-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Historia Rockiego, czyli przepiękny Borzoj w nowym domku w Krakowie
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
(właśnie widzę :jumpie:) Myślę, że da się załatwić. Ale za jakiś czas, coby tak Państwa nie nękać ;) -
Historia Rockiego, czyli przepiękny Borzoj w nowym domku w Krakowie
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
...chcesz im kupić komputer ? :evil_lol: -
Historia Rockiego, czyli przepiękny Borzoj w nowym domku w Krakowie
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Oj z tym to ciężko, bo Państwo raczej nie komputerowi ;) -
Dzięki :Rose: Marlenko, dopisz jeszcze że wylicytowanie, nie oznacza, że człowiek dostatnie psiaka, a warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Psiak przebywa w schronisku w Orzechowcach /k Przemyśla, ale w razie problemów z transportem - pomożemy :) Ja zrobiłam Wędkarzowi sporo innych ogłoszeń, ale żadnego odzewu...:shake:
-
Historia Rockiego, czyli przepiękny Borzoj w nowym domku w Krakowie
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A ja zapomniałam napisać, że rozmawiałam kilka dni temu z domkiem Rocky'ego :) Pani mówiła, że psiak jest wspaniały, w domu już niczego się nie boi. Dzielnie oszczekuje grupki ludzi przechadzające się chodnikiem, ze SWOJEGO ogródka :razz: ...co prawda wychodząc poza teren domu, charciak trafi już całą pewność siebie i boi się praktycznie każdego :roll: ...wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nie ? :loveu: -
Rubiś jak zwykle w schronisku - przekochana psina. Wczoraj nawet odwiedził go w boksie Pan, któremu bardzo się spodobał, a "krwiożerczy" Rubiczek wylizał go po twarzy ;) No i przy każdej naszej wizycie w schronisku, odwiedza go Majuska, na której widok Rubik piszczy już z 2 końca wybiegu i podskakuje :loveu:
-
Saphirko, z tego co słyszałam, to wątpię, żeby było tych ludzi stać na przerabianie ogrodzenia... :shake:
-
...przeprowadzić sąsiadkę :diabloti: Jeśli mogą ją jeszcze chwilę przetrzymać, najlepiej jest zrobić fotki i ogłaszać wszędzie, gdzie się da. Mogę porobić ogłoszenia, jak będę miała zdjęcia.
-
[quote name='Wet-siostra']Bez powodu tak się nie zachowuje...To pewne...[/quote] Dokładnie. Szkoda ludzi, że przez całą sytuację aż chcą oddać psa do schroniska... Dużo ludzi pyta o młode ON, więc powinno szybko się udać znaleźć nowy dom :kciuki:
-
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jak będę miała zmienić, to zmienię. Pilnuj też innych wątków, nie tylko moich. Miodowooka śliczności, ile jeszcze będziesz czekać... ? -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Bezulka taka śliczna, młodziutka... jeszcze... Oby nie doczekała się takiej przyszłości jak Diorka - po sterylce w boksie zwiększyła 4-krotnie masę ciała :evil_lol: Bezuś, musimy znaleźć szybko domek... nie ma innej rady :wink: Majuś, Bezula ma jakieś ogłoszenia, prócz allegro ? -
Czador- psi akrobata, przegubowy- czeka na dom. ORZECHOWCE. Ma dom
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Miśka, tak mi zarzucasz wszędzie brak nowych fotek (które z resztą ciągle robię) - no to po raz kolejny zapraszam Cię do 1 postu ;) Już tylu ludzi interesowało się Czadorkiem, mieli go wziąć... i zawsze wybierali tego 2 psa. Dobrze, że inny znalazł dobry domek, ale Czador wciąż sam...:-(