Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Jak tu dziś u Zmorki cichutko... :shake: Zupełnie jak w schronisku... nikt o nią nie pyta :-(
  2. Nie ma żadnego odzewu... :shake: Za to Dziadek Wędkarz dziś przyszedł do mnie ładnie się przywitać i został wygłaskany z każdej strony ;):)
  3. A jak to-to małe ujada na wszystkich zza kratek :evil_lol:
  4. Przecież wszyscy z drewniaków biegają codziennie na wybiegach ;)
  5. Jak na codzień... :roll:
  6. [quote name='Dogo07']Jak to zgubili Tofika ?[/quote] Miałam kilka telefonów od ludzi, którzy twierdzili, że zaginął im identyczny pies jak Tofik. Jedni mówili, że kilka miesięcy temu, inni, że kilka dni...
  7. ...jutro bierzemy się za terrierzysko :diabloti:
  8. Szczęśliwy Sheltuś prześliczny :loveu:
  9. Wszystkie maleńkie, więc o domki chyba jednak nie tak trudno ;) Layli też się uda :roll:
  10. Dzięki :) Może dzięki temu banerkowi zajrzy tutaj przyszły Cygarkowy domek :roll:
  11. Uwielbiam te psie metamorfozy ! :loveu: Z kleszczami, to jest w tym roku MASAKRA... każdy z moich zaliczył już po conajmniej 10. Na szczęście dają sobie ładnie je wyrywać Neczkowym paluchom :eviltong: Wypsikana cała ma trójeczka Frontline'm i nic z tego... kilka dni później znów to samo :roll: A Czesiuczesiowy charakterek dalej taki dzikuskowy, czy już chłopak wie, że nie ma się co bać ? ;) ...bo moja Deyla zwariowana bezustannie :)
  12. Byli w metrze chyba 2 razy z tego co pamiętam. Miałam wtedy mnóstwo telefonów od ludzi, którzy... zgubili TOFIKA :-o
  13. Cyganek ma swój wybieg, więc przynajmniej rozrusza kosteczki...
  14. [quote name='rita60']Pokochaj Frotke,ale juz tak do konca..........[/quote] I Frotkę i Rabanka :razz: ...najlepiej do jednego domku :evil_lol:
  15. I taka była z niej jeszcze nie dawno maleńka, pluszowa, okrągła kuleczka na krótkich łapkach... Od tej pory w Fiziowym życiu nic się nie nie zmieniło... Teraz już większa, smukła, piękna panna... ale wciąż samotna :-( [CENTER][LEFT][LEFT] [CENTER][URL="http://img22.imageshack.us/my.php?image=cimg2776kt5.jpg"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1064/cimg2776kt5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
  16. [FONT=Palatino Linotype][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajacy-axel-przywiazany-do-schroniskowej-bramy-blagamy-o-chociazby-dt-132060/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/KopiaCIMG4376-1.jpg[/IMG][/URL] I gdzie ten Axelkowy domek... ? :-( [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT][CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  17. Bezulek czeka na słodki domek... [CENTER] [URL="http://img413.imageshack.us/i/beza5.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6211/beza5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  18. [FONT=Palatino Linotype][FONT=Verdana]Przepiękna, młoda dama nadal samotna... [/FONT] [/FONT][CENTER][URL="http://img23.imageshack.us/my.php?image=aisza6.jpg"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2026/aisza6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  19. I tak mija każdy Rubiczkowy dzień... [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT][CENTER][CENTER][LEFT][CENTER] [URL="http://img13.imageshack.us/my.php?image=kopiacimg5574.jpg"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9831/kopiacimg5574.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  20. Taki śliczny maleńki, pełen życia Puszek... [CENTER][URL=http://img196.imageshack.us/i/goran6.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1824/goran6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  21. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-lata-cierpienia-dlaczego-flap-nie-zasluzyl-na-dom-137194/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6300/kopiaflap5.jpg[/IMG][/URL] Wspaniały młodziak wciąż w schronisku... [CENTER][LEFT] [/LEFT] [/CENTER]
  22. Belluś uciekinierko, witaj po południu :roll:
  23. Bureczek przeżył te najgorsze Orzechowskie czasy... należy mu się teraz najwspanialszy dom pod słońcem...
  24. Zmorak pewnie jak zwykle przed bramką leży i obserwuje smutną codzienność zamkniętego psa :-(
×
×
  • Create New...