Beata, domy są sprawdzane :)
Po psiaka przyjechała cała rodzinka, byli już chyba raz w schronisku i wtedy zakochali się w Rocky'm. Oczywiście trzeba sprawdzić, ale wydaje mi się, że domek jak najbardziej w porządku.
Wiesz, że nie ma reguły, że duży, to na łańcuch... przecież jest też pełno burków wielkości pekińczyka przy budach :shake: