Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Belluśka, byłby spacerek, a tu tak leje... :shake:
  2. Kryzys jak dla kogo ;) Psiaki napewno go nie odczuwają, ja również :roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zjawiskowa-agata-czeka-na-dom-w-orzechowskim-schronisku-jej-corze-juz-sie-udalo-112634/"][IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9092/kopia8xi0.jpg[/IMG][/URL] Agaciu - Mati, może teraz ktoś Cię prędzej wypatrzy po sterylce :roll:
  3. Jak Jankes chciał, to podbiegał :roll: ...Matyśka była poprostu pierwsza na kolankach
  4. Koperku, narazie z tego maila odpowiada mi cisza... :shake:
  5. [FONT=Palatino Linotype][/FONT]...nikt nie chce uroczego pluszaka ? Co prawda trochę ten miś przerośnięty, ale to tylko więcej puchatego ciałka :loveu: [CENTER][LEFT] [CENTER] [URL="http://img11.imageshack.us/my.php?image=aisza4.jpg"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3586/aisza4.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  6. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/czarny-puchaty-niewielki-niewidomy-klebuszek-psich-nieszczesc-pokochaj-gorana-137132/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/CIMG5024-1.jpg[/IMG][/URL] Goranku szykuj się, szczęście jest blisko... :wink:
  7. [CENTER][LEFT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-lata-cierpienia-dlaczego-flap-nie-zasluzyl-na-dom-137194/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6300/kopiaflap5.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [/CENTER] Miał być domek, miało być tak fajnie... I cisza :-(
  8. Dziadziu Poldziu jest bardzo wpatrzony w Majuskę i ciągle za nią chodzi, więc nic dziwnego, że na nią czeka ;)
  9. Wszystko już w porządku, nie ma się co przejmować ;)
  10. [quote name='leni356']Szukacie Frotce DS czy DT też?[/quote] Jeśli nie ma narazie DS, to DT Frociak oczywiście nie pogardzi ;) A tu Raban po wczorajszej kąpieli :wink: [CENTER][I]I popatrz babo, co mi zrobiłaś...[/I] :watpliwy::nonono2: [URL="http://img7.imageshack.us/i/raban1.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6671/raban1.jpg[/IMG][/URL] [I]Ale niedługo wyschnę i znowu będzie ze mnie przystojniak :razz: [URL="http://img7.imageshack.us/i/raban6.jpg/"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9449/raban6.jpg[/IMG][/URL] Ej... tam ktoś jest :smhair2: [URL="http://img193.imageshack.us/i/raban3.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4657/raban3.jpg[/IMG][/URL] Coś podobnego... kociska... (umówimy się kiedyś z Bezą i Frotką i je pozjadamy :diabloti:) [URL="http://img189.imageshack.us/i/raban4.jpg/"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/237/raban4.jpg[/IMG][/URL] [/I][LEFT]Model ;) [CENTER][URL="http://img10.imageshack.us/i/raban8.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/8928/raban8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img7.imageshack.us/i/raban5.jpg/"][URL=http://img193.imageshack.us/i/raban5.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/263/raban5.jpg[/IMG][/URL] [/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  11. No to Rabanek ostrzyżony i wygląda nawet całkiem całkiem :razz:
  12. Fizycznie dobrze, nie ma już wogóle ataków. Ale wciąż okropnie zależy mu na człowieku... którego nie ma :-(
  13. No widzisz Rita, już Szpileczka ze złości na mnie, nie pozwoli nam zrobić nowego wątku Rabanowi ;) Ale spoko, ja będę prowadzić tą adopcję, także zakładaj jak najbardziej i wielkie dzięki Ci za to :) Szpilka, pisałam Ci to już nie raz. Jeśli Ci się nie podobają wątki zakładane przeze mnie - nie zaglądaj na nie. Nie muszę mieć co kilka postów Twoich kropek :roll:
  14. Kurczę... takie świetne te zdjęcia, że muszę wstawić dzisiaj :) Jakie szczęśliwe czarne słoneczko :loveu::loveu::loveu: [CENTER][URL=http://img44.imageshack.us/i/obraz035fsj.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8959/obraz035fsj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img512.imageshack.us/i/obraz044l.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/889/obraz044l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/obraz034l.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6050/obraz034l.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  15. Witam :) A więc jednak wychodzi pudelkowy charakterek z Pomponiastego ;) Dziękuję za wieści i już lecę na pocztę ściągać zdjęcia... jutro obiecuję wstawić :)
  16. Jestem, jestem ;) Negri, to jak są wydawane psiaki to nie jest tylko decyzja wolontariatu... kierownik i pracownicy zadecydowali, że psiaki zostaną wydane albo razem, albo wogóle i ja osobiście się z tym zgadzam. Wiem, że to jest okropnie trudne... ale trzeba wierzyć, że się uda :kciuki: Wielkie dzięki jeszcze raz za rozmowy z redakcją MP w sprawie chłopaków :)
  17. Kąpiel i owszem ;) ale nie mieliśmy dziś noży i chłopaczek nie przystrzyżony jeszcze, ale myślę, że wątek można śmiało zakładać :) Jutro wkleję fotki :)
  18. Beciu, nawet nie strasz, że to się może tak samo skończyć... :-(
  19. Cały dzień spędziłam dziś w schronisku, ale niestety nie było czasów na spacerki... :shake: Ale następnym razem nadrobię ;)
  20. ...a czemu miałaby zeżreć ? :roll: Przecież to przełagodna psina :roll:
  21. [quote name='Miśka84']I po co ten komentarz?[/quote] Nie rozumiem... ? :question: Każdy pisze co chce.
  22. Matyśka przetuptała dziś ze mną caaalutki dzionek w schronisku :roll:
×
×
  • Create New...