Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Podnoszę ślicznotkę :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Super !!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  3. Najpiękniejsza brzydota na śwwiecie do góry :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Prześliczna :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  5. I na forum amstaffów http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?p=352677#352677
  6. Prześliczne psiaki w górę :loveu:
  7. Nie wiem jakim cudem mój post jest na samej górze :angryy:
  8. [quote name='Trusk@wk@'][B]Indi znalazła domek!!! Zamieszka w Poznaniu.[/B]:multi::loveu: Teraz została jeszcze Toffi. Taka śliczna sunia...[/quote] [SIZE=6]Super !!! :multi: :multi: :multi:[/SIZE] Teraz toffi czeka na domek!!!
  9. Wątek na molosach http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=10937
  10. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  11. To kiedy boksia będzie do adopcji, to podaj mi link do jej wątku :roll:
  12. [quote name='moniska']mogłabyś podać jakies dane kontaktowe (oprócz komórki) tej pani, E-mail gg ? Pisze: Inne dane w moim profilu. Jeżeli masz konto na tym forum to podaj jak mozesz :) dzięki[/quote] Kurczę :angryy: Niestety nie jestem zarejestrowana, i nie mogę bo nie wyświetla mi się kod :angryy::angryy::angryy:. Chciałam się zarejetrować i nie mogę :angryy:
  13. Ślicznaaa :loveu: :loveu: :loveu:
  14. [quote name='yoszko']Czy bokserka jest nadal w schronisku?[/quote] Też się o to pytam :roll:
  15. Jaka ona jest smutna na tych zdjęciach :placz:
  16. Nie wiem czy aktualne, ale można spróbować :roll:
  17. Tu Pani jest chętna na buldoga [URL]http://forum.100pociech.com/viewtopic.php?t=898[/URL] :cool3:
×
×
  • Create New...