Szperam i szukam fantow na bazarek, od mamy coś wydębie - pomyślałam, że dochody można podzielić między Hammerka i Lordzia. Co Wy na to??
Znajdzie się ktoś do wystawienia bazakru? Porobie zdjęcia, opisze przedmioty, zajme się wysyłka tylko jakby ktoś mógl wystawic i aktualizować??