Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Śliczny nie ładny :eviltong:
  2. Zrobić mu ogłoszenie na [URL]http://forum.boksery.pl/[/URL] ????
  3. Dopiero teraz trafiłam na wątek Grandy...:oops::oops::oops: Śliczna jest!!!
  4. Może bazarek na sterylkę suni ???
  5. Śliczna sunia, i szczeniaki :loveu:
  6. 3mam kciukiiiiiii :thumbs::thumbs::thumbs:
  7. Jedna Pani pyta się z tego forum co go wystawiłam Kopiuję Czy można prosić o coś więcej na temat ?Jaki jest w stosunku do innych psów na przykład ? A koty? Jak długo jest w schronie i co z jego poprzednim wlascicielem ?...
  8. :loveu: :loveu: :loveu:Ślicznyyyy :loveu: :loveu: :loveu:
  9. Dopiero teraz trafiłam na wątek Aprila :oops: Śliczny jamnior:loveu::loveu::loveu:
  10. Majga, no kiedy będą fotki :roll:
  11. Śliczny :loveu: Ma wątek na [URL]http://forum.boksery.pl/boksery-w-potrzebie-vf8.htm[/URL] ??? Jak nie to mogę wstawić ;)
  12. A ma wątek na tej stronie??? [URL]http://forum.boksery.pl/boksery-w-potrzebie-vf8.htm[/URL] Jak nie to mogę go umieścić ;)
  13. Super że tak szybko znalazły DT, mam nadzieję że równie szybko znajdą DS :multi: :multi: :multi:
  14. Wstawiłam na forum bokserów [URL]http://forum.boksery.pl/topics8/dwie-bokserki-w-schronisku-w-zamosciu-vt5044.htm[/URL]
  15. Gdzie one przebywają??? Muszę podać na tamtym forum ;)
  16. Gdzie one przebywają??? Muszę podać na tamtym forum bokserów ;)
×
×
  • Create New...