-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
[quote name='Roszpunka']Uwielbiam koty, niestety żadnego mieć nie mogę :-( Moje papugi mogły by nie przeżyć takich lokatorów....:shake:[/QUOTE] Ja ptasich lokatorów co prawda nie mam ale występuje mnogość wszelkich gryzoni, ryby i królik :) Kociak oduczył się szybko instynktu łowcy po spotkaniu ze szczurem :D aaa... no i psów nie boi się wogóle ;)
-
[quote name='barb'][IMG]http://schrorzechowce.masternet.pl/images/com_sobi2/clients/703_ico.jpg[/IMG] A to jej koleżanka ze schroniska rownie malutka - tylko biała Saga[/QUOTE] Sagula jest dwa razy mniejsza od Chaby :) A oto i jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211775-Bia%C5%82a-szorstkow%C5%82osa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WE%C5%B9-MNIE-DO-DOMKU[/url]...
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Neczko z tego co wiem to na Dogo nie praktykuje sie pisania "Pani" :lol:[/QUOTE] Ja wiem o tym bardzo dobrze :) Ale czasami ciężko mi przechodzić z mailowego "Pani" na dogomaniackie "Ty" :D Waderciu, bardzo dziękuję :) -
Oczywiście Igiełko ;) Zapraszam [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=36[/URL] Jeśli zdecydowałabyś się na taką formę pomocy ;) poproszę o PW z info, a wrzucę je na stronę
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
barb, że Pani ma cierpliwość sprawdzać te wszystkie ogłoszenia ;) -
No pięknie... :nonono2: Nie ma opcji, żeby przyzwyczaić chłopaka ? Sama mam w domu 4 psiaki i 3 koty, jeden pies był na nie bardzo cięty, ale zawsze można nad tym popracować... btw. dla tego malucha szukam domku, może znacie kogoś chętnego ? :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/819/1009084may.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/4452/1009084may.jpg[/IMG][/URL] Jeffrey'a, bo tak mały ma na imię, czeka zabieg amputacji przedniej łapki.
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Hackenbush... [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/197/30294735.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6372/30294735.jpg[/IMG][/URL] -
Przypominamy banerkowo ślicznego dostojnego gościa :roll: Może ktoś się skusi ? :siara:
-
Dziękuję za wizytę... ;) Ostatnio mało człowieczków zagląda do orzechowskich psiaków
-
[quote name='Szarotka']Hm jestem ciekawa co powie no to moj tz. i stado ;);)[/QUOTE] Jakto co powiedzą... pomogą, ot co ! :evil_lol: [quote name='Szarotka']Wybieram sie do Inowroclawia we wrzesniu, to moze poznam Elinke i Pixelka :):)[/QUOTE] A Mozzarcika kiedy odwiedzisz ? :diabloti:
-
Nubik, dzięki za pomoc psiakowi i za informacje. Mam nadzieję, że maluch nie wynajdzie jakiejś dziury w ogrodzeniu czy nie zacznie przeskakiwać :roll:
-
W tak szczytnym celu nie ma się co przejmować :D Proszę krzyczeć tak, żebym Cię w Rzeszowie usłyszała ;)
-
śliczności znowu...
-
Carla wczoraj została wygłaskana, odpchełkowana, wyprzytulana. Szkoda, że została... :nonono2:
-
[quote name='Szarotka']Przyszlam w ramach robienia halasu :):)[/QUOTE] Proszę o jak najwięcej hałasu :) Tak, żeby domek usłyszał nawet na 2 końcu Polski, że tutaj czeka na niego Mozzart :)