-
Posts
22868 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agata51
-
Nie było domu, była nadzieja -Bella z pustostanu -Łódź
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Belluniu, zapomnij o pustostanach, masz DOM! Ukłony dla Pań. -
WROCŁAW - przerażony Bysio znaleziony na działkach Ma dom.
agata51 replied to ecci's topic in Już w nowym domu
Ecci, czy wkręcił się do tego stopnia, że Bafek zostaje u mnie? :cool3: -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
agata51 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Brygadzie Remontowej Marki życzę połamania gwoździ i dedykuję pieśń z lat 50. "Do roboty, do roboty!" Wiem, że jej nie znacie, ale zapewniam - piękna jest i zagrzewa do boju o lepsze jutro. Aż mi się chce chwycić za jakiś młot albo łopatę i ruszać z wami! Powodzenia! :thumbs: -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ecci, nie wiem, jak wrzucić filmiki do internetu. Jesteś zaskoczona? Niedawno ktoś podawał instrukcje na którymś z wątków, ale, głupia jedna, nie zapisałam. Może znajdę, to się z tobą podzielę. Trochę mnie tu nie było - cóż, nawet ja muszę czasem zrobić coś dla pieniędzy. Bafuś miewa się świetnie. Kochany jest i słodki, i, powtórzę to raz jeszcze, absolutnie bezproblemowy. Relacje z Mixerem coraz lepsze. To nie znaczy, że Mixer zapałał do Bafka miłością, ale przynajmniej nienawiścią nie zieje. Warknie czasem, wyda pomruk niezadowolenia, da do zrozumienia, że nie życzy sobie czulszych kontaktów z JEGO pańcią, ale mniej cierpi i wyszedł już chyba z depresji. Bafuś właściwie nigdy nie bał się Mixera i nic sobie nie robił z jego humorów. Jest psem wyjątkowo dobrze wychowanym i po prostu, wchodząc do pokoju, pyta: "Nie przeszkadzam?" Mixer unosi łeb, otwiera jedno oko i burczy: "No, właź, skoro musisz. Ale nie zapominaj, kto tu rządzi, gówniarzu." Łaskawca jeden, psia jego mać. Ecci, jak remont. Dziwnie unikasz tego tematu. Chcemy wiedzieć, jak się maja wylewki, gładzie, tynki, kafelki i inne, równie sympatyczne zwierzątka. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Aha, gapa ze mnie - to chyba ze wzruszenia. :oops: Dziękujemy, że byłaś tak kochana i powiadomiłaś nas osobiście. Pozdrawiamy. :loveu: -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mulinka'] no to ja znowu znikam[/quote] "Pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam..." Wiem, Mulinko, śledziłam wątek Belli od początku. Nie odzywałam się, bo i tak nie mogłam pomóc, zresztą nie było mnie jeszcze wtedy na dogo, nawet się zarejestrowac ani zalogować nie umiałam - ja się zaczęłam od Bafka. Strasznie się cieszę, że Bella ma wreszcie dom. :multi::lol::multi::lol::multi: To był dobry tydzień dla Łodzi. Dzięki wam, dziewczyny! :loveu::loveu::loveu::loveu: Bafuś was pozdrawia, a nawet całuje. Moje kudłacze też. A ja najgoręcej. Ecci, brakuje nam Mulinki, prawda? -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Modliszko, chcemy poznac temat twojej pracy mgr. To już kiedys, przy okazji. Trzymaj się cieplutko. -
A gdzie jest powiedziane, że dziewczyny nie potrafią gwoździ wbijać? Znam kilka, co pewniej młotek trzymają w garści niż niejeden chłop. Ale do kopania dołków facet jest niezbędny.
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Zajrzyj na jego wątek. Jest sprawa do ciebie. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Tak mi się wydawało - czasami jakbym czuła twoją obecność. Co słychać? Pewnie też dużo pracujesz. Na tym wątku wszyscy jacyś tacy zapracowani. Tylko ja się obijam. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Witaj, modliszko. Jak miło, że zajrzałaś do nas. Bafek cię pozdrawia najgoręcej. Właśnie się obudził i zaczyna zrzędzić. Znaczy, na spacerek by chciał. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
To będzie pilotem Bafka. Ecci, Bafuś chce wiedzieć, co to za historia z tym Bysiem. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
agata51 replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Czekam na nr konta. Inaczej nie mogę pomóc. Trzeba pewnie zająć się szukaniem domów, ogłoszeniami, bannerkami, itd. Tego też jeszcze nie umiem. Ale jestem z wami, z panią Teresą i jej zwierzyńcem. Pozdrawiam. -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nie sprawdzałam, ale przyjechał do mnie samochodem. Modliszka sama go dowiozła, więc pewnie zachowywał się spokojnie. Na spacerkach podchodzi do autka, jeśli widzi otwarte drzwi. Bafuś to urodzony rajdowiec, na pewno. -
Miejmy nadzieję, że nie będzie miała siły. Położenie tynków niejednego wykończyło. :diabloti:
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
No, trochę mnie uspokoiłaś. Myślałam, że może coś z Pimkiem się dzieje. A ty nie na działce, Olenko? Jest tak pięknie! -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
agata51 replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ecci zniknęła. Zobacz, kiedy ostatnio była u Bafika! Zaczynam się martwić!