-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Ratujmy psie dziecko!Staś ma już DOM! ~nowe zdjecia
agata51 replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
[quote name='modliszka84']Do mnie tez ktos dzisiaj dzwonił bardzo zawiedziony ze Stach juz nieaktualny ;)[/quote] A mało to takich psiaków jak Stasio? Innych nie chcą? -
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miki']Matko kochana, źle to wygląda. Nie mogę mu dać dt, ale już kiedyś deklarowałam na niego wpłaty. Może by sie dało znaleźć jakiś dt lub hotelik. Przecież ten pies się tam zmarnuje. Schron jest dobry dla psów w dobrej formie. Ale pies tracący kilogramy.... . Tak dokładnie to nie wiadomo dlaczego tak jest, dlaczego nie pcha się do miski. Może jednak coś mu jest? Może stracił chęć życia? Czy nie moglibyśmy się zebrać np. po 20 zł miesięcznie na jakiś hotelik? Albo na płatny tymczas? Bo przecież nie wiemy co z nim jest. Ale wiemy, że długo tak nie pociągnie.:shake:[/quote] Popieram i deklaruję pomoc finansową. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nie bierz ze mnie przykładu, Psiuteczko. To strasznie męczące na dłuższą metę. A jakie niezdrowe! I strasznie źle wpływa na cerę! -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Przejdzie mu - chcesz się założyć? -
Pies zapomniany przez wszystkich-MA DOM !!!!!!!!
agata51 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Wypatruj Pana, kiedyś się zjawi - żebyś nie przegapił. -
Ciekawa przypadłość. A co jada (pija) na kolację?
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Już się poprawiam. Naprawdę nie wiem, co się ze mną dzieje. W życiu nie zdarzyło mi się spać w nocy. Jezu, a może to starość? A ty Ecci z moich wierszyków się nie śmiej. :mad: Czasami po prostu muszę sobie troszkę porymować. Ale jak nie chcesz, to nie. Będę ozdabiać swoją poezją inne wątki. Np. Kanapki i Pimka :diabloti:. A teraz poważnie - kiedy kończysz remont? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Gładzie i wylewki, znamy - stare śpiewki. Usia husia siusia - nie chcemy Bafusia. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Sylwester tylko z Bafusiem! Ecci, wyobrażasz sobie? Balony, confetti, serpentyny! I kąpiel w szampanie! A wannę mam sporą. Zapraszam. -
[quote name='GoniaP']Agatko, banerek jest w moim podpisie...[/quote] Ktoś na dogo mi powiedział, że z podpisu nie można. A ja zielona jestem.
-
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
agata51 replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Nie zapominamy. -
A może nic nie robić? Tylko podnosić? One wydają się być, co najmniej, zadowolone ze swego losu (a może nawet szczęśliwe - są razem). Póki nie znajdzie się jakiś skrejzowany fanatyk psich małżeństw? Mogę jakoś wspomóc finansowo? Może karmę podesłać? Z Łodzi trochę daleko. Zaproponujcie coś, co mogłabym zrobić.
-
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
agata51 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Sikanie może minąć. Przechodziłam to. Miałam takiego szczacza, który podsikiwał naroża, kanapy i zasłony w szczególnych momentach. 1. Nowe miejsce - wtedy dość często się przeprowadzałam. 2. Nowy pies w domu - domownik (DT albo DS) albo gość. 3. Nie był kastrowany ani sterylizowany - to ma znaczenie. 4. Wiadomość pocieszająca - na starość przestał. Zresztą do głowy mi nie przyszło, że podsikiwanie może być problemem. Zasłony można wyprać (albo ich po prostu nie mieć), kanapy przetrzeć mokrą szmatką, ściany pomalować zmywalną farbą - co za problem. Mój Boże, gdyby sikanie było największym problemem ze schroniskowymi psami! P.S. Dobrze jest nie mieć dywanów. -
Tyskie FBI, wiadomo coś?
-
A myślałam, że nie umiem już płakać. Pani Asiu, brak mi słów. :loveu:
-
Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!
agata51 replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
Trzymaj się, biedaku. Domek musi się znaleźć!