Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. ...więc sens ogłaszać jest zawsze :roll:
  2. Wędkarzu, chowaj się do budy... burza idzie psiaku...
  3. Bo on tak naprawdę wyraża to całą swoją postawą... genialne z niego psisko. Jest przegrzeczny i taki właśnie smutasek w tym boksie :shake: A takie zdjęcia zza kratek uwielbiam robić, bo chyba w największym stopniu obrazują, jak wyglądają te psiny... :roll:
  4. [quote name='Miśka84']Matylda?[/quote] Agata w schronisku nazywana jest Matyldą :roll: A nasza Matylda to tak naprawdę Łatka :roll:
  5. [quote name='Miśka84'] Więc ma skłonności do dominacji i tyle. [/quote] Piszałam o tym w 1 poście, więc to żadna nowość ;) Ale odczytałam Twojego posta jako że Matylda rzuca się na wszystkie suki... No nic... tak to jest, jak się pisze z kimś a nie widzi się na żywo :)
  6. To Ara. Wtedy chodziło o coś innego z tego co pamiętam, nie o agresję Agaty.
  7. Nie wszystkie, ale nie znaczy to, że żadnej :roll: ...kogo pogryzła, bo nie pamiętam ?
  8. Oooj nie wiem nie wiem :D To zależy od charakteru... znam sporo spokojniejszych psów, niż suńkowych wariatek :eviltong:
  9. Cindy i Jenny wcale nie muszą iść razem, Fiziak i Fiszak też ;) Chociaż tęsknota napewno będzie wielka... :shake:
  10. Wszystko dobrze... no prawie... nie ma domku :roll:
  11. [quote name='Miśka84']tak troszkę się zdziwiłam ze Agatka z koleżanką;)[/quote] A dlaczego nie z koleżanką ?
  12. Waryjoty :loveu::evil_lol: [quote name='majuska'] [IMG]http://images37.fotosik.pl/140/f1c24090ec548083med.jpg[/IMG][/quote]
  13. Przecież jego nie było wogóle na stronie :roll:
  14. ...choćby DT dla psiny :shake: On tak bardzo potrzebuje człowieka :-(
  15. Tak...:shake: Spędziłam kiedyś sporo czasu skacząc i wymachując rękami przed jego boksem, nie robiąc przy tym hałasu... zero reakcji. Psiak mnie ewidentnie nie widział :shake:
  16. Po co ? Przecież facet wie, że pies jest u nas i w każdej chwili może przyjechać. Daleko też nie ma... Aniazuraw ma racje, przecież gdyby to któryś z naszych psów się zgubił, to lecielibyśmy w te pędy nie zważając na nic :roll:
  17. Wątek CYGARA [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/wypalony-z-zycia-cygar-oczy-nie-widza-serce-wciaz-wypatruje-milosci-139946/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/KopiaCygar1-1.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='becia66']dziewczyny to jest bardzo dobry pomysł. Niech osoba która zakłada wątek wkleja wszystkie ogłoszenia jakie ma pies aktualnie zrobione na końcu pierwszego postu. Wtedy wiadomo kiedy sie kończą i można robić nowe. Będzie jasno i przejrzyście. To jest dobre, tylko Beciu ogłoszenia ciągle wygasają i trochę trudno to kontrolować... Ja myślę, że dobrze jest też dodawać ikonki do wątków, żeby się wyróżniały te w nowych domach i do adopcji. Ja tak mam przy każdym moim wątku. Mam na myśli: Co o tym sądzisz ?
  19. [FONT=Verdana][SIZE=3]23 czerwca 09 oczy Cygara zgasły na zawsze...[/FONT] ____________________________________________ [FONT=Verdana] Był czas, kiedy było dobrze... Miałem dom, miałem swoich ludzi. Straciłem wzrok - straciłem wszystko. Stałem się nie potrzebny. Później był wielki strach... ulica, auta, ruch, szum... Zaciśnięto mi pętelkę na gardle i zawieziono do miejsca, gdzie dookoła pełno rozpaczy moich psich znajomych. Wyją, piszczą, płaczą... kilka głosów rozpoznałem - pewnie ich też się pozbyli. Tak trafiłem do schroniska dla nie chcianych. A mam dopiero 9 lat i czuję się świetnie... tylko te nie widzące oczy. Czy to jest we mnie najważniejsze ? Nie dostrzegają moich zalet, mojego miękkiego futra i pięknej postawy... Nie widzą, jak lubię psie towarzystwo i jak uwielbiam się do nich przytulać. Czy na zawsze zostanę "tym niewidomym", którego itak nikt nie weźmie ? [/FONT]- CYGAR, pies nie chciany Zainteresowanych adopcją CYGARA proszę o kontakt pod numerem 782 670 611, lub na maila [email protected] . Pies jest zaszczepiony kompleksowo oraz zaczipowany. Aby powiększyć, klik w miniaturkę zdjęcia
  20. Nie... :shake: Jakby mu bardzo na psiaku zależało, to napewno by przyjechał :-(
  21. Zmorasy są mimo wszystko opanowane do tych wszystkich małych szczekaczy, które zawsze odprowadzają nas do samej bramki, przy wyjściu ze schroniska :wink: [CENTER][IMG]http://img14.imageshack.us/content.php?page=done&l=img14/4678/zmora4.jpg[/IMG][URL=http://img200.imageshack.us/i/zmora4.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4678/zmora4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  22. Brysiu, narazie jeszcze nie mamy konkretnego terminu, bo ciągle coś nowego wypada i musi wybić Rubiczka z kolejki. Ale gdy tylko będzie wolne miejsce - napewno wyciachamy chłopaka jak najszybciej się da ;)
×
×
  • Create New...