Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. [quote name='karolciasz28']Dodałam Corę na kupiepsa. Bo przeszukałam i jej nie nie było. A jak są 2 ogłoszenia to chyba nic się nie stanie?:lol:[/quote] Była, była... tylko pewnie spadła już na dół :shake: No pewnie, że nic. Tylko większa szansa dla psiaka ;)
  2. [quote name='karolciasz28']Agatka też ma u mnie ogłoszenie na kupiepsa.:lol:[/quote] U mnie też ;)
  3. Poobszczekiwał dziś wszystkich sadkowiczów bez wyjątku, ponieważ to on jest tam królem i przy okazji najbardziej wyjątkowym psem na ziemi :evil_lol: Towarzyszył mi z każdym krokiem, przymilał, na przemian z ogłaszaniem swojego stanowiska w stadzie ;) Na kompanko nie było dziś czasu, za to odpchliłam Wędkującego Dziadzia - choć nasze psiaki to właściwie wogóle pcheł nie mają :) Kto pokocha Czekoladowego nibyhaszczaka ? :loveu:
  4. A ja mam Ciapkofikowe foty, ale to jutro poprzerabiam... ;) Dziś mam zamiar dokańczać konto orzechowskie na naszej-klasie, bo nastąpiła modernizacja :)
  5. Przybiegła do mnie dziś mordka się przywitać i dała wygłaskać ;)
  6. Beziul jest już w Rzeszowie. Sprawa jednak obróciła się caałkiem inaczej - na korzyść ;) Pani pisze do Majuski od rana, rozmawiały dziś dłuuugo i dogadały sobie wszystko. W sobotę Bezucha jedzie do Wadowic, będą kontrole poadopcyjne, zdjęcia etc. etc... Po tych dzisiejszych rozmowach Pani wydaje się być naprawdę w porządku, a i napisała sama o "przygodzie" ze spanielkiem. Trzymam najmocniej kciuki, żeby wszystko było dobrze :kciuki: Więcej napewno napisze Majuska.
  7. Dziś w schronisku było odpchlanie, więc i Burcio na tą okazję wygłaskany i wyprzytulany został ;)
  8. W schronisku nowa malizna 7-miesięczna - przerośnięty west...
  9. ...na każdym kroku dostrzegalne. Dosłownie :evil_lol:
  10. Dziewczyny, a wiecie napewno że ten psiak rzeczywiście nie robił nic dzieciom ? Napewno ci ludzie mieli na to jakiś wpływ i nie powinni poddawać się od razu, ale może było w tym trochę prawdy... no sama nie wiem :shake:
  11. Wygłaszczemy się dziś, co Frotku ? :)
  12. Rubik to jest mix jamnika i ja też go tak ogłaszam :roll:
  13. [quote name='Neczka']Jak narazie w schronisku do adopcji są tylko szczeniaczkowa Tita i Fizia ;)[/quote] Tylko Tita znalazła domek... :shake:
  14. W schronisku też ostatnio było zainteresowanie Beziakiem, więc idzie ku dobremu ;)
  15. Neluśka Twój kolega Borysek już siedzi w świetnym nowym domku... z ogrodem, koleżanką do zabaw, kociakami no i kochającymi ludźmi. A Ty dalej sama... :shake:
  16. Zawsze piszemy jak jest i mówimy o tym adoptującym :roll: Bardzo możliwe, że Livuś tak chudnie też z tęsknoty... ta psina bardzo bardzo potrzebuje swojego ludzia...
  17. A więc jednak banerki potrzebne :multi: Gosiu, Ringo chodzi teraz luzem po schronisku - o tyle ma lepiej niż reszta owczarów. Psina jest bardzo spokojniutka, aczkolwiek z humorkami :roll: Np. kilka dni temu chciałam go wyczesać, bo wychodzi z niego maaasa sierści, ale Ringuś zaprotestował, odwrócił się tyłem i ... poszedł sobie :diabloti:
  18. Odnowimy dziś 1 post i fotkowo też odświeżymy + zafundujemy pakiecik ogłoszeń :)
  19. [quote name='becia66']A co z tą jej wątroba ? czy ona dostaje jakies leki ?[/quote] Tak, dostaje codziennie tableteczkę + 3 razy dziennie jedzonko. Wygląda dużo lepiej, kosteczki już nie wystają :)
  20. Wolę korzystać ze swoich, albo przynajmniej tych osób, które nie podejrzewam o jakieś "wąty" w przyszłości. Dzieją się tu takie rzeczy, że niedługo pewnie dostanie mi się za brak praw autorskich ;) Beata, chyba przypadkowo pousuwały Ci się fotki z 1 postu, bo puściutko jest...:shake:
  21. Szpilka, kotka tricolorka jest wysterylizowana, Bond jest wykastrowany, Bury też kastrat...
  22. Spokojnie Beciu, ja tylko piszę, że niedługo będą Nelciowe ogłoszenia i wymyślę jakiś tekścik ;) Trzeba też będzie jakieś fajne Neluśkowe fotki :roll:
  23. [quote name='Korciaczki']Wkleiłyśmy banerek :razz:[/quote] Dziękujemy z Coruszką :wink: Taka śliczna dziewczyna a już tyle czeka bez odrobiny zainteresowania... trzeba będzie porobić nowe ogłoszenia i pousuwać tamte z dwusetnych stron :roll:
×
×
  • Create New...