Bafek ma się świetnie, zaczął dziś trzeci tydzień u mnie. Jest nam razem bardzo dobrze. Zaczynam się zastanawiać, czy w ogóle oddawać go Ecci :eviltong: Psiuteczko, pisuję o Bafku regularnie, przeleć kilka ostatnich stron - wszystkiego się dowiesz. Nie chce mi się powtarzać. Bafek pozdrawia serdecznie.