Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Ja Cię o nic Szpilka nie proszę...
  2. Korciaczki, to ja widzę, że Ty nie tylko miłujesz się w ONkach, ale we wszystkich owczarach ;)
  3. Bo tam będą nowe boksy ;) Neluśka i gdzie ten Twój tekścik do ogłoszeń... ? Coś wykombinujemy pewnie niedługo...
  4. Witamy owczarkowo :happy1: I zapraszamy do odwiedzania psiakowego wątku ;)
  5. Korciaczki, pewnie skopiowałaś sam obrazek, bez hiperłącza ;)
  6. Jeszcze chwilkę mały, wytrzymaj... warto :)
  7. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cyganek-co-dzien-blizej-tm-ile-jeszcze-123016/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1145/cimg49491.jpg[/IMG][/URL] Cyganku... kolejny baner, który pewnie itak nie pomoże :-(
  8. Dodałam pięknego Barozzo :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110744"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6531/cimg0224p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110744"][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1318/cimg0225t.jpg[/IMG][/URL]
  9. Coś fajnego z daleka... ;) No przepraszam, narazie więcej nie mogę :eek3:
  10. Tylko proszę mi tu nie ryczeć :D Coś się chłopakom kroi... ale nie chcę zapeszać. Cierpliwości :)
  11. Jak człowiek potrafi sobie z psiakiem poradzić, to już 90% sukcesu :) Rubiś niestety nie trafił jeszcze na odpowiedni domek, ale uda się ;)
  12. Może zmienić na ten Karolciowy ? I podstawić też nowe fotki spacerkowe :)
  13. Wiecie cooo... wstrzymajmy się narazie z ogłoszeniami :siara::razz:
  14. Beata, domy są sprawdzane :) Po psiaka przyjechała cała rodzinka, byli już chyba raz w schronisku i wtedy zakochali się w Rocky'm. Oczywiście trzeba sprawdzić, ale wydaje mi się, że domek jak najbardziej w porządku. Wiesz, że nie ma reguły, że duży, to na łańcuch... przecież jest też pełno burków wielkości pekińczyka przy budach :shake:
  15. Andziowy post dostał nowe fotki ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110750"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3615/andziao.jpg[/IMG][/URL]
  16. ...a tu Livcia ze swoim zagorzałym wielbicielem :evil_lol: [CENTER][URL=http://img35.imageshack.us/i/liviaa.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/7961/liviaa.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. Weroniś, jaktam ? :) Mogę zmieniać tytuł ? :)
  18. Witaj Jurek :) Narazie może poczekajmy z Frociakowymi wyróżnieniami. Kiedy odwiedzisz Orzechowskie psiaki ? ;)
  19. Oj Zmorka, nikt o Ciebie dziewczyno nie pyta...:nonono2: Isadorko, czy mi się wydaje, czy allegro już się panience skończyło ? :shake:
  20. Co słychać u Lily ? Jak się dziewczynka miewa ? :)
  21. Cudo stwór :loveu: ...chyba Frociaka obudziłyśmy :evil_lol:
  22. Dogo, a co to za briardowatego włochacza masz na avatarku ? :smhair2::) Dobranoc Frociaczku :sleep2:
  23. [quote name='Brysio']Rubis ja w to nie moge uwierzyc, ze tak zle się zachowywałes w tym domku:-([/quote] Przyjdzie jeszcze czas, kiedy Rubiczek trafi na odpowiednich ludzi :)
×
×
  • Create New...