Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. [quote name='Trusk@wk@'][B]Toffi znalazła stały domek!!! Miesiąc bezskutecznych poszukiwań, ogłoszeń i...wreszcie pojawiła się nadzieja. Ślicznotką zaopiekowała się Pani Ania z Radomia.:multi: Toffi uwielbia wygrzewać się na wiosennym słońcu w dużym ogrodzie i merdać wesoło ogonem na każde głaskanie:razz:. Mieszka w nowym domu tylko 2 dni, a już zdążyła się zadomowić :p. Jest przewodniczką niewielkiego stada w skład, którego wchodzą suczka Roxi, królik Bakuś i chomik Rudolf. Po prostu ma zacięcie przywódcze. Właścicielka bardzo ją sobie chwali. Suczka znów ma chęć do życia...[/B] [B]Toffi jest w "siódmym niebie" i jestem z tego powodu szczęśliwa. A ja chciałabym życzyć wszystkim opiekunom, poszukującym dla psiaków ciepłego kąta i pełnej michy jedzenia, wytrwałości w dążeniu do celu, odwagi i nigdy nie porzucanej nadziei. :loveu: [/B] [COLOR=deepskyblue][B]Bo psie marzenia też się spełniają.:wink: Wystarczy chcieć.[/B][/COLOR][/quote] [SIZE=6]No to SSupperrr !!! :multi: :multi: :multi:[/SIZE]
  2. Jaka ona śliczna :loveu: :loveu: :loveu:
  3. Ok, już zrobiłam ;) Idę spać
  4. To... może jakiegoś małego pieska przygarniecie ??? :lol: Tak się tylko pytam
  5. Boksio to w Elblągu jest czy gdzie ???
  6. No to [SIZE=6][COLOR=red]SUPER !!! :multi: :multi: :multi:[/COLOR][/SIZE]
  7. To mogę zrobić mu wątek na forum bokserów ?????
  8. [quote name='Alicja']podnosze Lunke[/quote] Ja też :-(
  9. Dla mnie to jest boxer. Mogę mu zrobić wątek na forum boxerów???
  10. Do góry :placz: :placz: :placz:
  11. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  12. Śliczna:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='mattus89']Proszę kliknąć na ikonę 'Szybka Odpowiedź' w poście powyżej aby aktywować Szybką Odpowiedź.[/quote] O co chodzi ???
  14. Biedny :placz: :placz: :placz:
  15. Podnoszę ślicznotkę :loveu:
  16. Biedna :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  17. A zdjęcia z nowego domku tu [URL]http://forum.boksery.pl/topics12/d-warszawa-5-letni-niewidomy-ray-vt5045.htm?sid=31cec5ff4df1c05161ad2ecc2f268699#86711[/URL] :multi::multi::multi:
  18. Śliczna do góry :loveu: :loveu: :loveu:
  19. PPPodnoszę ślicznotkę :loveu:
×
×
  • Create New...