Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. fur no nie bądz taka daj więcej :D byłyśmy z fur i wziełyśy go na spacer a później chciałam zobaczyć czy wejdzie do auta i okazało się, że to dla niego raj.
  2. Fur kochana wstaw proszę kilka zdjątek co byśmy nacieszyli się jego pysiem :)
  3. To się nazywa "trafiony zatopiony":evil_lol:
  4. łooo boziu - chita po stopach będe Cię całować :) Zaraz poproszę Cajusa co by się z hotelikiem skontaktował. Baaaardzo dziękuje.
  5. Myśle, że chętni się znajdą :D ja porozwieszam w Toruniu, może fur jak będzie miała chwike to w aleksandrowie :D czekamy na pakacik.
  6. Ogłoszenia będzie miał (ma wykupione), fur dziś mu zdjęcia popstryka. Plakatów nie mamy niestety.
  7. zapisać Cię na włatę jednorazową auraa?? Mogę wpisać jakaś kwota a w sierpniu zdecydujesz ile:) Nawet jak będzie to 1zł to wdzięczna bedę baaardzo.
  8. Dziękuje za przybycie. Bardzo proszę zajrzyjcie na bazarek :)
  9. [quote name='agusiazet']Witam i ja. Też z zaproszenia Cajusa. Niestety stałej deklaracji nie mogę złożyć, tych teraźniejszych mam już sporo i pewnie byłabym niewypłacalna:( Ale w sierpniu mogę wspomóc jednorazowo kwotą 50 zł, a ponieważ pies jest piękny, powinien znaleźć bardzo odpowiedzialny i mądry dom, więc wysyłam masę pozytywnych fluidów, może zadziałają:) Poproszę o numer konta na PW i ew. przypomnienie jakbym nie pamiętała![/QUOTE] Dziękuje bardzooo:multi::iloveyou::B-fly: Zapisuje jako kwota jednorazowa.
  10. [URL="http://www.dogomania.../members/91007-pa-ttti"][B]pa-ttti[/B][/URL]napisałaś, że nie wychodzisz z psami bo masz ich za dużo. Wyjaśnij w takim razie na cholere Ci ich tyle skoro nie potrafisz zapewnić im ich podstawowych potrzeb. Dla psa spacer to nie tylko siku i kupa to poznawanie innych psów, to nowe zapachy, nowe bodzce, nowi ludzie itd...
  11. Ładnie się zasiedziałeś Cajus, ja dziś kończe "b" ehh. Dziękuje wszystkim
  12. Fotki prześle fur, dane kontaktowe jutro podam ja :. Dzięki za odwiedziny
  13. To może na dobry początek. Deklaruje 20 zł miesięcznie na Hektorka. Jeszcze tylko 230 :)
  14. z tego co Cajus mówił to 250zł - niby nie dużo ale deklaracji brak. Bardzo prosimy o pomoc. Jak możecie porozsyłajcie wątek. Ja wysyłam pw.
  15. U nas ok 10 jedzą ale to nie to. Myślałam, że zaraz po jedzeniu. Może to ta trawka, może za dużo ostaje. Ciężko powiedzieć, wet będzie wiedział lepiej :)
  16. No coż nawet jak teraz mogłby to nie pojedzie bo nie mamy żadnych deklaracji a ja się nie podejme płacenia całości. Zbieramy deklaracje.
  17. W schronisku psy jedzą raz dziennie kasze z mięsem i do tego troche suchej. A jak u Ciebie zje to po jakim czasie wymiotuje od posiłku?
  18. Fajnie, że się zakimatyzowała i się dogaduje. Coś te wymioty niepokojące - dopytam czy w schronie też były (ja byłam na urlopie więc za duzo nie wiem).
  19. Dzięki wielkie za bazarek, zapraszamy.
  20. Czekamy na fotki - przyadzą się do ogłoszeń :) Dzięki Cajus za tekst dla Hektorka ale czy Sonia już ma?
  21. Pewnie, że każdego, celowo napisałam - zaznaczyłam, że ze schroniska ponieważ ludzie często się litują, chcą im wynagrodzić to, że wiele przeszły i pozwalają im na wszystko bądź właśnie faworyzują przed psem który był 1 w ich domu. A takie coś może doprowadzić do konfliktu między psami. Zawsze w schronie powtarzamy, że dobierając 2 psa tegmu 1 trzeba poświęcać tyle samo czasu i uwagi aby nie poczuł się zagrożony :)Jak głaszczemy tego 1 a przychodzi 2 i się dopomina to każemy odejśc i poczekać na swoją kolej aby ten 1 nie czuł się odrzucony. Wiadomo, że jak się wsio już ułoży to nie trzeba być tak "rygorystycznym" :) Czekam na wasze relacje i chętne poczytam jak nasz mały agresorek przeistacza się w psa rodzinnego :)
  22. Ciesze się, że wszystko w porządku. Nie wiem tylko czy to dobrze, że ona tak rządzi Twoim psem. Ja w tej sytuacji z łóżkiem kazałabym zamknąć się suni bo to ja wybieram kto może a kto nie spać w moim łóżku.Ale to tylko moja sugestia. Psa ze schroniska powinno się od początku prowadzić konsekwentnie i bez pobłażania bo później pies nabiera przekonania, że mu wsio wolno i zaczynają się problemy jak chce mu się coś zabronić. Nie zrozum mnie źle poprostu takie moje przemyślenia.:)
  23. Piękne teksty, no to można ogłoszenia robić :) Dziękuje za allegro, jak przyjdzie kasa z bazarku to oddamy tylko fur numer konta daj bo jakoś ostatnio nie mogłam się doprosić o Twoje konto :D
  24. Dziękuje wszystkim, więc czekamy na tekst i ruszamy z ogłoszeniami. Alicja zrobi dla Hektorka bazarek :D Chita w razie co może zawieśc więc zostało TYLKO uzbieranie funduszy:evil_lol:
×
×
  • Create New...