Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Coruszka, następnym razem znów Twoja kolej na spacerek ;)
  2. Czadorzak miał Majuskowe odwiedziny ;)
  3. Jakby ktoś napisał fajny tekst, to byłyby i ogłoszenia, bo bez tych to trochę trudno o dom :roll:
  4. Matyśka - krzaczkowy łamacz jak zwykle caaały dzień za nami biegała :roll:
  5. Dziewczyny przespacerowane i przebiegane :) ...chlebek też był ;)
  6. No i przespacerowana pięknota po polach pięknych zielonych i kwiecistych... i wogóle ;) Za chwilkę będą fotki :)
  7. Majuska wygłaskała Rubiczka :) Będą i fotki :razz:
  8. Burasek delektował się dziś słoneczkiem prześwitującym zza gałązek sadkowych jabłonek :roll:
  9. Frociaczek wygłaskany i wybiegany :)
  10. Layla była dziś z Majuską na wybiegu na spacerku ;) Jak na Laylowatego dzikuska, nawet grzeczna :)
  11. Pani już pisała do Renaty... i była to już 2 osoba, która dziś zainteresowała się Bezulcem :) Chyba mamy domek :)
  12. Zaraz looknę na aparat, czy mi się udało zrobić jakąś fotę Dziadziowi, bo wyjątkowo się dziś kręcił ;)
  13. [quote name='kamilawa']no i gzie fotki ? :cool3::evil_lol:[/quote][quote name='Korciaczki']I gdzie foteczki? :eviltong: [/quote] Ejjj.... ja tam nie jadę na 2 godziny :eviltong: Zaraz zgram fotki :)
  14. [quote name='zerduszko'] To jest cieżki temat.. :shake:[/quote] Dokładnie... No to się nie spieram, lepiej znasz swoje psisko ;) A co do tematu jeszcze, to wydaje mi się, że większość psów na łańcuchach reaguje jak reaguje na ludzi...:shake:
  15. Bo psiak w nowym otoczeniu musi sprawdzić co może ;) Sprawdza na co mu się pozwoli i jeśli ktoś potrafi nad tym zapanować - jak Ty - wszystko jest w porządku, ale kiedy trafi na człowieka, który sobie odpuści i przylepi psu łatkę "tego biednego ze schroniska" to zachowanie będzie się tylko pogłębiało :roll:
  16. Zerduszko, zgadzam się w 100%...[quote name='Alusia'] Jak podawały wydarzenia pies w schronie nie ujawniał ŻADNYCH skłonności do agresji... Tak się zastanawiam to co oni temu psu musieli robić w domu lub raczej czego nie zapewnili,że stworzenie tak się zmieniło ...- oczywiści jeżeli to co mówiła tamta babka ze schroniska jest prawdą ....[/quote] Ja osobiście wydałam jakiś miesiąc temu psiaka do adopcji, który w schronisku zachowywał się świetnie, ale w nowym domu szybko wszystkich zdominował - a ludzie w przekonaniu, że to "biedny piesek ze schroniska" pozwalali mu na wszystko... Naprawdę, niewiele trzeba, żeby zniszczyć psi charakter...:shake: Rubik wrócił do schroniska, a ja zostałam obarczona przez naszych wolontariuszy winą za to, że nie uprzedziłam nikogo o agresji psa (której jak podkreślam - kompletnie nie przejawiał) i poszedł do domu z dziećmi...:roll: Psiak w schronisku z powrotem jest super grzecznym przytulakiem... Dlatego jestem zdania, że od psa zależy tak naprawdę jakieś 20%... resztą manipuluje człowiek i od niego zależy na co sobie pozwoli i jak pokieruje psa w nowym domu. No ale... zawsze winny jest przecież pies :nonono2: Swoją drogą... jak to pisała [B]filodendron[/B]... kto wydał psa do adopcji ? Przecież schronisko powinno w takiej sytuacji odebrać tym ludziom psiaka i po kwarantannie szukać mu nowego, DOBREGO DOMU, a nie zostawiać go samego... w piwnicy w "nowym domu" :angryy:
  17. ...wszystkie te Romowe psiaki, to takie dzikuski :shake: [url=http://www.youtube.com/watch?v=JMZLq0zh57s]YouTube - CIMG2300[/url]
  18. A na dobranoc, przypominam filmik z udziałem "strasznego dzikusa, który się nie oswaja" ;) [url=http://www.youtube.com/watch?v=yrIiZhU7Tnw]YouTube - CIMG3708[/url]
  19. Cholerka... dziś nie dam już rady nic wymyślić :roll: ale jutro ogłoszenia będą, nie zależnie od tego jak psiaki w schronisku mnie wymaltretują :evil_lol: ...tak wogóle, to 65 wejść na wątek w tej chwili i nikt nie zostawił po sobie nawet śladu :shake: Ejj Wy ludziska :mad:
  20. .......to napewno Orzechowski zamknięty w sobie SPAJKY ? :question: Niesamowite, jak te psiska zmieniają się, jak tylko opuszczą schroniskowy boks... Lunarmermaid, wielkie gratulacje... odmieniłaś to psisko o 180 stopni... :klacz::klacz::klacz: Spajkula ma jakieś ogłoszenia, czy porobić ?
  21. Nie dziękuj, bo to dla niuni :):eviltong: Beciu, mi się wydaje, że to dobrze jak Layla ma u siebie taką przylepkę zwariowaną, bo wtedy widzi, że nie trzeba się bać i człowiek krzywdy nie robi ;)
  22. To ci Państwo, którym zmarł pudelek, więc domek najlepszy pod słońcem :)
  23. Dzięki młoda, bez tego tekstu nie dałabym pewnie rady już nic dzisiaj wykombinować :) A tak ogłaszamy się na: [LIST] [*]alegratka.pl (można wyróżnić sms'em) [*]aleokazja.pl [*]eoferty.com [*]kupiepsa.pl [*]centrumofert.pl [*]sprzedasz.pl [*]adopcjapsa.pl [*]pineska.pl [*]petworld.pl [*]warszawa.gumtree.pl [*]nasipupile.pl [*]kokosy.pl [*]ojej.pl [*]przemysl.olx.pl [*]przygarnijzwierzaka.pl [*]neeon.pl [/LIST] Narazie tyle ;):kciuki:
×
×
  • Create New...