Jump to content
Dogomania

agata51

Members
  • Posts

    22868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agata51

  1. [quote name='ewatr']Edi jest takim ślicznym i madrym psiakiem i młodym ...... no co ludziom jeszcze wiecej do szczescia potrzebne????[/quote] A cholera ich wie. Pewnie nowy samochód, nieskazitelnie biały dywan w salonie, wypielęgnowany ogródek, którego żaden pies nie rozkopie, bo wstyd będzie zaprosić "przyjaciół" na grilla. Och, życie, życieńko...
  2. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6641/14651869jc5.jpg[/IMG] Bafek wykończony zalotami zasypia na siedząco. [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2210/96233110yr5.jpg[/IMG] Co mam zrobić? Ona mnie nie chce!!! Dzisiaj już odpuścił - jest bardziej zazdrosny niż zakochany. Uniósł się honorem - nie chce, to nie! Siedzi z Mixerem (on go rozumie!) na balkonie i nie chce słyszeć o żadnych suczkach. No, chyba, że pojawi się jakaś pod balkonem - jak miło patrzeć na taką z góry i obszczekać!
  3. Fotorelacje są autorstwa córki. Namawiam ją, żeby przejęła pałeczkę, bo to w końcu jej szczęście. Ja mam swojego Mixera (za cholerę nie chce dać się sfotografować - to ten z awatarku) i tymczasika Bafusia. Zazdrośc ich zżera i muszę się nimi zająć. Chociaż trudno się oderwać od Edki. Od września będzie już całkiem u siebie, u mnie tylko w charakterze podrzutka. Zauważyłam, że reaguje na tramwaje i autobusy (pod balkonem mam przystanek), budzi się z najgłębszego snu, kiedy ruszają, hamują albo zatrzaskują drzwi (na przejeżdżające nie reaguje). Pewnie pamięta ten cholerny przystanek, bidulka. P.S. Pora posadzić kwiatki na balkonie, prawda?
  4. [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2886/dsc02685jw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5179/dsc02684ye4.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/9283/dsc02682jm2.jpg[/IMG] Już dziś... [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3295/dsc02674gs5.jpg[/IMG] jeszcze wczoraj... bardzo zmęczona... Na kanapie z Holką. [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/8879/dsc02676br7.jpg[/IMG] Holka troche zazdrosna...
  5. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8863/99892310bc2.jpg[/IMG] już w domu... [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4281/80418050os4.jpg[/IMG] z pańcią... (przygląda się tymczas Bafuś) [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/4599/65730305xo4.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8753/31621739ar1.jpg[/IMG] Zmęczona po podrózy [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6641/14651869jc5.jpg[/IMG] Jest fajnie! (..w tle Bafuś) [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/5503/91387476hj6.jpg[/IMG] Zasypiam... to był męczący dzień. [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2210/96233110yr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3448/42298207ng7.jpg[/IMG] Prześpię całą noc a jutro dam czadu!!!
  6. Edzia już w domu. Wyspana i szczęśliwa. Zaczyna rozrabiać!!! [URL]http://img159.imageshack.us/img159/1389/80537655oi2.jpg[/URL] tu w podróży do domu... cdn
  7. Ecci, musisz wszystko zwulgaryzowac do cna? A co ty w ogole robisz tutaj o tej porze?
  8. Przeciez to wyzel, imie patrz wyzej, mowi, ze szczerzy i swiecie wierzy. Ciotka Agata ma swoje lata i wie - jej szczerzyc sie nie nalezy. Figo Bez Maku, nie znikaj na dluzej.
  9. Synku, od dzis mamy w domu piekna sunie z chora lapka. Przednia. Wstawisz sie darciem japy za Egida? A pobiegniesz z nami na spacer?
  10. [IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Simson/SSA53546.jpg[/IMG] Simson, badz powazny, wyskakuj z tego kontenera - idziemy na spacer. Sliczny jestes, wiesz?
  11. Rocky, a moze gdybys nazywal sie Lucky_
  12. No nie, tak dlugo mnie u ciebie nie bylo?!!!! Pimiasty, jakie kwiatuszki teraz depczesz?
  13. Moze Patos chudnie z tesknoty za domem? Szukacie DT?
  14. Pani Tereso, dziewczyny, pozdrawiam i jakby co, to jestem.
  15. Olgo, nieba bym ci przychylila - nie moge, ale jestem z toba.
  16. Noseczku, do domeczku - laskawie prosimy ciebie i inne psiny - biegiem marsz!
  17. Mozart, ja wiem i ty wiesz - idziemy na spacer z Edzia! Ty tez pojdziesz!
  18. Rozumiem, ja tez mam siostre chociaz z zupelnie innymi problemami. GB, ja wiem, ze maluchowi jest dobrze i te zdjecia nie sa mi az tak potrzebne. Moze chcialam podtrzymac watek? Moze trzeba go zamknac? Naprawde serdecznie pozdrawiam i naprawde jestem z toba i twoja siostra. A.
  19. Być może ktoś rozpętał, ale ZAKAZ to jest urzędowe pismo z pieczatką. Może jakis proteścik na Piotrkowskiej ze schroniskowymi psami na smyczy? Żarty na bok, ja już nie mówię, że podczas spaceru poznajecie psa i w związku z tym pies....itd. Niewyprowadzany schroniskowy pies, kiedy zostaje adoptowany (jeśli w ogóle) - cierpi na agorafobię, klaustrofobię i wszystkie inne fobie, boi się wszystkiego, co nie jest łódzkim schroniskiem - powietrza, przestrzeni, trawy, ludzi, psów, ptaków. Załatwia się w domu, bo w schronie robi się kupę i siku pod siebie. Po tygodniu wychodzi na spacer prowadzony przez domowa suczke, powoli, ostroznie, po dwoch przypomina sobie, ze pod drzewem trzeba podniesc lape. Pies schroniskowy niewyprowadzany na spacery, male ma szanse na adopcje. Czy dyr schroniska godzi sie na to? Od pierwszego czerwca jestem gotowa spacerowac z psami 2-3 godziny dziennie. Moze trzeba udac sie do Prezydenta Laskawcy, co taki czuly jest na wszelka krzywde?
  20. Luis, zastanawiam się, czy wy, psy schroniskowe, macie nadzieję w sercu. Luisku, ja mam! Będziesz miał dom.
  21. Lewisku, powolutku - ciotka też nie pierwszej młodości (obawiam się, że i nie drugiej; ale na pewno nie trzeciej!) pójdziemy sobie na spacerek.
  22. No właśnie. Albo na działce, albo pisze pracę mgr, albo jedno i drugie. A może i trzecie, kto ją tam wie. Sunia śliczna, wiadomo, ale chętnie bym usłyszała, że moja córcia też niebrzydka. Ty mi Bafka nie ciachaj, tylko się dowiedz. I mów mi tu natychmiast, kiedy kończysz remont, bo Bafka nie oddam i tyle. On mnie kocha już jak swoją pańcię, w domu obwąchał już wszystkie kąty, na łąkach wszystkie norki, z Mixerem jest na "make love [no, powiedzmy - peace - a może piece (w każdym razie nie mylić z "piss")] not war". Bafeczku, sam widzisz - ecci nawet twoich zdjęć już tu nie umieszcza. Puste miejsca muszę własną córką zapychać. Ecci wracaj na wątek - twój ci on jest! Ale ci ecci wygarnęłam. A tak przy okazji, co słychać?
  23. Przygarnij Kozaka, człowieku! Cud-wyżła w sile wieku, co z wieku czerpie siłę. Z tej siły - się nie mylę - zaczerpniesz jak ze studni, aż w piersiach ci zadudni. Człowieku, nie bądź głąb - spójrz w wyżła duszy głąb. Figa Bez Maku, brakowało mi ciebie.
  24. A ja nie tracę nadziei i wierzę, że Kongo znajdzie dom. Chodź na spacer, pięknoto.
×
×
  • Create New...