-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
...więc sens ogłaszać jest zawsze :roll: -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
...Łatka ma gdzieś ogłoszenia ? -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Bo on tak naprawdę wyraża to całą swoją postawą... genialne z niego psisko. Jest przegrzeczny i taki właśnie smutasek w tym boksie :shake: A takie zdjęcia zza kratek uwielbiam robić, bo chyba w największym stopniu obrazują, jak wyglądają te psiny... :roll: -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Skacz Zmorasie na 1 stronę :roll: -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Cindy i Jenny wcale nie muszą iść razem, Fiziak i Fiszak też ;) Chociaż tęsknota napewno będzie wielka... :shake: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wszystko dobrze... no prawie... nie ma domku :roll: -
Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Waryjoty :loveu::evil_lol: [quote name='majuska'] [IMG]http://images37.fotosik.pl/140/f1c24090ec548083med.jpg[/IMG][/quote] -
Przecież jego nie było wogóle na stronie :roll:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Po co ? Przecież facet wie, że pies jest u nas i w każdej chwili może przyjechać. Daleko też nie ma... Aniazuraw ma racje, przecież gdyby to któryś z naszych psów się zgubił, to lecielibyśmy w te pędy nie zważając na nic :roll: -
Wątek CYGARA [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wypalony-z-zycia-cygar-oczy-nie-widza-serce-wciaz-wypatruje-milosci-139946/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/KopiaCygar1-1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='becia66']dziewczyny to jest bardzo dobry pomysł. Niech osoba która zakłada wątek wkleja wszystkie ogłoszenia jakie ma pies aktualnie zrobione na końcu pierwszego postu. Wtedy wiadomo kiedy sie kończą i można robić nowe. Będzie jasno i przejrzyście. To jest dobre, tylko Beciu ogłoszenia ciągle wygasają i trochę trudno to kontrolować... Ja myślę, że dobrze jest też dodawać ikonki do wątków, żeby się wyróżniały te w nowych domach i do adopcji. Ja tak mam przy każdym moim wątku. Mam na myśli: Co o tym sądzisz ?
-
[FONT=Verdana][SIZE=3]23 czerwca 09 oczy Cygara zgasły na zawsze...[/FONT] ____________________________________________ [FONT=Verdana] Był czas, kiedy było dobrze... Miałem dom, miałem swoich ludzi. Straciłem wzrok - straciłem wszystko. Stałem się nie potrzebny. Później był wielki strach... ulica, auta, ruch, szum... Zaciśnięto mi pętelkę na gardle i zawieziono do miejsca, gdzie dookoła pełno rozpaczy moich psich znajomych. Wyją, piszczą, płaczą... kilka głosów rozpoznałem - pewnie ich też się pozbyli. Tak trafiłem do schroniska dla nie chcianych. A mam dopiero 9 lat i czuję się świetnie... tylko te nie widzące oczy. Czy to jest we mnie najważniejsze ? Nie dostrzegają moich zalet, mojego miękkiego futra i pięknej postawy... Nie widzą, jak lubię psie towarzystwo i jak uwielbiam się do nich przytulać. Czy na zawsze zostanę "tym niewidomym", którego itak nikt nie weźmie ? [/FONT]- CYGAR, pies nie chciany Zainteresowanych adopcją CYGARA proszę o kontakt pod numerem 782 670 611, lub na maila [email protected] . Pies jest zaszczepiony kompleksowo oraz zaczipowany. Aby powiększyć, klik w miniaturkę zdjęcia
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Nie... :shake: Jakby mu bardzo na psiaku zależało, to napewno by przyjechał :-( -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Zmorasy są mimo wszystko opanowane do tych wszystkich małych szczekaczy, które zawsze odprowadzają nas do samej bramki, przy wyjściu ze schroniska :wink: [CENTER][IMG]http://img14.imageshack.us/content.php?page=done&l=img14/4678/zmora4.jpg[/IMG][URL=http://img200.imageshack.us/i/zmora4.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4678/zmora4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]