawić z molosami? bo zazwyczaj wszystkie malusie psiaki od nas uciekają a raczej właściciele uciekają zabierając psiaki
  14. [quote name='Maupa4']Pisz, pisz :razz: I zdjęcia wklejaj :mad:[/QUOTE] myślisz, ze cokolwiek byłoby mnie w stanie powstrzymac ? ;) to by się Gremlin ucieszyłl ;) btw inf dla cichych podczytywaczy Potworki - są zimowe zdjęcia :)
  15. Zora Potwora czyli Zuza zimowa pora pozdrawia :) [IMG]http://imageshack.us/a/img138/3192/mdsc08762.jpg[/IMG] "nasz" sznyżeł góra ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img685/2064/mdsc08754.jpg[/IMG]
  16. dzikich tłumów na watku nie ma ale co tam popisze sobie i cichym podczytywaczom ;) wczoraj na popołudniowym spacerze z Fredem mielismy niemiłą sytuację Fred ze względu na wielkość był szykanowany i został obrażony wiecie : bo duży :roll: mianowicie idziemy sobie chodnikiem i z drugiej strony ulicy innym chodnikiem szło dwoje ludzi z psiakami no i pan w pewnym momencie do mnie rzecze: "przepraszam, to mastiff?" noz kurna jak można Fredzia kaukaza porównać do mastiffa ?? :crazyeye: przecież Fred to Fred :loveu: dostojny zrównoważony pies czego nie można powiedziec o mastifach :shake: z mojego doświadczenia z mastifami wiem, że mastify są: - małe - wredne - awanturuja się o wszystko - sikaja gdzie popadnie i tamże srają ;) - przegryzaja kabelki do myszek i bezczelnie zaczepiają kaukazy nic sobie z ich kaukazowatości nie robiąc ;) normalnie aż sie zirytowałam dobrze że Fred słyszy to, co chce słyszeć to na bank nie usłyszał tej obelgi :evil_lol:
  17. [quote name='Maupa4']Serio ? :hmmmm:[/QUOTE] serio serio :) [quote name='Maupa4'] Ale czemu ? Chociaz w "skrytości ducha" przyznam Ci rację :roll:[/QUOTE] ee yy tak jakoś mi się wydedykowało ;) kurde sama czsami bym swoim zapodała takie ale w tych kłakach to się wsio zgubi :crazyeye:
  18. [quote name='Randa']Joi, ale macie wesołe towarzystwo:lol: No więc sprawy tak się mają, że w sobotę jadą DT do Ani+Milva+Ulver - Szaman, Albin, Pietrek i Iga-psy jadą głównie na ,,miejsca" Evelinowe Dodatkowo Ania bierze na BDT Kajtka:loveu: Pucka zaliczy całą trasę razem z nimi i wieczorem zostanie dostarczona do DS Zabierze się do W-wy też królik Fred i pobędzie tam jakąś chwilę na DT, póki nie pojedzie do Krakowa[/QUOTE] czy potrzebne jest jakies wsparcie na paliwo czy coś?
  19. cudne :) ale normali to wy nie jesteście ;)
  20. [quote name='*anusia&ajlu*'] czasami chodzę, ale nie o tej porze haha najczęściej to jestem albo na polu na przeciwko cmentarza bródnowskiego, albo w Skaryszewskim, albo na Polach Mokotowskich ;)[/QUOTE] to jak mi szczyl podrośnie to zapolujemy* na Boo na polu przy cmentarzu bródnowskim chociaż codziennie to w lesie jestesmy ale czego sie nie zrobi dla Boo ;) edit. *) tzn zapolujemy na spacer z Boo ;)
  21. [quote name='jaanka'] Budę miałam dla mojej bullki , uwielbiała siedzieć i gospodarzyć w niej . Koty mają budki a te dwa dzikusy jak tam wlazły to trudno je było wytrząsnąć na spacer ;) Uznałam że strachulce cofają się jak mają taki azyl . [B]Buda tylko dla normalnych[/B] ;)[/QUOTE] a to trafiają się takie? ;)
  22. [quote name='Maupa4'] Nie było tylu różnych tasiemek. :shake: Ale jak będą to i dziewczynki będą miały :multi: Za to na Walentynki w zasadzie jesteśmy już przygotowani ale tu problem: [B]w co ubrać chłopców ?[/B] :hmmmm: [/QUOTE] w mordę jeża ? :evil_lol: [quote name='Maupa4']I wiecie co ? Utwierdzam się w tym że jednak buda jest tym czego pies potrzebuje najbardziej ... Żadne tam kocyki, posłanka, koszyczki ... Tylko buda ... No ciągnie jak wilka do lasu ... :siara:[/QUOTE] skąd ja kutwa wezmę budę dla moich chłopaków? :eek2: może po prostu im jeden pokój odstąpię ino drzwi do połowy zabiję dechami może się zmieszcza :hmmmm:
  23. [quote name='*anusia&ajlu*']o dzięki za podpowiedź, napewno napiszę :) aaaa prawie codziennie chodzę ok połnocy z psami na spacery po ciemnym Targówku :evil_lol: [/QUOTE] ale do ciemnego lasku bródnowskiego się nie zapędzacie co? ;)
  24. [quote name='*anusia&ajlu*']i dodam 1 fotkę mojego modela Boogiego :loveu: [url]http://images38.fotosik.pl/1933/79d9df237241e713gen.jpg[/url] i wkońcu zaktualizowałam 1 stronę ale i tak widzę, że tytuł nie jest zmieniony, nie wiem dlaczego :/ a i banerek mam nieaktualny, muszę kogoś poprosić o zrobienie ;)[/QUOTE] napisz do moda o zmiane tytułu w starych watkach sie nie zmienia jak usiłujemy zmienic ;) w tych kilkuletnich kiedy i gdzie się wybierasz na spacer z Boo, tak, żeby był cieny zaułek izadnych ludzi wokoło? :evil_lol:
×
×
  • Create New...