-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
To dajemy jej fanta. Kana udało coś się sklecić o małej. Porobię jej ogłoszenia. Mam nowe foty - dziś wstawię. -
nadal uważam, że Piranha dobrze prawi - dziewczyny wiem, że wiek jest utrudnieniem ale zawsze lepsze to od nieogłaszania. I w ogł też można mu dać inne imie. Weźmy pod uwagę jej rady - wiem, że to trudna adopcja ale zminimalizujmy szanse rozpoznania. Pamiętajmy, że w razie co z pretensjami nie zadzwoni on do mnie, do adopcji a do p.Iwony - a chciałabym aby to nie nastapiło z wiadomych względów.
-
Zaraz dopowiem co wiem choć Ania wsio napisała. Wykupienie Milana było spaceficzne dlatego prosimy o nierozsyłanie - tutaj byli wł nie powinni go znaleść, na początku nie chcieliśmy zakładać wątku ale już kilka osób mu pomogło i chcemy aby oni również mieli możliwość śledzenia jego losów. Ja tylko powiem, że nigdy nie spotkałam tak stłamszonego psychicznie doga - dogi kojarzą się z dostojnością, dumą, dzielnym obrońcą - jaki jest teraz Fur napisze.
-
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talia']Zaznaczam :) A Cukierek to nie normalne imię? Wpadło mi do głowy: Lola, Axa, Fanta... nie wiem co jeszcze. Może Duchess? To ta piękna cukierkowa kotka z Kocich Arystokratów. Taka dama.[/QUOTE] I to dama z naszego schroniska :( sentyment do niej mam. W weekend też porobie ogłoszenia. Fur zrobisz jej allegro? -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Poeci zgłaszac się proszę. Potrzebujemy ładnego tekstu. -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Kana mi brak inwencji twórczej jak ją zobaczyłam to tylko ze smutkiem mi się kojarzy :( Nie potrafię dac jej "normalnie" na imię. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
i dodać, że ma psiego kolegę i doskonale się z nim dogaduje -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Nazwała Fur ją Cukiereczek :P Gryf no własnie nikogo nie mamy - ja moge w sobote posiedziec i pw wysyłać w tyg to bym chciała żeby doba miała ze 36 godzin -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
No ma tak 1,5 do 2 lat. teraz jadę pozałatwiać pare rzeczy i w drodze powrotnej wjadę do schronu i sprawdzę ją. Zdjęc innych nie -znaczy Fur ma z tych dobrych czasów. Fur kochana poszukaj żeby Cukiereczek była w całośći. Wrócę to spróbuję coś więcej o niej napisać. Kana dziękuje za pomoc. Nasz Toruński schron zły nie jest ale asty słabo to znoszą - depresja itd. Jest teraz chuda i trudno będzie jej w schronisku dojśc do siebie, ma na oku jakby takie bielmo (wcześniej nie miała). -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Na ta chwilę nie jestemw stanie więcej niz jest w 1 poście. Fur zacytowała mnie. Nie ma tragicznej historii ot po prostu została przywieziona przez pracownika z ulicy, nie była wygłodzona ani zaniedbana a mimo to nikt jej nie szukał. Pisać o niej można w samych superlatywach - miła, kontaktowa, energiczna ale ostrożna. Ma ona cudowne i rozbrajające spojrzenie i to mówi samo za siebie. To ludzi jest jak najbardziej pozytywnie nastawiona, do psów nie sprawdzaliśmy aczkolwiek nie nakręca się i nie odpowiada jak psy z bosku naprzeciwko ją obszczekują, jest raczej zaciekawiona.Sunia ma ok 1 roku. -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Nie ma tekstu ja totalna łamaga do pisania. Kontakt na mnie Ania 508-272-825, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i na Fur jak się zgodzi:razz: -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Niunia pokaż się - czy ktoś ma chwilkę czasu na ogłoszenia? Ja moge w sobote :( tak się nie wyrabiam