-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
vena&vivi replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Witaaaam szatany:diabloti: Jak miło, że ktoś powiedział, że posiadanie wielu psów to nie tylko różowo i kolorowo ale i szaro, buro, nieraz wkrurzająco, bez urlopu, wakacji, zrozumienia:placz: No czekam na zdjęcia z sielankowego życia:evil_lol: -
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8355/s7300005wg5.jpg[/IMG]skóre mam, chcem szmatke tylko nie słodką:cool3: i koniecznie zacisk bo łeb jak kark wiec zwykła czy wsetczym schodzi.Koń to po lewej leży:evil_lol: a ja dla psa szukam (prawa):evil_lol:
-
Ja mam genialnych sąsiadów - jedni zawsze mają dla moich psów parówki, drudzy (nie mają psa) chodzą czesto ze mna na spacery bo lubią je prowadzić i patrzeć jak się bawią. Sąsiadka z góry jak znalazłam Gravisa namawiała mnie żebym go u siebie zostawiła i tak się stało. Ale powiem wam że już w kamienicy obok koszmar, dziaciaki są upierdliwe, facet puszcza zawsze swoego psa na dwór samego.
-
Ja kiedyś zostałam ugryziona przez psa - nie wiem czy pies miał szczepienia (byłam mała i rodzie się tym zamowali) ale pamiętam, że dostałam jakiś zastrzyk.
-
Albo kupić mieszkanie blisko fajnych terenów - w kwietniu kupiłam własne 4 kąty i przedewszystkim patrzyłam czy będzie gdzie z psem chodzic i mam duży park, łąki nad wisła i polne drogi (mieszkam w mieście ale blisko Wisły)
-
Ja bym wolała taka poduche co by londowanie nie bolało :P
-
Słuchhajcie co byście polecili dla tego mojego z avantaru?? Tylko zaciskówki:cool3:
-
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
vena&vivi replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
Łooo boziu coś cudnego - typowy dog - powolny i miziasty :P Kocham te wielkie niezdarne ciapy Właśnie oglądałam tance z psem na youtube i tam są super filmiki - właściciel również tanczy:cool3: -
Powiem wam, ze a mieszkam w kamienicy, sąsiadów mam bomba - nikt się nie czepia, lubią moje psy. Jak ide na impreze i proszę sąsiadke zeby w razie co dzwoniła jakby moim coś na szczekanie się wzieło to powiedziała mi, że cyba zgłupiałam i imprezy nie będzie mi psuć
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Niestety w takichhh sytuacac najbardziej cierpi pies:roll: -
OOOO to się naucze fruwać a nie biegać:cool3:
-
Właśnie wczoraj przeglądałam wszystkie karmy senior i będe wybierać między Trovet a Orjen ale teraz nie wiem na którą postawić choć ciut bardziej kusi mnie Trovet. Pisałaś że masz Trovet napisz mi proszę jaką dawkę podają dla 50kg psa????
-
Odkopie temat. I jaką karmę wybrałaś - ja właśnie szukam karmy dla 8 letniego waga 50kg.
-
Owine się na drzewku:evil_lol: eh tam odrazu samobojca jeden siniak w tą czy w tą:razz:
-
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
vena&vivi replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
A ja ciekawa jestem czy ktoś z dogiem niemieckim zrobiłby takie numery. Ja swoich za cholere bym ie nauczyła bo by na mnie patrzały jak na glupka i stwierdziły, że ona akurat teraz nie maja w planach tańczyć:evil_lol: -
Słuchajcie jak pociągnie - moje oczywiście napręzą smycz jak cos ciekawego czy cus ale wystarczy moje slowo i już stoją luźniej - one wiedzą, że kochanej Pańci nie można rąk wyrywać. Tak samo ja zdaje sobie sprawe, że jakby tylko chciały nie mam szans na ich utrzymanie więc praca, praca i miłość:evil_lol: Dodam, że waża odpowiednio 80, 70, 50, 10 tak mniej więcej :roll: Jest jedna sytuacja gdzie suczka zapomina o rączkach Pańsci mianowicie wystrzały - wtedy nie ma zmiłuj i jest głucha - ciągnie czym prędzej do domu a co ciekawe jak akurat jest spuszczona to biegnie do mnie po ratunek ale zawsze szybko ja spinam co by ucieczki nie probowała:cool3: Ja również planuje szkolenie i właśnie nie wiem czy moge np. po 2. Mam starego 8 letniego psa w typie kanara (mam go od 4 miesiecy) i szkoleniowiec powiedział żeby go brała żeby obserwował na początek jak ćwicze z innym psem.
-
Jak wcześniej pisałam mam 4 psy - 2 suczki i dwa psy :) U mnie nie a problemu bronienia, znaczy bezzasadnego - bawimy się zarówno z psami jak i suczkami i wszystko jest wporządku. Moje psy trzymają się razem i jak lubia jakiegoś psa to wszystkie lubią jak nie to nie i się poprostu z nim nie bawią. A to czy spacer trudny zależy od psa - możesz mieć jednego i oczy dookoła głowy a możesz mieć 4 i swobodnie spacerować. Oczywiście nie mowie o sytuacji gdy jakiś pies podbiega, jeży się, warczy - choć ostatnio miałam taką sytuacje i z cała moja czwórką odwróciliśmy się i odeszliśmy.
-
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
vena&vivi replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
A ja bym chciała zobaczyć wystp Agnieszki ale link na onecie mi sie nie otwiera. Z wywiadu widać ze lubi slowo "najarał":evil_lol:;) -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
vena&vivi replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
No dobre, że też moich psó nikt nie chce kliszczyć:evil_lol: -
Witam chce zacząć biegać z dwoma psami (dogi niem) i pytanie czy do tych spaejalnych pasów można przypiąć dwa?? Smycz na dwa psy znalazłam w karusku.
-
Może mnie zjecie ale ja rozumiem w 100%, że je uśpili. Male prawdopodobieństwo na "wyjscie na prostą" długie szkolenie, co za tym idzie pieniądze, pieniądze i myśle, że tu zadzailała również kalkulacją - za tą cene uratują wiele innych które po podleczeniu, leczeniu pójdą do adopcji i nie będą się bali, że nowi opiekuni "nie dadzą sobie rady". Poprsotu kasa, kasa, kasa - są osoby ktore negują - prosze wyłóżcie pieniądze na te psy, nie to nie wy wykładacie a łatwo się mówi. Jasne ja sama sobie moge podjąc się ratowania jednego takiego psa za włsne pieniądze ale oni mają ich tysiące i niestety jak to w organizacjach muszą kalkulować. Więc nie negujmy tak pochopnie, postarajmy się zrozumieć. Dodam, że zapewne jakby mieli kasy "za dużó" podjeliby się pracy chociażby z niektórymi psami.
-
Zielony co do spacerów to ja się zgłaszam, nie potrafie dużo i nie jestem encykopedią na temat psów ale jeśli ktoś doswiadczony ze mna poucze się :) Co do wolontariatu w schronisku to musze najpierw nad soba popracowac aby przez moja niewiedze nie zrobić krzywdy psom oraz mi :) Bałym bym się na tą chwile wejść do boksu psów - nie wiem jak się zachować, co robić, jak robić :roll:
-
NI Hilton nie jest super ale ładną kolekcje mają - moją chodzą w halti więc obroża typowo ozdobnie i do identyfikatorów
-
A co to ta w krooopki :evil_lol: Juz wiem to Hilton:evil_lol:
-
[quote name='Rinuś'][B][I]Vena nie wiem...ale chyba raczej nie:evil_lol: Jarek dzisiaj mi mówil że kika sobie odpieła ten klips:eviltong:[/I][/B] [B][I]Cambel bossssskie:loveu:[/I][/B][/quote] ehh to chyba na moje maleństwa nie da rady:P choć im obroże potrzebne tylko żeby identyfikator przypiąć:P