Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. SSSuperrr !!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi: :multi: :multi::multi::multi::multi: :multi:
  2. SSSuuperrrr!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:
  3. Wątek na molosach [URL]http://www.forum.molosy.pl/newreply.php?do=postreply&t=10994[/URL] ;)
  4. Mogę zrobić wątek na molosach ??? Jak tak to jutro :roll:
  5. Ja też :thumbs::thumbs::thumbs:
  6. [B]Saba[/B], bo taka jak lew :loveu:
  7. Wygląda jak kaukaz :loveu:
  8. Tylko wiecie co, ja do tego pana nie zadzwonie, to basia0607 musi zadzwonić, ja prawie nic w sprawie pieska nie wiem, tylko wystawiłam go na forum bokserów i ten Pan do mnie maila napisał. To może podam mu numer telefonu do kogoś kto zajmuje się pieskiem ?
  9. Tylko nie to :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: Dlaczegooooo :placz::placz::placz::placz::placz: Egida śpij spokojnie :placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  10. Piękny jest :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='Kunda']psiur juz ma domek :multi:tzn. przyjezda po niego jego nowa rodzinka tak za polgodziny.dostal nowe imie Rufus(ja na niego mowie tyfus bo jest takim lobuzem:cool3:)bedzie mieszkal w zgierzu ,w domku z ogrodkiem -tak jak mi sie marzylo,rodzinka ma dwie corki ,ale juz duze jedna 15 l. a druga 22.tyfusek calkiem podbil moje serducho wiec troche mi ciezko go oddawac:roll:[/quote] SSSSuperrrr !!!!
  12. Nie no ale się cieszę :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  13. [B]Elta[/B], musisz zrobić więcej zdjęć suni, PROSZĘ! :roll:
  14. Miałam bezdomnego podhalana ostatnio u mnie na osiedlu był wystawiony na podhalanach i oczywiście Camara już się nim zaopiekowała :lol: Ale teraz ona chyba nie może go wziąść :shake: Nie wiem ???
  15. Suuuper Super Camara, zrób ddddddddddduuuuuuuużżżżżżżżooooooooo zdjęć :multi:
  16. Suuuuuper :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...