Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. [quote name='leni356']Sens ma wydostanie jej. Tylko nie wiem jak. Hotelik? DT?[/quote] DT jak najbardziej, hotelik nie ma sensu, bo w schronisku psina nie ma źle ;)
  2. [quote name='weronika1'] Czy teraz nie ucieka?[/quote] Chłopak żyje sobie bardzo, że tak napiszę luźno ;) Nie jest w boksie, biega luzem.
  3. [quote name='tula']A jeszcze jedno pytanie o ile dobrze sobie wyliczyłam to Jankes ma teraz ok 4 lat zgadza się?[/quote] Wszystko masz w 1 poście, 3 latka. Pewnie popatrzyłaś na datę założenia wątku, ale edytowany był jakieś 2 tygodnie temu :)
  4. [quote name='Miśka84'] No ale to przyjedzie po nią? A jak się o niej dowiedział?[/quote] Suczka została wypatrzona na stronie. Państwo będą tymczasowo w Przemyślu, więc zabiorą ją za kilka dni. Drewniaków będzie sporo, więc w różnych miejscach schroniska będą.
  5. Trzeba będzie dorobić zdjęcia Ticie i poogłaszam sunię :roll:
  6. Tak tak, Miśka robi podjazdy na kolejnym z moich wątków :roll: Jak narazie w schronisku do adopcji są tylko szczeniaczkowa Tita i Fizia ;)
  7. [quote name='dorka1977']gdybym mogła zabrałabym je wszystkie.........:-([/quote]Pomogłaś Pomponowi i dzięki Tobie jest najszczęśliwszym psem :) Reszty zabrać nie możemy, ale szukamy dla nich innych, dobrych domków... musi się w końcu udać ;)
  8. [quote name='becia66']Pamiętajcie że figa33 ma kase na allegra wyróżnione. Korzystajcie z tego.[/quote] Ok, poproszę Figę o allegro :) A resztą zajmę się wieczorem... ;)
  9. Pamiętam śliczną sunię, która miała... 9 obserwatorów na allegro... i nikt nie zadzwonił :shake: Ale warto czekać, bo później znalazła wspaniały domek :kciuki:
  10. Karolciu, a kiedy odwiedzisz Jankesa ? :)
  11. ...a domek ma świetny :) Chodzi za Panią krok w krok, śpi w swoim własnym domku na posłanku, bawi się piłeczką, będzie nauka chodzenia na smyczy ;), a Pan chce zabierać go ze sobą na mecze :razz: Za jakiś czas mam też obiecane zdjęcia.
  12. On na tych fotach wyszedł tak strasznie "dziadziowato". Naprawdę Axelek jest prześliczną psiną :) hasającą codzień wśród drzew na wybiegu... szkoda tylko, że bez człowieka, bo bardzo mu na tym zależy:shake:
  13. Ojj ile bym za to dała... Niestety telefon w sprawie Wędkarza milczy :-(
  14. Przepraszam Beciu, ale już chyba wiesz dlaczego tak automatycznie reaguję ;) Rubiś no i znów niedługo zapowiadają się odwiedziny :) ...a jak on się z tych wizyt cieszy :roll: Jamniś, reaktywujemy dziś ogłoszenia ! :)
  15. Wielki powrót Mati u Mati :multi::loveu:
  16. Ringo nie jest już w boksie u Cory od jakiegoś miesiąca i Coruszka ma od tego czasu nowego kolegę :roll:
  17. Jakbyś widziała, co działo się przy wpuszczeniu Rubika do boksu, to byś tak nie pisała ;) ...a nawet jak, to niech używa, itak mało może :roll:
  18. Rubiczku, jak Ci się podoba w nowym boksie, gdzie same dziewczyny wokoło ? ;) Mam nadzieję, że nie obrazisz się na mnie za tą zmianę :)
  19. Dokładnie, ja też go biorę na ręce bez problemów :roll: A kastrowany był dokładnie wczoraj :roll:
  20. W Przemyskich psiaki były ogłaszane darmowo, więc myślę, że można z tego nadal korzystać. Porozmawiam jeszcze z moim wujkiem, który jest redaktorem w Wyborczej. Co prawda od psich spraw w GW jest p. Gorczyca, ale spróbujemy ;)
  21. Suczka jest młoda, napewno szybko znajdzie dobry dom w razie, gdyby ludzie byli już tak na 100% pewni, że ją oddadzą. Weronika, ktoś zrobi suni zdjęcia ?
  22. Miśka, p. Ziętal reprezentujący Nowiny zajmuje się od wielu lat Orzechowskim schroniskiem. Nasze psiaki były w Przemyskim wydaniu bezustannie ogłaszane... Ciapek i Toficzek z kolegą Batonem wylegiwali się dziś pod drzewkami w swoim boksie... może znalazłby się dom na 3 przystojniaków :evil_lol:
  23. Ciasteczkowy Potwór wygłaskany przez Majuskę :loveu:
  24. U Cyganka dziś cały dzień słoneczny jak najbardziej :)
×
×
  • Create New...