-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Sens ma wydostanie jej. Tylko nie wiem jak. Hotelik? DT?[/quote] DT jak najbardziej, hotelik nie ma sensu, bo w schronisku psina nie ma źle ;) -
[quote name='weronika1'] Czy teraz nie ucieka?[/quote] Chłopak żyje sobie bardzo, że tak napiszę luźno ;) Nie jest w boksie, biega luzem.
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']A jeszcze jedno pytanie o ile dobrze sobie wyliczyłam to Jankes ma teraz ok 4 lat zgadza się?[/quote] Wszystko masz w 1 poście, 3 latka. Pewnie popatrzyłaś na datę założenia wątku, ale edytowany był jakieś 2 tygodnie temu :) -
[quote name='Miśka84'] No ale to przyjedzie po nią? A jak się o niej dowiedział?[/quote] Suczka została wypatrzona na stronie. Państwo będą tymczasowo w Przemyślu, więc zabiorą ją za kilka dni. Drewniaków będzie sporo, więc w różnych miejscach schroniska będą.
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Dzięki Tula :) -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorka1977']gdybym mogła zabrałabym je wszystkie.........:-([/quote]Pomogłaś Pomponowi i dzięki Tobie jest najszczęśliwszym psem :) Reszty zabrać nie możemy, ale szukamy dla nich innych, dobrych domków... musi się w końcu udać ;) -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Pamiętam śliczną sunię, która miała... 9 obserwatorów na allegro... i nikt nie zadzwonił :shake: Ale warto czekać, bo później znalazła wspaniały domek :kciuki: -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciu, a kiedy odwiedzisz Jankesa ? :) -
...a domek ma świetny :) Chodzi za Panią krok w krok, śpi w swoim własnym domku na posłanku, bawi się piłeczką, będzie nauka chodzenia na smyczy ;), a Pan chce zabierać go ze sobą na mecze :razz: Za jakiś czas mam też obiecane zdjęcia.
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Wielki powrót Mati u Mati :multi::loveu: -
Suczka jest młoda, napewno szybko znajdzie dobry dom w razie, gdyby ludzie byli już tak na 100% pewni, że ją oddadzą. Weronika, ktoś zrobi suni zdjęcia ?
-
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ciasteczkowy Potwór wygłaskany przez Majuskę :loveu: -
U Cyganka dziś cały dzień słoneczny jak najbardziej :)