Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Przeważnie ludzie przychodzący do schroniska pytają o ONki... ale nikt nie bierze wspaniałej Zmory. Ludzie, co z Wami ? :shake:
  2. No i nic... Pani miała zadzwonić i od 3 dni cisza. Może jej coś wypadło :roll:
  3. [quote name='Miśka84']Terz (...)[/quote] ...no cóż :smhair2: Właściwie to większość psów nakłada większy nacisk na przednie łapy, a Jankesowi dodatkowo jeszcze jednej brakuje... to napewno jest powodem tej klapniętej łapki. Tula, ale co może powiedzieć wet ? Kierownik może Jankeska zawieźć, ale uważamy, że stan łapki w jego przypadku jest normalny...
  4. W schronisku nie leje tak, jak u nas. Ale Cyganek itak pewnie większość dnia spędza samotnie w budce z przerwami na wybiegowe spacerki...
  5. Oj Leoś... :shake: Jak Ty wytrzymałeś tyle lat tam, gdzie byłeś kiedyś... ?
  6. Upłynął dziś czas wyróżnienia Wędkarzowej alegratki... znów zero zainteresowania :shake:
  7. Szpilka, przecież to Wy robicie z siebie ofiary na każdym kroku, a wszystkiemu winna jest "be Neczka" ;) ...wiadomo już coś może w sprawie MP ? :razz:
  8. Przecież są aktualne foty, które dodawała kilka dni temu Renia :roll:
  9. ...że co ?! :question::niedowia: Leni, masz rację. Ten facet napewno nie był nigdy w schronisku i nie ma pojęcia, jak taka instytucja wygląda... Normalny (...) człowiek, który ma chociażby odrobinę współczucia, napewno nie powiedziałby czegoś takiego :nonono2: Ciekawe, czy gdyby jego psina zaginęła i odnalazła się w schronisku, zabrałby ją... przecież byłaby wtedy "ze schroniska" :shake:
  10. Przepraszam :oops: Już mi się wszystko plącze, który psiak ma jakie ogłoszenia... :oops:
  11. Dzika Figa, Gjalpo to przecież Florentynkowy medalista ;):)
  12. Ja uważam, że każdy pies jest "adopcyjny" i gdyby tylko się ktoś znalazł, napewno damy radę wyprowadzić go z boksu :) Jeśli chodzi o łapki, wszystko z nimi w porządku, jedynie kiedyś zauważyłam, że ta przednia wygląda jak ze schorzeniem "niedźwiedziej łapy"... Ale nigdy nie przeszkadzała jakoś wyraźnie Jankesowi, więc raczej nie ma sensu tego ruszać.
  13. :kciuki::kciuki: I nic nam nie powiedziałaś ?! Ojjj Weroniś :D
  14. Z tego co pamiętam, swojego czasu robiliście ponoć sesję wszystkich psiaków w schronisku, więc powinnaś je mieć. "W nowych domach" też jest tylko wg Ciebie kilka psów, a miałaś je przenieść już dawno. Ciężko, nie ? Tutaj jest link na wątek naszych kotów, na MIAU [URL="http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=87488&postdays=0&postorder=asc&start=240&sid=3fdd7f2866e7d9e6dc7c92ae7083040e"]Miau.PL :: Zobacz temat - ORZECHOWCE cz.II -prosimy o dalsze wsparcie :). Koty str. 1[/URL] Jak ciężko będzie Ci kliknąć, napisz to prześlę Ci jeszcze raz na maila.
  15. Jak będę w schronisku, to obiecuję zrobić nowe fotki ;)
  16. Mam nadzieję, że się uda... myślę, że taki kącik adopcyjny powinien bardziej wpaść komuś w oko ;):kciuki:
  17. Witaj Tula :) Ja zrobiłam Jankesowi taki "pakiecik" ogłoszeń, jest ich ok. 15, ale nigdy więcej nie zaszkodzi ;) Mogłabyś może zrobić psiakowi allegro ?
  18. Reno, szkoda tylko, że sprawa chłopaków ciągnie się już tak długo i to kompletnie bez odzewu :-( Chociaż to napewno lepiej, niż gdyby mieli trafić do takiego domu, jak stało się to z tymi psiakami z Mielca...:shake: Najgorsze jest to, że człowiek robi co może i sprawdza dom z każdej strony, jak najdokładniej potrafi, a jak pies wróci z niczyjej winy, jak tylko adoptujących, to reszta rzuca się na wolontariusza, który psa wyadoptował, że dom nie był dobrze sprawdzony, albo, że nakłamało się w opisie psa... ja właśnie to przerabiam :roll: Negri, Reksiu jest u nas na forum, ale ma teraz na głowie naprawdę sporo psiaków, więc nie wiem, czy coś z tego będzie... Został u niej jeszcze jeden z naszych charciaków - Rasputin i czeka teraz na swoją kolej do ogłoszeń, bo Reksiu chce ogłaszać swoich podopiecznych po kolei ;)
  19. Cygarek dostał ogłoszenia na: [LIST] [*]psiegrane-marzenia.pl [*]aleokazja.pl [*]eoferty.com.pl [/LIST] Później dorobię dużo więcej, jak tylko mój łaskawy internet przestanie przerywać połączenie :angryy:
  20. Reno, staramy się dokładnie sprawdzać i później kontrolować wszystkie adopcje, ale sama wiesz, jak to jest... Czasami wszystko jest super, ludzie wspaniali etc., a jak już dostaną psa, to wychodzi 100 tysięcy różnych niby problemów :shake: I to przeważnie bardziej z ludźmi właśnie, niż z psami... I tak to psiaki wracają do schroniska...:-(
  21. Bo forum Dogomania, jak nazwa wskazuje, zajmuje się przeważnie psami. Zdjęcia Orzechowskich kotów są na Miau. Trzeba tylko chcieć... A z radosnych nowin, do nowych domków pojadą niedługo SUZI i KOKOS :loveu::multi:
×
×
  • Create New...