-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Poobszczekiwał dziś wszystkich sadkowiczów bez wyjątku, ponieważ to on jest tam królem i przy okazji najbardziej wyjątkowym psem na ziemi :evil_lol: Towarzyszył mi z każdym krokiem, przymilał, na przemian z ogłaszaniem swojego stanowiska w stadzie ;) Na kompanko nie było dziś czasu, za to odpchliłam Wędkującego Dziadzia - choć nasze psiaki to właściwie wogóle pcheł nie mają :) Kto pokocha Czekoladowego nibyhaszczaka ? :loveu:
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Przybiegła do mnie dziś mordka się przywitać i dała wygłaskać ;) -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Beziul jest już w Rzeszowie. Sprawa jednak obróciła się caałkiem inaczej - na korzyść ;) Pani pisze do Majuski od rana, rozmawiały dziś dłuuugo i dogadały sobie wszystko. W sobotę Bezucha jedzie do Wadowic, będą kontrole poadopcyjne, zdjęcia etc. etc... Po tych dzisiejszych rozmowach Pani wydaje się być naprawdę w porządku, a i napisała sama o "przygodzie" ze spanielkiem. Trzymam najmocniej kciuki, żeby wszystko było dobrze :kciuki: Więcej napewno napisze Majuska. -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
...na każdym kroku dostrzegalne. Dosłownie :evil_lol: -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, a wiecie napewno że ten psiak rzeczywiście nie robił nic dzieciom ? Napewno ci ludzie mieli na to jakiś wpływ i nie powinni poddawać się od razu, ale może było w tym trochę prawdy... no sama nie wiem :shake: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wygłaszczemy się dziś, co Frotku ? :) -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
W schronisku też ostatnio było zainteresowanie Beziakiem, więc idzie ku dobremu ;) -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Neluśka Twój kolega Borysek już siedzi w świetnym nowym domku... z ogrodem, koleżanką do zabaw, kociakami no i kochającymi ludźmi. A Ty dalej sama... :shake: -
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zawsze piszemy jak jest i mówimy o tym adoptującym :roll: Bardzo możliwe, że Livuś tak chudnie też z tęsknoty... ta psina bardzo bardzo potrzebuje swojego ludzia... -
A więc jednak banerki potrzebne :multi: Gosiu, Ringo chodzi teraz luzem po schronisku - o tyle ma lepiej niż reszta owczarów. Psina jest bardzo spokojniutka, aczkolwiek z humorkami :roll: Np. kilka dni temu chciałam go wyczesać, bo wychodzi z niego maaasa sierści, ale Ringuś zaprotestował, odwrócił się tyłem i ... poszedł sobie :diabloti:
-
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']A co z tą jej wątroba ? czy ona dostaje jakies leki ?[/quote] Tak, dostaje codziennie tableteczkę + 3 razy dziennie jedzonko. Wygląda dużo lepiej, kosteczki już nie wystają :) -
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wolę korzystać ze swoich, albo przynajmniej tych osób, które nie podejrzewam o jakieś "wąty" w przyszłości. Dzieją się tu takie rzeczy, że niedługo pewnie dostanie mi się za brak praw autorskich ;) Beata, chyba przypadkowo pousuwały Ci się fotki z 1 postu, bo puściutko jest...:shake: -
Szpilka, kotka tricolorka jest wysterylizowana, Bond jest wykastrowany, Bury też kastrat...
-
Nela z Orzechowców - już gorzej byc nie może . MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Spokojnie Beciu, ja tylko piszę, że niedługo będą Nelciowe ogłoszenia i wymyślę jakiś tekścik ;) Trzeba też będzie jakieś fajne Neluśkowe fotki :roll: