Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Ja też :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  2. [SIZE=6][COLOR=red]Super!!!:multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE]
  3. Śliczne szczeniaki proszą o domki:loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. W typie jamnika szorstkowłosego. Miałam kiedyś takiego. Super psy:loveu::loveu::loveu:
  5. Dopiero teraz trafiłam na wątek Figaro:oops:. Pięknyyyyy jest:loveu:
  6. Na stronie łódzkiego schroniska jest taka sunia. Prześliczna.:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/66208740.jpg[/IMG]
  7. Przepiękny, ale co on wogóle robi w schronisku ??? Mam nadzieję że szybko znajdzie domek :loveu:
  8. Śliczna :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Przepiękna:-( Ja niestety nie mogę pomóc :shake:
  10. Dopiero teraz znalazłam ten wątek :oops: Zrobić ogłoszenie???
  11. [URL]http://forum.boksery.pl/topics8/d-5-letni-niewidomy-ray-vt5045.htm?sid=34a92a5602a29379aab913edb4436a03#86609[/URL] Wątek Raya
  12. Śliczny......Prześliczny:loveu::loveu::loveu:
  13. Kopiuję z tej strony co zrobiłam ogłoszenie : Do nika 28 - czy możesz sprawdzić, jak w praktyce wygląda najbliższa niedziela w schronisku? Czy można tego dnia przyjechać i zabrać psa?To znaczy, czy będzie z kim załatwić ewentualne formalności.Dowiedziałam się wlaśnie, że od 1 do 3 nieczynne. Jakaś "przemiła" paniusia spławiła mnie w mało sympatyczny sposób dając do zrozumienia, że zawracam jej ...pę!I nakazała t e l e f o n o w a ć w poniedziałek,a ja jeśli zdecyduję się na adopcję psa, to chcę po niego po prostu przyjechać ( mieszkam w innym mieście )i zabrać bidę do domciu, a nie gaworzyć sobie z tą panią przez telefon. Odniosłam wrażenie, że jestem natrętem i ktoś chce mnie spławić.Czyżby dobro zwierząt rzeczywiście leżało tej pani na sercu? Próbowałam wytłumaczyć jej grzecznie, że najlepiej - dla psa ( no i dla mnie też, fakt) byłoby zabrać go już jutro przed południem, bo wówczas mielibyśmy aż 4 dni bez pracy na wspólne zapoznanie się i na zapoznanie psa z domem, ale to kompletnie nie trafiło na podatny grunt - w odpowiedzi usłyszałam, że święto państwowe jest święte ( a poniewierka tych psów już raczej niekoniecznie)i dopiero e w e n t u a l n i e potem...Jeśli najbliższa niedziela też okaże się taka "święta", to pies pozostanie w schronisku aż do przyszłej soboty ( 10 dni - i mało i dużo zarazem) - w tygodniu się nijak nie wyrobię, żeby dojechac i załatwić formalności przed 18!
  14. Ta siwa mordka dodaje Aprilkowi uroku :loveu: :loveu: :loveu:
  15. Śliczna :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...