-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Za każdym razem, jak jestem w schronisku, to robię zdjęcia. Więc są aktualne conajmniej raz w tygodniu :roll: ...to za rzadko ?
-
...a dlaczego na stronie schroniska nie ma żadnych kotów do adopcji ?
-
Terier w schronie,to jak wrobel zamkniety w klatce-ma domek
Neczka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Rita, przeogromniaste dzięki jeszcze raz za Rabankowy wątek :) ...aleee wiecie co się okazało ? Raban poszedł jakieś 4 godziny do nowego domku :multi::evil_lol: -
Chaplin odszedł. Spokojnie, podczas snu. Przy elmirze.
Neczka replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A to ostatnie zdjęcie wręcz genialne :loveu::loveu: Elmirko, jakim cudem zrobiłaś z Chapka takiego przymilaka ? :razz: -
[quote name='mortikia']Jest przepiękny !!!!! :loveu: Bardzo podobny do mojego owczarka (też ok. 3letni, znaleziony w lesie);) Co z Rocky'm?[/quote] Mortikia, Rocky akceptuje inne psiaki, a Twój owczar ? :razz::evil_lol: Rocky nadal czeka na domek... psiak spędza większość dnia leżąc na budzie, patrząc ze strachem na przechodzących ludzi :shake: Zza krat wygląda, jakby okropnie się wszystkiego bał. Może i po części tak jest, ale gdy się do niego wejdzie - od razu podchodzi i tak nieśmiało dopomina się głasków...:roll:
-
Sercem widzący maleńki kłębuszek Goran w NOWYM DOMKU
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Bardzo bardzo możliwe :):siara: -
[quote name='Miśka84']Neczka może w wolnym czasie uaktualnisz 1 post? Trochę nowych onkowatych jest w schronie. Bo wychodzi na to, ze tylko Burek[/quote] Trochę tego wolnego czasu mi brakowało do tej pory... coby nie powiedzieć, że wogóle go nie było. Teraz na szczęście wakacje ;) Miśka, nie tylko Burek był na tym wątku, ale jeszcze Zaria, Szarik, Daktyl... przejrzyj dokładnie, nim napiszesz :) Pierwszy post i kilka kolejnych już uaktualnione, wracam do roboty.
-
Ja Ci nic nie wypominam, tylko chcę, żebyś doinformowała się, nim kolejnym razem napiszesz coś w tym stylu :) Miśka, pamiętaj, że to wątek Cyganka i jego spraw powinien dotyczyć.
-
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Co miesiąc zmieniam tą cyfrę o 1, zamiast zmienić nazwę wątku na "w nowym domku"... :-( -
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11012252"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Cora/12eg7-1-1.png[/IMG][/URL] [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT][RIGHT][LEFT][CENTER][CENTER][CENTER][LEFT] Dzielna, przeurocza sunia tak bardzo potrzebuje człowieka... [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/RIGHT] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[I]Kogo zauroczy dziś wspaniała ZMORA ? Kiedy znajdzie swojego amatora ? Już tyle miesięcy w schronisku spędzone... Zrezygnowane psie oczy, smutne, zmęczone... (...) Wspaniały Owczarek czeka na dom Kiedy wreszcie pojawi się on ?[/I] [CENTER][LEFT][CENTER][URL="http://img191.imageshack.us/i/zmora1.jpg/"][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/3692/zmora1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] -
Miśka, po raz kolejny odsyłam do 1 postu, bo pisałaś mi na którymś wątku z wyrzutem, że ja zakładałam Cygankowy wątek... ;) Prawda, założony jest na moją prośbę i wielkie dzięki za niego dla autorki :) ...a psina kolejny dzień spędziła dziś w schronisku bez odrobiny zainteresowania :shake: [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT] [CENTER][URL="http://img301.imageshack.us/my.php?image=cimg4949.jpg"][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/40/cimg4949.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Nie od dogo, tylko od Bezy :eviltong: Słodycze potrafią uzależnić ;) -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/7-miesieczna-pieknosc-o-miodowych-oczetach-od-urodzenia-w-schronisku-135731/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Kopiacimg5720-1.jpg[/IMG][/URL] ...pokażmy jej, że jednak jest ten inny świat... taki spoza krat :shake: