-
Posts
2165 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by vena&vivi
-
Jak w temacie chciałam zapytać czy ktos boryka się, borykał z tym problemem u psa. Mam starego psa i już skończyły się możliwośći pomocy. Mam tu na myśli pomysły jakie leki mu podać, jak mu pomóc. Gravis ma zwyrodnienia w każdym stawie -dosłownie w każdym. Z kręgosłupem też nie jest dobrze -papuzie dzioby. Ale najgorsza jest jedna przednia łapa i staw hmmm nadgarstka??[IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/scratchchin.gif[/IMG] Mamy tam mocne zwyrodnienie i już ciągły stan zapalny. Psu sprawia to ogromny ból. Nie chce używać tej łapy - a bez niej już tylko eutanazja (waży 50kg, jest stary i nie utrzyma się na 3 łąpach). Tylko ja chcę jeszcze powalczyć. On chce wstawać, chętnie je, chce wychodzić na dwór to nie jest jego czas. Musi jeszcze coś być. Proszę napiszcie jakie leki podajecie, podawaliście, może coś kiedyś usłyszeliście, wyczytaliście. Dodam, że Gravis jest na karmie rc mobility, wcina też arthro ha. Przeszedł wcześniej kurację bonharenem, teraz Cartrophen vet. Metacam już na niego nie działa - nawet długie serie.Ketonal w zastrzykach również już na nic się nie zda. Dostawał również różne pochodne metacamu w ludzkim wydaniu.
-
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Ok, to podeślę nr telefonu i porównamy. Kana dzięki za allegro - nie zauważyłam -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
hmm dziwne - trza wybadać i sprawdzić dom. Daj znać jak znajdziesz kogoś na wizytę - zobaczymy jak wypadnei, jakiego psa chce itd wiadomo bez sprawdzenia ani rusz -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Kochane ciotki jest światełko z ogłoszeń zadzwoniła Pani zainteresowana adopcją. Potrzeba wizyty przedadopcyjnej w Stargardzie Szczecińskim. -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']To zescie sie dogadaly:evil_lol:[/QUOTE] idz pofruwać:painting: :diabloti: -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
aaa, że allegro zdziera:p no coś dziś u mnie ciężko z rozumowaniem -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
chita to nie zdzierstwo - to jest na dwie edycje, wyróżnione - i na allegro ma jednocześnie jakby 4 aukcje :0 w różnych kategoriach. To koszta allegro -nic z tego dla Isadory nie idzie. Brałam już dla Prosiaczka -zobacz jak to wygląda bo trudno mi wytłumaczyć :) edit: ojej a ja nie widziałam, że Kana zrobiła allegro -dziękuje -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Kana dziękuje baaardzo - ja jak dałaś piękny tekst też porobię co by większe szanse miała :) Ciotki może któraś jest w stanie dołożyć do allegro. Isadora piękne robi -dwie wyrżnione edycje są za 34 zł. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=144218&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/11842,Mala,-kompaktowa-amstaff-ka-FANTA-czeka-na-swoja-rodzine%21.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/11842,Mala,-kompaktowa-amstaff-ka-FANTA-czeka-na-swoja-rodzine!.htm[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/77782[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/22160/mala_-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine_/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/8941/mala_kompaktowa_amstaff_ka_fanta_czeka.php[/URL] [URL]http://bydgoszcz.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja,id444e44dc1b278.html[/URL] [URL]http://torun.lento.pl/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na,50296.html[/URL] [URL]http://bazarek.biz/index.php?p=ogloszenie_dodaj3&id_pokoj=0[/URL] [URL]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/dodano[/URL] [URL]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine.html,,2:advknt:918658,c0:vwadv:918658[/URL] [URL]http://torun.swistek.pl/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine-_86196.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/22877/[/URL] [URL]http://www.cret.pl/node/156904[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/143818.html[/URL] [URL]http://torun.freecf.pl/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine_a35054[/URL] [URL]http://adpedia.pl/kujawsko-pomorskie/torun/drobne/zwierzeta/ogloszenie/mala_kompaktowa_amstaff_ka_fanta_czeka_na_swoja_rodzine,150677/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=7696&title=Mala,-kompaktowa-amstaff-ka-FANTA-czeka-[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/?misio/dodano[/URL] [URL]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=18096&method=jobs[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/164190-mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine--oferta/[/URL] -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
zobaczcie w poście pierwszym jaka ładniutka - te ślady to nabytr -nie grzybica, to stare -takie zagojone, nie łuszczy się -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
no na tym ostatnim widać to oczko :( spróbuję się umówić do Krawczyka i te uszy nieszczęsne. Jak się porówna z poprzednimi zdjęciami mordki to kuźwa sporo przeszła. -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Super -znaczy się dobrze goi?? -
W NOWYM DOMKU szczęśliwa, najedzona, wymiziana....
vena&vivi replied to vena&vivi's topic in Już w nowym domu
Ja nie rozliczyłąm :) więc przekazujemy -
Fanta- kochany cukiereczek juz w swoim domku!!! :)
vena&vivi replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Ehh ja te foty robiłam żeby pokazać jej opłakany stan - dla porównania. Kana a moze te foty z 1 postu plus jedna moja na stojąco co by wyobrażenie o wielkości było.