-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Super Karolciu, pozmieniałam tylko troszkę kolejność w niektórych miejscach i wyszło nam tak: [I] Layla - około 4 letnia delikatna i subtelna suczka, zagubiona w schroniskowym świecie. Do schroniska trafiła od starszej kobiety, która miała za dużo psów i nie radziła sobie z ich utrzymaniem. Suńka potrzebuje kontaktu z człowiekiem, lecz z braku zaufania boi się podejść, stoi w kącie boksu i uważnie się przygląda. Dopóki była w boksie z drugą sunią jakoś znosiła swoją niedolę, lecz po adopcji tej drugiej, Layla jest straszliwie smutna. W nowym domu z wyrozumiałym i odpowiedzialnym człowiekiem, odnalezienie się i przyzwyczajenie suczki, napewno byłoby tylko kwestią czasu. Jeśli masz w swoim sercu odrobinę miejsca, podaruj je Layli. Suczka przebywa w Schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. W razie problemów z transportem - pomożemy. [/I] Wezmę się niedługo za "pakiecik" ;) -
A w nowym domku dziś Tita ! :multi::loveu:
-
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No pięknie... trzeba się przejść i zobaczyć co tam się dzieje. Weź ze sobą aparat i porób zdjęcia w razie czego i zgłosi się do TOZ'u... :shake: A;bo poprostu zabierze psiaka, jeśli będzie trzeba... -
Tragedia 1.5 rocznego *COLA* .. już w domu!! POZNAŃ
Neczka replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
...a czemu tu tak cichutko ? :shake: Ludziska, jestem pewna, że prędzej czy później ktoś z ogłoszeń zadzwoni o takie piękne psisko... tylko trzeba z tymi ogłoszeniami pomóc. Ja zajmę się alegratką, kupiepsa etc. , a mogłby ktoś zrobić allegro i cafeanimala ? :roll: -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Ja spróbuję coś wymyślić i wkleję wieczorem tu na wątek, to ocenicie, czy może być -
Tragedia 1.5 rocznego *COLA* .. już w domu!! POZNAŃ
Neczka replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-1-5-rocznego-cola-poznan-140878/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/4939/colo4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tragedia-1-5-rocznego-cola-poznan-140878/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7905/colo2x.jpg[/IMG][/URL] Wieczorem obiecuję ogłoszenia...:shake: -
Tragedia 1.5 rocznego *COLA* .. już w domu!! POZNAŃ
Neczka replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
O...... :crazyeye: Jakie piękne psisko... już się biorę za banerek. Spróbuję sklecić jakiś tekścik do ogłoszeń i też zrobię ten mój "pakiecik" ;) -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jasne, jutro będzie sesja i fotki wkleję na wątek :wink: -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Psiaki lubią takie rzeczy, więc myślę, że i Fizie się skuszą ;) -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zabiorę się za ogłoszenia, tylko trzeba będzie jakiś tekst sklecić ;) -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Majuska, bierzesz Zmorkę na spacer ? :evil_lol: ...tzn. zamianę robimy, tak ? Ja Harry, Ty Zmora ;):) -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Może babcia by się nie obraziła, jakbyś jeden raz pojechała odwiedzić kolegów Shelty ;) -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
...można i teraz, po co czekać do końca allegra ;) -
Lulas wszystkich pozdrawia i przypomina o swoim dobrym samopoczuciu fotkami z dzisiejszego spacerku :) [CENTER][URL=http://img523.imageshack.us/i/cimg0061r.jpg/][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6364/cimg0061r.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/cimg0008u.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9297/cimg0008u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img231.imageshack.us/i/cimg0047k.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8523/cimg0047k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/cimg0014f.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5262/cimg0014f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img526.imageshack.us/i/cimg0011.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7918/cimg0011.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Nowy psiak w schronisku - do dodania na stronę. [B]Imię:[/B] Max [B]Wiek:[/B] 2/3 lata [B]Płeć:[/B] pies [B]Rasa:[/B] mix Labradora [B]Sterylizacja:[/B] nie [B]Opis:[/B] zrównoważony, łagodny Narazie tyle jestem w stanie powiedzieć. [CENTER][URL="http://img386.imageshack.us/i/max9.jpg/"][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/3695/max9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img507.imageshack.us/i/max11.jpg/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/1037/max11.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img150.imageshack.us/i/max7.jpg/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/2267/max7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/max15k.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5947/max15k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/max6v.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9865/max6v.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]Szpilka, na MIAU dodałam z opisami nowe koty. [/LEFT] [/CENTER]
-
Na drugim końcu świata Maksia odnalazło szczęście...
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia od wygodnisia :) [URL=http://img386.imageshack.us/i/maksio.jpg/][IMG]http://img386.imageshack.us/img386/8141/maksio.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Weronia']Neczka, Ty jak walniesz masą ogłoszeń, to oko bieleje :eviltong:[/quote] Także... ;) [LIST] [*]alegratka.pl [*]aleokazja.pl [*]eoferty.com [*]kupiepsa.pl [*]centrumofert.pl [*]sprzedasz.pl [*]adopcjapsa.pl [*]pineska.pl [*]petworld.pl [*]warszawa.gumtree.pl [*]nasipupile.pl [*]kokosy.pl [*]ojej.pl [*]ofertownia.pl [*]przemysl.olx.pl [*]przygarnijzwierzaka.pl [*]neeon.pl [*]pchlitarg.info.pl [*]szybko-sprzedam.pl [*]e-zwierzak.pl [/LIST] :kciuki:
-
[EMAIL="[email protected]"][/EMAIL]Dobranoc Serducho moje śliczne milusie :loveu: [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT][CENTER][CENTER][LEFT] [CENTER] [URL="http://img38.imageshack.us/my.php?image=cimg8658.jpg"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3960/cimg8658.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]