Jump to content
Dogomania

vena&vivi

Members
  • Posts

    2165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by vena&vivi

  1. Jak w temacie chciałam zapytać czy ktos boryka się, borykał z tym problemem u psa. Mam starego psa i już skończyły się możliwośći pomocy. Mam tu na myśli pomysły jakie leki mu podać, jak mu pomóc. Gravis ma zwyrodnienia w każdym stawie -dosłownie w każdym. Z kręgosłupem też nie jest dobrze -papuzie dzioby. Ale najgorsza jest jedna przednia łapa i staw hmmm nadgarstka??[IMG]http://www.forum.**********/images/smilies/scratchchin.gif[/IMG] Mamy tam mocne zwyrodnienie i już ciągły stan zapalny. Psu sprawia to ogromny ból. Nie chce używać tej łapy - a bez niej już tylko eutanazja (waży 50kg, jest stary i nie utrzyma się na 3 łąpach). Tylko ja chcę jeszcze powalczyć. On chce wstawać, chętnie je, chce wychodzić na dwór to nie jest jego czas. Musi jeszcze coś być. Proszę napiszcie jakie leki podajecie, podawaliście, może coś kiedyś usłyszeliście, wyczytaliście. Dodam, że Gravis jest na karmie rc mobility, wcina też arthro ha. Przeszedł wcześniej kurację bonharenem, teraz Cartrophen vet. Metacam już na niego nie działa - nawet długie serie.Ketonal w zastrzykach również już na nic się nie zda. Dostawał również różne pochodne metacamu w ludzkim wydaniu.
  2. Fur dzięki Milankowi wiem czego będzie Ci brakować i mam problem prezentu np. urodzinowego z głowy:evil_lol:
  3. Ok, to podeślę nr telefonu i porównamy. Kana dzięki za allegro - nie zauważyłam
  4. Aniu dobrze wiedzieć, że takie ładne banerki robisz:D jutro w pracy wstawie bo mój domowy internet zamulator męczy się nawet przy otwieraniu strony
  5. hmm dziwne - trza wybadać i sprawdzić dom. Daj znać jak znajdziesz kogoś na wizytę - zobaczymy jak wypadnei, jakiego psa chce itd wiadomo bez sprawdzenia ani rusz
  6. Mówiłam Ci - za dużo fajek palisz:diabloti: p.s szukam osoby do wizyty przed adopcyjnej w stargardzie szczecińskim
  7. Kochane ciotki jest światełko z ogłoszeń zadzwoniła Pani zainteresowana adopcją. Potrzeba wizyty przedadopcyjnej w Stargardzie Szczecińskim.
  8. [quote name='furciaczek']To zescie sie dogadaly:evil_lol:[/QUOTE] idz pofruwać:painting: :diabloti:
  9. aaa, że allegro zdziera:p no coś dziś u mnie ciężko z rozumowaniem
  10. chita to nie zdzierstwo - to jest na dwie edycje, wyróżnione - i na allegro ma jednocześnie jakby 4 aukcje :0 w różnych kategoriach. To koszta allegro -nic z tego dla Isadory nie idzie. Brałam już dla Prosiaczka -zobacz jak to wygląda bo trudno mi wytłumaczyć :) edit: ojej a ja nie widziałam, że Kana zrobiła allegro -dziękuje
  11. Kana dziękuje baaardzo - ja jak dałaś piękny tekst też porobię co by większe szanse miała :) Ciotki może któraś jest w stanie dołożyć do allegro. Isadora piękne robi -dwie wyrżnione edycje są za 34 zł. [URL]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=144218&catid=26&Itemid=11[/URL] [URL="http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/11842,Mala,-kompaktowa-amstaff-ka-FANTA-czeka-na-swoja-rodzine%21.htm"]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/11842,Mala,-kompaktowa-amstaff-ka-FANTA-czeka-na-swoja-rodzine!.htm[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/77782[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/22160/mala_-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine_/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/8941/mala_kompaktowa_amstaff_ka_fanta_czeka.php[/URL] [URL]http://bydgoszcz.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja,id444e44dc1b278.html[/URL] [URL]http://torun.lento.pl/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na,50296.html[/URL] [URL]http://bazarek.biz/index.php?p=ogloszenie_dodaj3&id_pokoj=0[/URL] [URL]http://www.oddamzadarmo.eu/?oddamzadarmo/dodano[/URL] [URL]http://www.grosik24.pl/pl/ogloszenia-rozne/zwierzeta/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine.html,,2:advknt:918658,c0:vwadv:918658[/URL] [URL]http://torun.swistek.pl/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine-_86196.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/22877/[/URL] [URL]http://www.cret.pl/node/156904[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/143818.html[/URL] [URL]http://torun.freecf.pl/mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine_a35054[/URL] [URL]http://adpedia.pl/kujawsko-pomorskie/torun/drobne/zwierzeta/ogloszenie/mala_kompaktowa_amstaff_ka_fanta_czeka_na_swoja_rodzine,150677/[/URL] [URL]http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=7696&title=Mala,-kompaktowa-amstaff-ka-FANTA-czeka-[/URL] [URL]http://www.mammisia.pl/?misio/dodano[/URL] [URL]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=18096&method=jobs[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/164190-mala-kompaktowa-amstaff-ka-fanta-czeka-na-swoja-rodzine--oferta/[/URL]
  12. [quote name='tu_ania_tu']Milanku ciocia Ania będzie miała mała niespodziankę dla twoich wielbicielek :-)[/QUOTE] oj niespodzianka -powiedz bo się nie wyspie
  13. zobaczcie w poście pierwszym jaka ładniutka - te ślady to nabytr -nie grzybica, to stare -takie zagojone, nie łuszczy się
  14. [quote name='szachrajka']No i Małgoś jest - jeszcze Ani brakuje ale pewnie zaraz się zamelduje :P bo ja to robie dla Ciebie bałwanie:)[/QUOTE] oj odrazu tak pieszczotliwie :) wiem wiem, że jesteś mój stróż i wspomagasz mnie w działaniach
  15. No i Małgoś jest - jeszcze Ani brakuje ale pewnie zaraz się zamelduje :P
  16. no na tym ostatnim widać to oczko :( spróbuję się umówić do Krawczyka i te uszy nieszczęsne. Jak się porówna z poprzednimi zdjęciami mordki to kuźwa sporo przeszła.
  17. Super -znaczy się dobrze goi??
  18. Ja nie rozliczyłąm :) więc przekazujemy
  19. No też bym się cieszyła bo następna astka czekam w schronie :(
  20. Ehh ja te foty robiłam żeby pokazać jej opłakany stan - dla porównania. Kana a moze te foty z 1 postu plus jedna moja na stojąco co by wyobrażenie o wielkości było.
  21. wojtuś a może by tak zadeklarować się to tylko 5zł żeby nie musieć nikogo prosić o zgłoszenie. Właśnie na wątku sterylkowym są rozmowy, że ludzie tak wykorzystują i już jest za mało kasy :(
  22. niesamowicie piekne allegro - teraz czekam na domki :)
  23. zadzwonię do Ciebie gamoniu :P i łopatologicznie wytłumaczę
×
×
  • Create New...