Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Za każdym razem, jak jestem w schronisku, to robię zdjęcia. Więc są aktualne conajmniej raz w tygodniu :roll: ...to za rzadko ?
  2. ...a dlaczego na stronie schroniska nie ma żadnych kotów do adopcji ?
  3. Rita, przeogromniaste dzięki jeszcze raz za Rabankowy wątek :) ...aleee wiecie co się okazało ? Raban poszedł jakieś 4 godziny do nowego domku :multi::evil_lol:
  4. A to ostatnie zdjęcie wręcz genialne :loveu::loveu: Elmirko, jakim cudem zrobiłaś z Chapka takiego przymilaka ? :razz:
  5. Tak wogóle, to dzięki za banerek w Twoim podpisie ;) Rocky nie ma jeszcze żadnych ogłoszeń, więc narazie to tylko prosto ze schroniska może być zaadoptowany. Trzeba będzie się tym zająć na dniach :wink:
  6. [quote name='mortikia']Jest przepiękny !!!!! :loveu: Bardzo podobny do mojego owczarka (też ok. 3letni, znaleziony w lesie);) Co z Rocky'm?[/quote] Mortikia, Rocky akceptuje inne psiaki, a Twój owczar ? :razz::evil_lol: Rocky nadal czeka na domek... psiak spędza większość dnia leżąc na budzie, patrząc ze strachem na przechodzących ludzi :shake: Zza krat wygląda, jakby okropnie się wszystkiego bał. Może i po części tak jest, ale gdy się do niego wejdzie - od razu podchodzi i tak nieśmiało dopomina się głasków...:roll:
  7. Bardzo bardzo możliwe :):siara:
  8. Szpilka piszę po raz kolejny do Ciebie - nie pasują Ci moje wątki, to [B]NIE WCHODŹ NA NIE[/B]. Spoko, Miśka już wszystko będzie aktualne ;)
  9. A Grot wyglądał Ci jakoś na on, chociaż w nim nic nie było z tej rasy :roll: Jumbo-Jet to też bardzo średnio on. Zastanawiałam się jedynie nad zmianą Szarika na Apacza...
  10. Kobieta jego życia żałuje chyba jedynie, że nie ma domku z ogrodem dla Dziadzia Poldzia... ;)
  11. Gotowe :) Nie ma wszystkich, bo jak się okazuje, za mało wolnych postów zostawiłam, ale jak komuś się uda, to napewno wrzucę na jego miejsce następcę ;) Myślę też, żeby zrobić dla każdego psiaka banerek, kierujący do jego postu :hmmmm: ...zaraz się pewnie za to wezmę
  12. [quote name='Miśka84']Neczka może w wolnym czasie uaktualnisz 1 post? Trochę nowych onkowatych jest w schronie. Bo wychodzi na to, ze tylko Burek[/quote] Trochę tego wolnego czasu mi brakowało do tej pory... coby nie powiedzieć, że wogóle go nie było. Teraz na szczęście wakacje ;) Miśka, nie tylko Burek był na tym wątku, ale jeszcze Zaria, Szarik, Daktyl... przejrzyj dokładnie, nim napiszesz :) Pierwszy post i kilka kolejnych już uaktualnione, wracam do roboty.
  13. No właśnie nie wiem po co "się produkujesz", skoro pisałam już, że w razie czego - napiszę. Pracownik napewno wie więcej, tylko, że nie zauważyłam na dogomanii jeszcze nikogo z pracowników :roll:
  14. Ja Ci nic nie wypominam, tylko chcę, żebyś doinformowała się, nim kolejnym razem napiszesz coś w tym stylu :) Miśka, pamiętaj, że to wątek Cyganka i jego spraw powinien dotyczyć.
  15. Co miesiąc zmieniam tą cyfrę o 1, zamiast zmienić nazwę wątku na "w nowym domku"... :-(
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11012252"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cora/12eg7-1-1.png[/IMG][/URL] [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT][RIGHT][LEFT][CENTER][CENTER][CENTER][LEFT] Dzielna, przeurocza sunia tak bardzo potrzebuje człowieka... [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/RIGHT] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  17. [I]Kogo zauroczy dziś wspaniała ZMORA ? Kiedy znajdzie swojego amatora ? Już tyle miesięcy w schronisku spędzone... Zrezygnowane psie oczy, smutne, zmęczone... (...) Wspaniały Owczarek czeka na dom Kiedy wreszcie pojawi się on ?[/I] [CENTER][LEFT][CENTER][URL="http://img191.imageshack.us/i/zmora1.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3692/zmora1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  18. Miśka, po raz kolejny odsyłam do 1 postu, bo pisałaś mi na którymś wątku z wyrzutem, że ja zakładałam Cygankowy wątek... ;) Prawda, założony jest na moją prośbę i wielkie dzięki za niego dla autorki :) ...a psina kolejny dzień spędziła dziś w schronisku bez odrobiny zainteresowania :shake: [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT] [CENTER][URL="http://img301.imageshack.us/my.php?image=cimg4949.jpg"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/40/cimg4949.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  19. Komu wspaniały, podwójny pakiecik miłości... ? :razz::loveu: [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2057/1001557db7.jpg[/IMG] [RIGHT][FONT=Verdana][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2999/1001542jp2.jpg[/IMG][/FONT][/RIGHT]
  20. Nie od dogo, tylko od Bezy :eviltong: Słodycze potrafią uzależnić ;)
  21. Nie jest po kastracji. Już pisałam, że jak tylko będzie miejsce dla Rubika, to pojedzie. Jak będzie po, to napewno napiszę :roll:
  22. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-miesieczna-pieknosc-o-miodowych-oczetach-od-urodzenia-w-schronisku-135731/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Kopiacimg5720-1.jpg[/IMG][/URL] ...pokażmy jej, że jednak jest ten inny świat... taki spoza krat :shake:
×
×
  • Create New...