-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
[quote name='alysia']Neczko - nie mam watpliwosci, ze ten przystojniak wkrotce znajdzie dom, zwlaszcza, ze "doszczekuje sie z sukami" (super:lol:)[/quote] No bo przecież nie "dogaduje" ;):) Aaa... i jeszcze jedno - do domku pojechał mój ukochany wariat ŚWIDER :loveu::multi: ...myślałam, że nie pójdzie tak szybko, bo to psina o dosyć.. hm.. mocnym charakterku :diabloti:, a tu proszę :wink::loveu: [CENTER][URL="http://img200.imageshack.us/i/wider6.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/8479/wider6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/wider8.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7848/wider8.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Piszę z Panem, ale zadaje dosyć dziwne pytania, jak na miłośnika zwierząt... coś kiepsko mi się to widzi :shake: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Super :) To jeszcze kilka dni i wyruszam do schroniska :wink: -
Większość psiaków Pani Romy, zaczyna wreszcie podchodzić do ludzi i szukać kontaktu. Jedna z dziewczynek już zauroczyła pewną Panią, jeśli więc się uda - mała będzie miała dobry domek :kciuki: ...narazie przeniosłam ją i socjalizuje się w biurze ;) (idzie całkiem pozytywnie :) ) [CENTER][URL="http://img268.imageshack.us/i/cimg9674.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7188/cimg9674.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img23.imageshack.us/i/cimg9670.jpg/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5925/cimg9670.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img268.imageshack.us/i/cimg9641.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1244/cimg9641.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img155.imageshack.us/i/cimg9638.jpg/"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/4061/cimg9638.jpg[/IMG][/URL] I z troszkę bardziej nieśmiałą, wyższą siostrą [URL="http://img199.imageshack.us/i/cimg9631.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8039/cimg9631.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Czekamy nieustannie :):) A w schronisku kolejna nowość - wspaniały, 2-letni prawie prawdziwy (:wink:)ON podrzucony w nocy do schroniska. Psiak jest bardzo łagodny, chyba był bity... Nie ma w nim cienia agresji, pozytywnie reaguje na inne psy, doszczekuje się z suczkami. Powinien szybko znaleźć domek... powinien :roll: [CENTER][URL=http://img23.imageshack.us/i/cimg9646.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1610/cimg9646.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img198.imageshack.us/i/cimg9653.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/9122/cimg9653.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/cimg9656.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3792/cimg9656.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/cimg9651.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6543/cimg9651.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
U Frociaka wszystko ok, leży sobie dziewczynka w biurze... :roll: A ten cudny facet czeka za kratami i strasznie rozpacza :shake: [CENTER][URL=http://img155.imageshack.us/i/cimg9640.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/9571/cimg9640.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]Na dniach zafundujemy z kierownikiem chłopakowi salonik fryzjerski + kompanko :wink: [/LEFT] [/CENTER] -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Czesiów ? :) Taaak dawno nic nie pisałaś... no.... :mad: -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witaj przed południem Jankesik :roll: -
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Mam zapytanie o Flapsa, ale nie wiem, czy coś z tego będzie... :roll: -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
..... :D:D U nas czesanie wygląda identycznie, tzn. "objętość" psów zmniejsza sie conajmniej o połowę :evil_lol: Zmoraśna pewnie dziś od rana leży pod bramką i wypatruje domku :roll: -
Kicha.... :-(
-
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
...jedno ze zdjęć z serii "półtorej Harrego" :evil_lol: Zmora na szczęście ślicznie daje się czesać i cierpliwie siedzi :loveu: -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Ja też mam sporo fotek słodkiego niewiniątka :evil_lol::loveu: [CENTER][URL=http://img413.imageshack.us/i/beza1.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3447/beza1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/beza9.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8959/beza9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img413.imageshack.us/i/beza5.jpg/][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6211/beza5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img37.imageshack.us/i/beza6.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5191/beza6.jpg[/IMG][/URL] ...bo Bezuchy baaardzo lubią [FONT=Arial Narrow][SIZE=1][COLOR=Wheat]jeść[/COLOR][/SIZE][/FONT] koteczki :loveu: [URL=http://img197.imageshack.us/i/bezaa.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/653/bezaa.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Dziękujemy ponownie :loveu: Madzię miałam okazję poznać przy odbiorze poduszeczek dla kociaków ;) Alysiu, Ty też musisz kiedyś u nas zawitać :) Pozdrawiam cieputko :)
-
....... posty skaczą