Jump to content
Dogomania

nika28

Members
  • Posts

    11499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nika28

  1. Jakie słodkie ! :loveu: :loveu: :loveu:
  2. Na nocny spacerek ! :painting:
  3. Prześliczna Pinezka na pierwszą ! :loveu: :loveu: :loveu:
  4. Co u Chestera, nadal w schronisku jest ? :roll:
  5. Biegniemy ! :Dog_run:
  6. [quote name='Milaw']Już niedługo umieszczę nowe foty:multi:[/quote] Nie mogę się doczekać :lol:
  7. [quote name='kika22']Maluchy do góry:loveu:[/quote] Jeszcze raz ! ;)
  8. [B]1.Milki -kocur, największy (czarno biały )[/B] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2626/bbel081milklx9.jpg[/IMG][/URL] [B]2.Wiska[/B] [SIZE=1]( nie wiskas[/SIZE][B]:eviltong:[/B][SIZE=1])[/SIZE][B] - największa kocica (jasnopręgowana) - [COLOR=red]ma dom !!![/COLOR][/B] [B][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1431/bbel085rc9.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]3.Misia - kotka ( ciemnopręgowana ) - [COLOR=red]ma dom[/COLOR][/B] [B][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/492/bbel079ro6.jpg[/IMG][/URL][/B] [B]4.Kisia - kotka (ciemnopręgowana )[/B] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img378.imageshack.us/img378/4720/bbel083jh7.jpg[/IMG][/URL]
  9. Wstawię sobię banerek Toffi...... :roll:
  10. [quote name='nika28']Kudłaczek na pierwszą :loveu:[/quote] Jeszcze raz !
  11. [quote name='brazowa1']a co ona ma ładnego?[/quote] Wszystko !!!! :mad: :evil_lol: :loveu:
  12. [quote name='agusiazet']Jest jeden obserwator na Allegro! Mógłby się odezwać!!![/quote] Obserwatorze odezwij się ! :shake: [FONT=Arial][SIZE=1][/SIZE][/FONT]
  13. Foksio już dawno powinien być w swoim domku ! :mad: :shake:
  14. [quote name='gops']narazie moge tylko podniesc ;)[/quote] Ja też :p
  15. No to ja wstawię troche fotek ;) [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/6116/bbel115sn7.jpg[/IMG] Tak śpimy [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/4751/bbel138fr7.jpg[/IMG] Zabawa ze starszą siostrą :evil_lol: [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/9955/bbel136hl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4015/bbel124um8.jpg[/IMG] [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/2585/bbel105vy1.jpg[/IMG]
  16. Hopaj Ralfik ! :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...