-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
[quote name='SZPiLKA23']Ja, Ty i p. Bogusia i rodzina, u ktorej Rubik był to tylko ja?[/quote] Mi w schronisku nic nie zrobił. Pracownicy wogóle nie ugryzł. Zobacz powyżej o co dokładnie pytałam. Ja nie proszę o dyskusję, chciałam tylko wyjaśnić ten incydent w jednym poście. Ty odpisałaś, zaczynając rozmowę.
-
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Post mi wskoczył wyżej niż Figowy ;) Tu link do allegra: [URL="http://www.allegro.pl/item677539151_layla_z_kanapy_do_schronu.html"]LAYLA - Z KANAPY DO SCHRONU (677539151) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :) -
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Tak, boks "po Koksie" :) ...no i kolega po Koksie. Dla niego przydałby się domek z ogrodem i spokojnym kątem :roll: -
Livia została Miss Bulwarów nad Przemszą - ma domek!!!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Kurczę, Majuska a jak ona nie chciała do tego boksu iść, musiałam ją "wciskać" :evil_lol: Kolejna zmiana zamieszkania to już tylko do domku musi być, nie ma innej opcji :kciuki: -
Pisałam już nie raz jak było. Jednorazowo ugryzł mnie [B]w silnym stresie i [SIZE=3][COLOR=Red]wyłącznie z mojej winy[/COLOR][/SIZE][/B]. "chciał ją ugryźć" ...powtarzam - nie wiesz co pies chciał. Nie siedzisz w jego głowie. Wg mojego osobistego zdania - jeśli pies zamierza ugryźć, to to robi. A czy Rubik ugryzł ? NIE.
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
...a potem pies padł ciężko oddychając pod schodami :diabloti: [quote name='majuska']Ja mam wrażenie, że ona rozumie każde slowo , które się do niej mówi....ale i tak robi to co sama uważa za słuszne.:evil_lol:[/quote] Tak trzymaj Matyśka :happy1: ...mamy wspólną cechę :D Kurczę, takie przeurocze psisko w schronisku od tyyylu lat i zero zainteresowania... :shake: -
I jeszcze jedną rzecz pozwolę sobie wyjaśnić. [quote name='SZPiLKA23']Dzisiaj chciał ugryźć P. Bogusie własnie jak chciała go wziac na rece[/quote] Nie możesz wiedzieć co pies zamierzał, nie siedzisz w jego głowie. Pytaliśmy dziś Pani Bogusi jak to było z Rubikiem. Pies wcale nie był w stosunku do niej agresywny. Co więcej - on [B]nigdy [/B]nie był do [B]nikogo [/B]z nas (pracowników, kierownika, wielu wolontariuszy) w schronisku agresywny. To normalny pies, który prowadzony przez cierpliwych i wyrozumiałych ludzi, będzie kiedyś ich największym i najmilszym przyjacielem.
-
Dopiero teraz doczytałam, że Grocik miał przez chwilę dom... miał być szczęśliwy i nie wyszło :shake: Grociu napewno znajdzie dobry, kochający dom ze wspaniałymi ludźmi :kciuki: Ale jedno pytanie... Dlaczego nikt z [B]wolontariuszy orzechowskich[/B], którzy o adopcji wiedzieli, nie raczył poinformować o tym kierownika schroniska i poprosić o wypisanie nowej umowy adopcyjnej ? :nonono2:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
No oczywiście :) Frociak wygłaskany od wszystkich przez wszystkich :evil_lol: Każdy kto przechodzi obok jej boksu - głaśnie po tej szorstkiej mordce :) -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Psiska czekały dziś bardzo na spacerek... a tutaj Neczka wpadła z psik-psikiem na pchły :mad: -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jasne, Majuska sprawdzi wszystko jak najlepiej się da ;) -
Panicz- jego oczy to wypalające się znicze...
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']szkoda że od urodzenia w schronisku[/quote] Panicz nie urodził się w schronisku, ale trafił tam jako półroczny dzieciak... Karolciu, ja zrobiłam mu pełno ogłoszeń już chwilę temu i ciągle to odnawiam... na kupiepsa i eoferty też jest... ale cisza :shake: -
[quote name='deer_1987']Nawet w tytule masz mix jamnika szpilka[/quote] Deer, Szpilka jest z natury przeciwna moim słowom, więc tytuł to dla niej nic ;) Ważne, że pracownicy, kierownik, odwiedzający schronisko i kilku wolontariuszy dostrzega w nim jamnika - można pisać, że mix, nie ? Nie piszemy, że rodowodowy :eviltong:
-
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Karolciu, ja ją już ogłosiłam na kupiepsa ;) Laylę dziś wygłaskałam przy okazji odpchlania. Dziewczynkę musiałam dorwać w budzie, bo zobaczyła "psikacza" i uciekła jeszcze szybciej niż zwykle :diabloti: Kiedy się jej dotyka - zamiera z nerwów, ale gdy się przestaje i odsuwa rękę - podsuwa nieśmiało główkę i wącha... :roll: