Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Rocky, Rocky ;) Już go ściągam z górnych postów, bo wczoraj nie miałam sił i pamięci, a jutro wstawię na jego miejsce Barozzo :) A, no i Andzi fajne fotki mam od Halinki, to też jutro wstawię :)
  2. [quote name='majuska'][ciach] .... jakby go tak wypielęgnował (kapiel, czesanko itp. ) [/quote] Ej, no właśnie... muszę chłopaka wykąpać. To jest myśl :diabloti: No to Wędkarzu, szykuj się do saloniku piękności :) Marlena, przypomnij mi jutro koleżanko, to spróbuję wykombinować jakieś ogłoszonko Wędkarzowe do druku na słupki, słupeczki ;) A z tą poduszką to niezły pomysł... w schronisku moglibyśmy otworzyć jakąś hurtownię pościeli :D
  3. ...ostatnie dni Goranka w schronisku :siara::siara::siara:
  4. ...jutro będzie "pakiecik" ;) Livcia zasługuje na domek jak każdy inny psiak :)
  5. Słyszysz Poldek co ta Twoja ukochana Pańcia tu wypisuje ? :question: Ona nie ma dla Ciebie parówek... to tylko do zdjęcia :nonono2: ...woli karmić schroniskowych ludożerców :diabloti:
  6. [quote name='majuska']Ile mam jeszcze czekać ???[/quote] ...na tą parówkę, którą tam trzymasz :evil_lol:
  7. Szpilka, Ciapek jest wykastrowany (przecież biega luzem). Etiopia wysterylizowana (chyba widać czerwoną obróżkę :roll:).
  8. To Sandra. Młodziutka, 2-letnia wysterylizowana sunia. Bardzo nieśmiała i spokojna do ludzi. Miałam ją kilka razy na spacerku i nie było najgorzej, więc w nowym domku szybko "doszłaby do siebie"...
  9. Dorotko, przecież Pomponiasty wcale nie taki stary... ;) Ale pięknie napisane... szkoda tylko, że ludzie tego nie rozumieją i pies ze schroniska to przeważnie "ten gorszy"...
  10. ...Matyśka pilnuje porządku :D A Lali wzrok całkowicie się na tym spacerku zmienił... taki jest... bardziej psi ;)
  11. A ze mną zdublowałaś warszawskie gumtree, adopcjapsa, aleokazja, eoferty, e-zwierzak ;) Ale spoko, tak jak pisałyśmy :)
  12. W schronisku na szczęście sucho i spokojnie. Tzn. burze co jakiś czas przechodzą, ale żadnych podtopień etc. na szczęście nie było :)
  13. Rozmawiałam dziś z Boryskową Panią. U psiny wszystko w najlepszym porządeczku, nie boi się już nikogo i niczego ;) pilnuje domu, ogrodu, swoich kocio - psich kolegów no i oczywiście ukochanych państwa :) Myślę, że po tylu latach w schronisku nic lepszego nie mogło go spotkać :)
  14. Kurczę... :mad: Ależ mi się opierdziel dostał :D Myślisz, że nie próbowałam ? To nie tak łatwo zadzierać z Wędkującym Chłopem, sama spróbuj :evil_lol: Za kilka dni rezerwuje sobie pół dnia na obejście psiaków z wszelakimi zgrzebłami ;) ...a tak wogóle, to takie białe kępki, które wyglądają jakby miały zaraz wypaść są odbarwieniami sierści i do wyczesania jest tylko wędkarzowa... 4 litery. O ! :wink:
  15. ...zielono-psiakowe :loveu: [CENTER][URL=http://img189.imageshack.us/i/cimg0083.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5417/cimg0083.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/cimg0088q.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1489/cimg0088q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/cimg0215x.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/3351/cimg0215x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/cimg0224q.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6718/cimg0224q.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. [quote name='elmira']To Orzechowce, prawda? A z tyłu budynki z biurem? [/quote] Tak jest Elmirko :wink: A Orzechowce dzisiaj przepięknie zielone :rolleyes: [CENTER][URL="http://img91.imageshack.us/i/cimg0234.jpg/"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/6788/cimg0234.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img40.imageshack.us/i/cimg0247q.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8643/cimg0247q.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img146.imageshack.us/i/cimg0245.jpg/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9173/cimg0245.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img146.imageshack.us/i/cimg0245.jpg/"][URL=http://img30.imageshack.us/i/cimg0106z.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1158/cimg0106z.jpg[/IMG][/URL] [/URL] [/CENTER]
  17. Agata buszowała dziś w zbożu i stroiła miny :diabloti: [CENTER][URL=http://img146.imageshack.us/i/cimg0210.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7200/cimg0210.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img91.imageshack.us/i/cimg0209.jpg/][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5986/cimg0209.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]Nie była na spacerku sama... [CENTER][URL=http://img91.imageshack.us/i/cimg0199.jpg/][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5373/cimg0199.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]I dlatego mogę porównać, że Barozzo wychodził dziś na fotkach dużo lepiej ;) [CENTER][URL=http://img195.imageshack.us/i/cimg0224.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/306/cimg0224.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]Na szczęście Agacior kilka razy się do nas uśmiechnął i tenże uśmiech udało mi się jakimś ogromnym cudem uwiecznić :wink: [CENTER][URL=http://img195.imageshack.us/i/cimg0215p.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3918/cimg0215p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/cimg0218.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3595/cimg0218.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]Niestety trzeba było wracać i siedzi teraz bida, jako jedna z naszych 200 niechcianych w schroniskowym boksie... [CENTER][URL=http://img195.imageshack.us/i/cimg0241.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/7462/cimg0241.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  18. Ciapek jest dlatego, że przyszedł już jako Ciapek od p. Romy. To ten, o którego pytała Weronika... Rocky też nazywał się tak we wcześniejszym domu (podrzucili go pod schronisko z książeczką szczepień :splat:) i zostało :)
  19. No oczywiście, że Harruś też był :) Przyokazyjnie pozwolę sobie tutaj chłopaka zareklamować ;) 6/7-letni przystojniak, którego bujna sierść nie ma końca :D dominant do psich kolegów, milusi do koleżanek...a zwłaszcza tej boksowej - Zmorki :) Trafił do schroniska w zimie ze złamaną łapką, ale wszystko już się ładnie zrosło i jest w porządku. Harry to psiak bardzo łagodny do ludzi, ale charakterek swój ma i wszystko powinno dziać się po jego myśli :) Brudny Harry i Zmoras są schroniskową parą od zawsze, a połączyły ich łapkowe wydarzenia :wink: Może ktoś skusi się na przystojnego śnieżnego kawalera ? :razz: [CENTER][URL=http://img199.imageshack.us/i/cimg0083o.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1884/cimg0083o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/cimg0115.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/8133/cimg0115.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/cimg0132.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9604/cimg0132.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/cimg0130e.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1008/cimg0130e.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  20. Jakie imiona ? Te co ja teraz pisałam ? ;)
  21. No Dziadek Wędkarz nie popisał się dziś wyjątkowym talentem modela :mad: Pchał wszędzie tego swojego rudego pysia i bardzo się rządził :evil_lol: ...taaaki jestem ważny i szczekający na wszystko ...a Ty z tymi zdjęciami to się wogóle weź ugryź w... nos :diabloti:
  22. Na spacerku było dziś baaardzo gorąco. Zmorak chował się po trawach... [CENTER][URL=http://img522.imageshack.us/i/cimg0088.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/763/cimg0088.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]...szukał cienia pod wiatrakiem [CENTER][URL=http://img72.imageshack.us/i/cimg0105h.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/213/cimg0105h.jpg[/IMG][/URL] [LEFT](taaakim wielkim wiatrakiem :smhair2: ) [CENTER][URL=http://img199.imageshack.us/i/cimg0106z.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1158/cimg0106z.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]...chłodziła się też w kałuży [CENTER][URL=http://img31.imageshack.us/i/cimg0120c.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6763/cimg0120c.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]...ale ostateczne ukojenie znalazła w... rowie z wodą :wink::D [CENTER][URL=http://img195.imageshack.us/i/cimg0139i.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/1453/cimg0139i.jpg[/IMG][/URL] [LEFT]Także bardzo orzeźwiona Zmorka zaliczyła całkiem udany dziś spacerek :) [CENTER][URL=http://img269.imageshack.us/i/cimg0136y.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9175/cimg0136y.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  23. O kurczę... a byli tacy pewni, że chcieli ją rezerwować :shake:
  24. czarna suczka z siwym pysiem - ETIOPIA - 11 lat cz-b. dzikus - CIAPEK - 2 lata biała - KLAUDIA - 2 lata A po co PINGWIN jest jeszcze na stronie ? On już od 2 miesięcy jest w nowym domu... W nowym domku dziś jest ROCKY :loveu::multi:
  25. ...zadziora poharatała sobie dzisiaj nochal, bo wepchała się z pysiem do boksu kolegi :evil_lol:
×
×
  • Create New...