Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Powiem Wam, że ja zagłosuje jak Pani będzie tańczyć z psem - widziałamna youtube super występy i licze na to samo:evil_lol:
  2. Już zaczełam i powiem, że to świetna zabawa:cool3: będziemy dzielnie ćwiczyć a i sztuczek się nauczymy:evil_lol:
  3. Ehhh szkoda słow, uratowałaś zwierzę, zostałaś pobita a tu mówią niska szkodliwość:crazyeye: ehh i jak tu wierzyć w sprawiedliwość:shake:
  4. smallpati kto powiedział, że on w niej się bawi?? Do zabawy mamy parcianą :cool3:
  5. Jak kolce to kolce:evil_lol::evil_lol::diabloti: [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/8721/gravhs3.jpg[/IMG]
  6. Super pooglądam i zapytam o zacisk:cool3:
  7. A zaciskówki tyż robią??? Co to za firma? Ma siakąs stronke?Mnie by się zaciskówka do max 65 przydała. Musze mieć zacisk bo Gravis ma szyjke i łepek w takim samym rozmiarze i wychodzi ze wszystkiego.
  8. O Vectra a jaki to rozmiar w tej cenie???
  9. Moje psy np.siad wykonają wszędzie - dom, dwór, zbliżający się pies itd. czyli nie musze wałkować z klikerem?? Wystarczy jak do tej pory pochwała, smakołyk. Rozumiem, że mam wprowadzić kliker tylko w komendy ktore nie są opanowane w 100% a te które mamy wyćwiczone to nie??
  10. O boże co to obraoża na gryzonia:P zdjęcie super a obroża nie jest zła, jak bym miała nie gardzilabym.
  11. Widze, że temat spadł a ja własnie chce zacząc klikać:cool3: Ale mam pytania - np.poprzez klilanie naucze psa chodzić na luźnej smyczy i czy ja już zawsze musze klikać i nagradzać?? Wiecie chodzi mi o sytuaje jak pies ma już utrwalone coś. Co innego sztuczki ale np. siad wykorzystujemy codziennie w roznych sytuacjach i czy ja za każdym jego siad do konca zycia musze klikac????
  12. To z ilościa bazarków to wiem:cool3: można wystawić kilka na raz bazarków. A na reszte pytań musi jakiś znawca odpowiedzieć. Ja jutro zaczynam szperac za fantami dla chłopaków.
  13. Ja właśnie nie mam pojęcia jak to działa i na wątku Hammerka zapytałam czy ktoś wystawi bo wysperam troszke fantow a i mamie ukradne i dochody podizel miedy Hammerka i Lodrdzia. Trzeba czekac na odzew na Hammerka watku. [SIZE=4][COLOR=Red]Szukam osoby chetnej do wystawienia bazarku[/COLOR][/SIZE]
  14. Szperam i szukam fantow na bazarek, od mamy coś wydębie - pomyślałam, że dochody można podzielić między Hammerka i Lordzia. Co Wy na to?? Znajdzie się ktoś do wystawienia bazakru? Porobie zdjęcia, opisze przedmioty, zajme się wysyłka tylko jakby ktoś mógl wystawic i aktualizować??
  15. Rozglądam się i szukam co by na bazarek dla Lordzika podarować, sprobuje mama namówić aby dala mi jakis duży wazon:cool3:
  16. Myśle, że jeśli masz możliwośc to dowiedz się jaki jest: psy, koty, dzieci, czego został nauczony itd
  17. Boziu co za cudo - ach domku szybko przychodz. Będe tu zaglądać.
  18. A ja tyż mam jednego małego:loveu: Ja zleciłam teraz Tztowi szukanie w Szwecji fajnych obroży dla dogów, ciekawa jestem czy cuś wyszpera:cool3:
  19. Natalia poka poka:cool3:
  20. Jak one świetnie się razem bawią i dogaduja - chyba troszku nad tym pracowałaś?? Szacunek oj szacunek. ja mam problem zeby ten moj kanaropodobny z dogiem się bawił- kanar skacze, chwyta w zabawie żebami, powarkuje (ale tak zabawowo) a ten moj tego nie czai i się spina.
  21. Nie rozumiem czemu kantar ma "krzywdzić psa"?? Ja mam tak dobrae kantarki, że pies może swobodie paszcze otworzyć, kantar zakładam p. w miejscach publicznych (imitacja kagańca) - widza, że pies coś tam ma na pysku i sie nie czepiają
  22. Wklej linka jeszcze raz bo przeklejam ale mi się nie otwiera:placz:
  23. Zdrojowa :) Przenieśmy się na nocny wątek :)
  24. Natalia ja wiem, że dogi kochasz ale żeby odrazu Gravisowi drut kolczasty w szyje wbijać:evil_lol: Widziałam ją i się zastanawiam czy znowu nie za bardzo w drugą strone od słodkości. Wisz kochany my wybredni jesteśmy:p
  25. Jak z Ciechocinka? Kiedy spacer? Kiedy spotkanie? Ja mieszkałam w Ciechociunku:cool3: moi rodzice nadal mieszkają, ale ten świat mały
×
×
  • Create New...