-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Z tego co wiem to na placu koło schroniska Marek ma jakieś przeszkody.
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Prosimy o deklaracje :) Dziś porozsyłam wątek tylko napiszcie gdzie znajde spis userow?? P.S Alicja fotki dziś w nocy pośle bo baterie ładuje do aparatu. -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']tak więc czekam a maila mojego masz ?? [email][email protected][/email][/QUOTE] No już mam :P Cajus kiedyś gdzieś pisałeś, że znasz kogoś kto teksty pisze, baardzo prosimy dla Hektorka :) -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Suuper to ja do niedzieli wyśle Ci fotki z opisami :) Dziękuje ogromnie. -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Alicja dzięki,ja również znajde cusik na bazarek - czy ktoś tu robił już bazarki?? Może ktoś chce poprowadzić nasz bazarek?? Zdjęcia zrobimy z fur w środe:) a tekst no coż ja w tym kierunku uzdolniona nie jestem ale Cajus kiedyś gdzieś coś wspominał, że zna kogoś kto ładnie pisze. Porozsyłajcie prosze wątek jak znajdziecie czas. Potrzebujemy deklaracji. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wsio wyjaśnione, działamy dalej. Swoją drogą dobrze, że w Nieszawce niewypaliło bo niezbyt dobra mam opinie. Kiedyś uciekł im hotelowany pies i nie powiadomili właścicielki odrazu a po kilku dniach. Wtedy było już za późno, zaczeła poszukiwania ale my niestety znaleźliśmy suke jako 1 niestety martwą. -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
super, że wpadłaś:) -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red][B]Hektora trzeba wyciągnąć ze schroniska, on traci nadzieje. Zbieramy deklaracje stałe na hotelik. Bardzo prosimy o pomoc. Jesteśmy w rezerwie u mariamc.[COLOR=Purple] Proszę o deklaracje dla naszej chudziny. [/COLOR][/B][COLOR=Purple][COLOR=Black]Czekamy na ochłodzenie bo wtedy będzie miejsce dla Hektora. Jak mi kom przestanie mulić wpisze prośbe w 1 poście. [/COLOR] [/COLOR][/COLOR] -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Wyjaśniłyśmy sobie z Ilon i ja niefortunnie zrozumiałam. Sprawa wyjaśniona. Temat sporu zamknięty:loveu: -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jaka była jak do nas trafiła (urlop). Pryszłam jak już urodziła. 1 dnia normalnie u niej sprzątałam, stała za mną i obwąchiwała mi nogi, zero agresji, normalny pies. Przy karmieniu też super. Tego samego dnia miałam również popołudniówkę i wtedy właśnie uciekła - poszłam do góry wołam ją i w momencie jak zaczełam podchodzić zaczeła warczeć, cofnełam się aby pójść po linke (czesto psy warczą jak chce się je złapać ale nie atakują) jak wróciłam i chciałam podejść to zaczeła doskakiwać. Odsunełam się dając jej możliwość samodzielnego wejść do kojca - tak też zrobiła ale nie dała mi odejść do drzwo kojca aby je zamknąć więc właśnie wtdy użyłąm kija od scczotki aby drzwi popchnąć a nie psa :) Jakoś nie chciaam się narażać na ugryzienie. Uciekła ponieważ uszkodziło się zamknięcie kojca czego wcześniej nie zauważyliśmy.Nie domykało się. Siedzi sama ponieważ najpierw była w ciąży a później po - zawsze dajemy czas sukkom po porodzie zanim trafią do wspólnego wybiegu. Zanim trafią na wiekszy wybieg muszą też być zasczepione a ona jeszce nie była. Później nie została połączona ponieważ nie byliśmy pewni jej zachowania do innych psów. Szczeniaków nigdy nie łączymy z dorosłymi psami. O suni rozmawialiśmy, że pójdzie do uśpienia zrozumcie, że schronisko to nie dom lub hotel tu na wiee rzeczy nie ma warunków ani czasu. Nie znaczy to, że się nie cieszymy iż jej pomagacie, wiemy, że każdy pies na to zasługuje. -
Sonia pojechała na BDT do Niemiec. Dziękuję wszystkim za pomoc.
vena&vivi replied to Cajus JB's topic in Już w nowym domu
Bardzo się ciesze, że Sonia ma hotel. Zarazem proszę bardzo o nie pisanie bzdur. Ilona i Jacek opowiadałam Wam jak ona się zachowuje, opowiadałam, że normalnie weszłam do jej kojca i było ok. Jej zachowanie zmieniło się po ucieczce z kojca.Bardzo proszę o nie pisanie, że tak reaguje ponieważ lejemy ją wodą lub bijemy szczotką bo to bzdury. Ja naprawde chce współpracować. Jeśli mamy współpracować to się szanujmy. Sądze, że my jako pracownicy staramy się aby nasza współpraca była na dobrym poziomie. -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny przepraszam , kłopoty mi się zwaliły ale już wróciłam. Hektorek coraz gorzej, niby je a chudnie, nie cieszy się już jak do niego idę. Trza go ze schronu wyciągnąć. -
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Jestem, neta nie miałam :( Ciągle coś nawala. Jutro zrobie mu zdjęcia i wstawie. Przepraszam :(( Nasz Hekorek traci troszke nadzieje. Nie przybiera na wadze mimo, że ma dietę szczeniakową. Nie ma po niej laksy, ładne kupki ale waga stoi. Ma jakieś zmiany na skorze. -
dog Indi wykupiony - szybki tymczas potrzebny
vena&vivi replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Jestem, :P przepraszam netu nie miałam :( Ja teraz mam cieczkę więc nie mogę żadnego psa przygarnąć. -
Adopcja tego psiaka by kosztowała 60zł - tye zawsze jest za psa dorosłego. Sadze ze treść ogłoszenia powinienieś sam napisać ponieważ masz możliwość obserwowania psiaka w warunkach domowych.( służe oczywiście pomocą) W ogłoszeniu podaj namiary na siebie, jak ktoś się zgłosi daj nam znać pomożemy w wizycie przedadopcynej. Najlepiej wpadniej do schronu to ogadamy i wsio wyjaśnie.
-
Nasza Fur wpadła - Hektorek ma u niej Ds!!!!!!!
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Hektorek nie ma ogłoszeń przez tą powódz wsio stoi. Hektor ma 3 lata do suk jest ok, mieszkał z jedną, do samców trudno powiedzieć bo z żadnym go nie łączyliśmy. Potrzebny t choć na czas powodzi. -
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
vena&vivi replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Łapcie mnie na telefon. Pracuje w schronie w Toruniu i raczej przez te powodzie tam będę spedzac najblizsze dnie. Ale oczywiscie wyrwe se co by małą dowieść. -
Mam nadzieje, że wszystko się dobrze skończy.:shake:
-
Szczeniaki już w domach. Pomóżmy ich mamie !!!
vena&vivi replied to Monday's topic in Już w nowym domu
W razie co mogą mi małą w Toruniu zostawić to ją zawioze do Inowrocławia.