[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/5458/alfio4.png[/IMG]
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7480/alf2vt3.png[/IMG]
Zupełnie inny pies, jak mi Bączek przysłałaś zdjęcia, to myślałam że to jakiś inny :evil_lol:
Jak szukałam domu dla bezdomnej kotki sprzed bloku to też do mnie na gg napisała Pani ja jej odpisałam że jak jest zainteresowana adopcją kotki to niech zadzwoni, a ona mi odpisała : "o jakiego kota chodzi" :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Nie zadzwoniła :cool1:
[quote name='Bączek']
Zrobiłam mu parę zdjęć, to wkleje jak rozeznam jak to się robi.[/quote]
Zdjęcia :multi:
Jak nie umiesz wstawić wyślij do mnie : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Ja już się doczekać nie mogę :loveu: :loveu: :loveu:
Andzia, bo my jedziemy odwiedzić Bąbla w nowym domku za jakiś tydzień.
To może wtedy byśmy wydrukowały tą umowe adopcyjną i oni by własnoręcznie podpisali ? Czy lepiej im wysłać na meila ??? :roll:
[quote name='nika28']Mama kociąt już w nowym domku :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Nie chciało dogo mi się włączyć - drugiego października wieczorem już była w swoim domku ;) :multi:[/quote]
Zostały jeszcze jej dzieci 4 maluchy :cool1:
Mama kociąt już w nowym domku :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Nie chciało dogo mi się włączyć - drugiego października wieczorem już była w swoim domku ;) :multi: